Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
23
Favori
198.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mob411

Flexride Şasi Sistemine bayılıyorum , iç mekan ve kırmızı ışıklar filan çok güzel duruyor çok güzel araç kazasız belasız iyi günlerde kullanın incelemeniz için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, bizzat incelediğim ve beğendiğim bir araç. Sınıfının en iyi 2 aracından biri diyebilirim. Diğeri Giulietta.

Active select otomatik şanzıman ile bu araç çok keyifli, siz niçin otomatik tercih etmediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Hayırlı olsun, bizzat incelediğim ve beğendiğim bir araç. Sınıfının en iyi 2 aracından biri diyebilirim. Diğeri Giulietta.

Active select otomatik şanzıman ile bu araç çok keyifli, siz niçin otomatik tercih etmediniz?

Alıntıları Göster
    çok güzel inceleme olmuş , iç mekan çok güzel gerçekten ,

navigasyon , iç-dış etkileyici tasarım , ambiyans aydınlatmaları ve 1.4 turbo motoru sayesinde çok mantıklı bir araç , biz de abime almayı düşünüyoruz aynısından , hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

çok güzel inceleme olmuş , iç mekan çok güzel gerçekten ,

navigasyon , iç-dış etkileyici tasarım , ambiyans aydınlatmaları ve 1.4 turbo motoru sayesinde çok mantıklı bir araç , biz de abime almayı düşünüyoruz aynısından , hayırlısı

Alıntıları Göster
    İnceleme gerçekten çok güzel, çok özenli.

Araç mükemmel kombine edilmiş. Tebrikler.

Sanırım 5 ileri vites ve performans ağırlıklı vites oranlarına sahip bu araç. Aynı motor olmasına rağmen İnsignia'dan daha iyi performans verip daha fazla yakacaktır .

Çok güzel bir araç gerçekten. Km fazla olmuş biraz durun diyeceğim ama 2 haftada normalde 250 km anca yapan ben 530 km yaptım.. Kullanım zevkli olunca başka oluyor.

• Yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar :) bu arada arac 6 vites :)
  • buda araci calistirdiginiz anda gostergenin yaptigi gosterge testi. Bu test benim hosuma gidiyor araca ilk dafa binenlerinde ilgisini cekiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

buda araci calistirdiginiz anda gostergenin yaptigi gosterge testi. Bu test benim hosuma gidiyor araca ilk dafa binenlerinde ilgisini cekiyor :)
    İnceleme için teşekkürler, güzel bir inceleme olmuş

Kazasız, belasız, iyi günlerde kullanırsınız inşallah aracınızı :))

• quote:

buda araci calistirdiginiz anda gostergenin yaptigi gosterge testi. Bu test benim hosuma gidiyor araca ilk dafa binenlerinde ilgisini cekiyor :)
    Çok güzel araç.Tasarım olarak Alfa da dahil sınıfındaki tüm rakiplerinden daha güzel.

C sınıfı hb denince akla gelen ve tercih edilesi 2 modelden biri benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

İnceleme için teşekkürler, güzel bir inceleme olmuş

Kazasız, belasız, iyi günlerde kullanırsınız inşallah aracınızı :))

Alıntıları Göster
    süper bir inceleme olmuş
    emeğinize sağlık
    kuzenim düşünüyor aynı araçtan alsada bizde takılsak

• Tek eksigi metro mavi olmamasi olmus, ama beyazi da pek bir guzel. Allah nazarlardan saklasin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

süper bir inceleme olmuş
    emeğinize sağlık

kuzen ?

Bu arada araç çok güzel, iyi günlerde kullanın, faydalı bir inceleme olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 11 Ocak 2012; 11:49:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

süper bir inceleme olmuş
    emeğinize sağlık

kuzen ?

Bu arada araç çok güzel, iyi günlerde kullanın, faydalı bir inceleme olmuş

Alıntıları Göster
    Güzel araç ben seviyorum oldukça. Sınıfında güzel özellikler barındırıyor.

