Şimdi Ara

OPEL ASTRA CLASSİC III 1.3 CDTI Easytronic sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
19.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar astra classic 3 cdti Easytronic nasıl bir araçtır?
    Hem dizel hem de otomatik olmasının sıkıntıları neler olabilir?
    bu iki özelliği bir arada bulunduran daha iyi bir seçenek sizce ne olabilir?
    bir arkadaşım hem dizel hem otomatik araç almak istiyor.Bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Bence bu fiyat aralığında alınabilecek mantıklı bir araç hem easytronic sayesinde espde oluyor araçta düz viteslerde esp opsiyon olarak dahi yok.
  • bende OPEL ASTRA CLASSİC III 1.3 CDTI Easytronic almayı düşünüyorum, kısmetse nisan sonu mayıs başı gibi alıcam, süren arkadaşlar varsa deneyimlerini paulaşırsa sevinirim.........
  • bugün sordum 42 tl astra 3 hactbag eastronik mart sonuna kadarki fiyatı . en üst donanımı idi güzel seçenek fakat bana küçük geldi....
  • Forumda bikaç konu daha yazılmıştı galiba.Bence alınır hatta fotoğraf çekip DH'de paylaşılır
  • bende almayı düşünüyorum bu gün arkadaşım düz vites dizel classic 3 38 bine aldı. easytronic 42 diyorlarda iyi pazarlıkla 40 bine alırsın dedi bana ama araba güzel ve kalitelii...
  • aracın ismi CLASSİC III oldukdan sonra bazı değişiklikler oldu. iç bölümdeki krom aksesuarlar olamayınca araç çok sadeleşti, ayrıca kasası
    sürekli piyasadaki araç kasalarının güncellenmesinden dolayı, artık çok eski durmaya başladı....

her ne kadar fiyat olarak 3.800tl fark olamasına rağmen, hem kasasını güncel olması hem yaklaşık olarak donanmın eşit olması
    hemde 1.6 112hp olması bir avantaj ........ ben Yeni C4 1.6 e-HDi 112HP CONFORT MCP 45.800 TL ....derim.
  • easytronic pek önerilen bir vites değildir birçok kişininde başı yanmıştır bu vitesten başka modellere yönelin derim
  • paanther

güzel özetlemişsin hocam
  • vites geçişlerinde debrijaja basar gibi yığılıyor içi de çok dar ve basık tavsiye etmem
  • 3000kmdir kullanıyorum gayet zevkli bir araba.vites geçişlerini 1-2 vites arası hissediyosun onuda düz vitesteki gibi ayagını hafif gazdan çekersen hiç hissetmiyorsun(aniden hızlanması için spor tuşuna basarsan çok hissediliyor)önceki araban scenic.cmax tarzı buyuk arabalarsa tabiki basık gelir ama normal binek arabaysa hiçde basık değil.şehir içi ortalam 7,8lt yakıyor şuan dahada düşeceğini düşünüyorum.(benim kullandığım alan devamlı kasis ışık ve dur levhası bol yerler)easytroniclerin önceki versiyonlarında çok sıkıntılı olduğunu herkes biliyor ama yeni versiyonlarında bu sorunlar azaltılmış.Ama şunu unutmamalıki hiç bir yarı otomatik vites sizin gibi zamanlı vites değiştiremez bunu özümserseniz sıkıntı yaşamazsınız.hayırlı olsun.
  • geçen aralık ayında otomobil araştırmalarım sırasında megane hb authentic 115 bg 1.5 dci edc ye karar vermiştim ancak hiç bir yerde bulamadım
    43bin fiyat vermişlerdi. motor gücü ve vites teknoloji ve konforu, kasa güncelliği açısından kesinlikle eski kasa 1.3 easytronic astraya tercih ederdim.
    bir kaç donanım eksiği haricinde astradan aşağı yönü yok onu da 46 bine privilage donanım alarak çözebilirsiniz. Yeni C4 yada Leon da 45 binlerde güçlü adaylardır ancak 40 bin kesinlikle eski astraya verilmez.
    Yeni C4 ve astranın iç tasarımını kıyaslamnız bile yeterli ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.