Şimdi Ara

OPEL ASTRA J KASA 1.6 CDTI 110 /136 HP (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
56
Favori
414.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 10000 arac lansman fiyatiyla 50.000TL den satilirsa bu arac tutabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir dizeldir gidiyor allah fikir versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satış müdürlerine göre 2014 ün ilk çeyreğinde Türkiye de olacakmış arkadaşlar..
  • Yenı kasa dızellerde 2012 2013 Astralarda arka suspansüyon bagımsızmı arkadaslar? Motorda zıncirli sanıyorsam arka suspansüyonu bagımsız ıse fıyat bansı 80 bııde gecmıyorsa bırtane ben alırım opel ıyıdır her zaman ..son yıllarda bıraz kan kaybetti ama yınede toparlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

İç mekana, koltukların güzelliğine bak

Millet daha sofra beziyle uğraşadursun

OPEL ASTRA J KASA 1.6 CDTI 110 /136 HP

bu iç mekan mevcut modellerde var mı?bu ekranın 2014 ile geleceğini duymuştum.varsa hangi pakette?

• senersongur kullanıcısına yanıt
    O agirlikta bir aracin o surede cikmasi icin daha guclu bir motor lazim. Cruze 2.0 dizel bile 8.6 sn idi diye hatirliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprcn

Bu motor piyasaya hareket getirir orası bir gerçek. En azından artık vw'de sıra beklemek istemeyen insanlar için iyi bir alternatif olmuş olacak. Fiyatının benzer donanımlı golf'ten bir tık daha aşağıda olacağını tahmin ediyorum. Zaten astra'nın bu kasası çok beğeniliyor. Bu motorla çok tutulacaktır. Motorun verileri gerçekten tatmin edici. Bir de otomatiğini çıkarabilirlerse çok iyi olur. 1.3 sahipleri için kötü olacak ama. Fiyatlar anormal düzeyde düşebilir. Bence şimdiden yavaş yavaş elden çıkarmak gerekir.

dur be hacı akıl verme de uyandırma milleti

• shinnok kullanıcısına yanıt
    sen ne önerirsin dostum tata mı ??
  • Opel beklenen motoru getirdi ama Ötv ve doviz firladigi için 0 araba alacak durum kalmadi memlekette. C segmentinde 75-80 bin TL gibi fiyatlar var.

• ve soyadımın üzerine imzamı atarım, ötv zammı oldu fıyatlar arttı..1.6 dizel sport en az 75.000 olmazsa forumu terk edicem
  • Gecen bi Almanci arabasi vardi. İnsignia CDTİ yaziyordu. Demek ki almanyada piyasaya bile girmis. Heralde Astra ve İnsignia da yil sonunu bulmadan gelir.

• Bu yeni Astra'lar nedense hosuma gidiyor. 1.6 ctdi sunrooflu 6 ileri manuel bir Astra fena olmaz. Test etmek gerekir.

• zingfth kullanıcısına yanıt
    +1000 liracda benden :) en az 76

• quote:

Orijinalden alıntı: uguRnB

Bu yeni Astra'lar nedense hosuma gidiyor. 1.6 ctdi sunrooflu 6 ileri manuel bir Astra fena olmaz. Test etmek gerekir.

astranın sanroofları kötü. eski tip daracık bişi. verilen 2 bin tlye değmez. arkadan öne kadar uzansa o iç mekana müthiş olur. tabi ki 2 bin daha verip navi şart. bu donanımları o güzel direksiyonundan dolayı sporta koyunca benim için Premium gibi olur.

tek handikap aktarma organları. bakalım ne olacak. tork eğrisine göre bayağı atak olmalı. 1400 de 250 veriyor. yani golfden tak olmalı. bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

quote:

Orijinalden alıntı: uguRnB

Bu yeni Astra'lar nedense hosuma gidiyor. 1.6 ctdi sunrooflu 6 ileri manuel bir Astra fena olmaz. Test etmek gerekir.

astranın sanroofları kötü. eski tip daracık bişi. verilen 2 bin tlye değmez. arkadan öne kadar uzansa o iç mekana müthiş olur. tabi ki 2 bin daha verip navi şart. bu donanımları o güzel direksiyonundan dolayı sporta koyunca benim için Premium gibi olur.

tek handikap aktarma organları. bakalım ne olacak. tork eğrisine göre bayağı atak olmalı. 1400 de 250 veriyor. yani golfden tak olmalı. bakalım...

Evet dediginiz gibi de guzel olabilirdi komple tavan olarak. Ben eski tip sunrooflarida begeniyorum. Bakalim test etmek lazim. O zaman rengini belli edecek. Atak mi yoksa batak mi gorecegiz fakat umutlu bakmak gerekir. Opel, fiyat politikasini orantili uygularsa carsiyi karistirir. Takipteyiz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

bu iç mekan mevcut modellerde var mı?bu ekranın 2014 ile geleceğini duymuştum.varsa hangi pakette?

Türkiyede bu model satılmıyor, 2.0 Biturbo modeli bu

• Corsa kullanıcısı olarak astra yı beyeniyorum. Seneye muhtemelen astranın kasasını yeniler opel. Sürekli bahsi geçen kasa ağırlığı düşürülür, aktarma iyiliştirilir vs. Birde 175ps lik model de satışa çıkarsa kimse tutamaz beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

Piano Black kaplama yok.

Aynı direksiyon ve aynı stildeki koltuklar HB Sport modellerde var. Fakat, koltukların döşemeleri farklı (tek renk kumaş).

Ekran Intelilink. Şimdilik Insignia'da, Adam'da var. Mokka'da da olabilir, emin değilim.

• Ne zaman gelcek yahu bu araba

• Yaz aylari diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.