1-2 eksikliği ve 1.5-1.6 bir dizel motoru olsa idi şuanda Astra J kullanıyor olacaktım. Güle güle kullanın kazasız belasız. Benzinli ve manuel C sınıfı tercihlerinde bence sınıfında ilk 2 ye oynayan bir araç. Otomatik şanzıman ve dizelde ise malesef yeterli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Güzel araç ben seviyorum oldukça. Sınıfında güzel özellikler barındırıyor.

1-2 eksikliği ve 1.5-1.6 bir dizel motoru olsa idi şuanda Astra J kullanıyor olacaktım. Güle güle kullanın kazasız belasız. Benzinli ve manuel C sınıfı tercihlerinde bence sınıfında ilk 2 ye oynayan bir araç. Otomatik şanzıman ve dizelde ise malesef yeterli değil.

Alıntıları Göster
    Tasarımda Opel kendini aşmış.Adamların son 3 yıldan beri çıkarttıkları arabaların tasarımları bir hayli güzel.1.4 140 hp motor Astra için iyi motor seçeneği,performansta sorun yok ama iç mekan kalitesini biraz daha artırsalarmış gerçekten çok güzel olurmuş.Dizel motora gelirsek yetersiz bir motor kalkışlarda sorun yaşama ihtimali fazla gerçi dizel alan kişi pek performans beklemez ama yinede bazı yerlerde performans lazım oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan_05

Tasarımda Opel kendini aşmış.Adamların son 3 yıldan beri çıkarttıkları arabaların tasarımları bir hayli güzel.1.4 140 hp motor Astra için iyi motor seçeneği,performansta sorun yok ama iç mekan kalitesini biraz daha artırsalarmış gerçekten çok güzel olurmuş.Dizel motora gelirsek yetersiz bir motor kalkışlarda sorun yaşama ihtimali fazla gerçi dizel alan kişi pek performans beklemez ama yinede bazı yerlerde performans lazım oluyor.

Alıntıları Göster
    Sport Moduna alınca göstergelerin kırmızıya dönmesine bittim Barış

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Alıntıları Göster
    Çok güzel araba. Seviyorum bende bu kasa Astraları.

Bu arabanın motoru için geçen birisi söylemişti Fiat'ın T-Jet 150 beygirlik motorunun aslında downgrade edilmiş hali diye. Ne derece doğru bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Çok güzel araba. Seviyorum bende bu kasa Astraları.

Bu arabanın motoru için geçen birisi söylemişti Fiat'ın T-Jet 150 beygirlik motorunun aslında downgrade edilmiş hali diye. Ne derece doğru bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    İncelemeniz çok iyi olmuş. Bu kasası çok hoşuma gidiyor Astraların. İlk çıktığında Astra H için de aynı şeyi söylüyordum ama biraz çabuk eskidi sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: iea96

İncelemeniz çok iyi olmuş. Bu kasası çok hoşuma gidiyor Astraların. İlk çıktığında Astra H için de aynı şeyi söylüyordum ama biraz çabuk eskidi sanki

Alıntıları Göster
    Aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Bu kadar detaylı anlatım içinde teşekkür ederim. Aklında astra olanlar için kapsamlı bilgiler vermişsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zgnn

Aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Bu kadar detaylı anlatım içinde teşekkür ederim. Aklında astra olanlar için kapsamlı bilgiler vermişsiniz :)

Alıntıları Göster
    Harika bi inceleme olmus. Sn zamanlarda gordugum en ozenilerek hazirlanmis konu.
  • güzel inceleme, bence fiyat bilgiside ekleyebilirsiniz.

birde şahsi görüşümdür. opel şu direksiyon simidi çapını biraz ufaltsa iç mekan çok daha sportif olacak
  • quote:

Eyvallah Mertcim yakışıyor gerçekten
  • quote:

quote:

Eyvallah Mertcim yakışıyor gerçekten

Alıntıları Göster
    Çok güzel inceleme olmuş üstad.....

Benim insignia da flexride + afl far olsa yeterli olucak ama ne yalan söyleyim bazen aramıyor değilim o donanımları tüketim ise kullanımına göre ideal ben biraz daha yumuşak kullandığım için uzun yolda 5,5 lt. ortalama 7,7 lt civarında tüketiyorum....

Allah tekerine taş değdirmesin.....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.