Şimdi Ara

OPEL ASTRA araç alacağım bilenler bakarsa sevinirm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar opel astra 1.3 enjoy 111. yıl serini almayı düşünüyorum
    araç 34 .000 km'de. fiyat 33.500
    ama araç komple boyalı . araç sahibi polis memuru. aracı Sivas'tan almış . kaza sırasında sol tarafına yan yatmış . sadece sol tarafını boyatacakmış ama sağ taraftada çiziker olmuş . komple boyatmış . hasar kaydı 26.000 lira.

fiyatı daha da indirebiliriz .ben binici birisiyim . bu arabayı alsam rahat 4 5 yıl kullanırım . tavan direklerinde falan eğilme yokmuş. bilemedim yani. sizler ne dersiniz. ? bu arada ben de araç da Şanlıurfa'da

ilan linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-memurdan-satlik-111.ozel-ful-plusful-198810348/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaybelf -- 9 Nisan 2015; 2:11:59 >

• Komple boyali araca bulasma bel alti boyali olsa neyse dicem.....bak hasarliaraclara bak astralarin icinde gayeet hesapli ufak hasarlilar var senin komple boyalidan bin kat iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası kilometresi düşük diye bi de bu modeli en full olanı. Peki fiyat olarak nasıldır. 30 bine falan düşse mesela

• Arkadasim bulasma dedim 28 e de inse bulasma ..... Bak benim kaportaci arkadasim 3 parca boyali 40 bin kmde 2012 astrayi 28,500 birakti....hasarli almayi goze almissan secenek cok ama ufak hasarli olmak sartiyla kmpke boyali arac basa beladir

• Eyw hocam tşk ederim ilgine

• O arabayı alsan ertesi gün 5.000tl azına yalvarsan satamazsın. 26.000tl hasar kaydı ne demek. Pert demek uzak dur.

Türkiye şartlarında boyalı araç gördümü topukların totona vurarcasına kaçacaksın. Almıyorlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 9 Nisan 2015; 2:32:50 >
  • İlk defa dizel araç alacağım da km si en ortalama kaç olanı almalıyım. Kimisi diyor 100 den sora bulaşma kimisi düzenli bakım yapılmışsa fark etmez diyor. Adamın düzenli baktığını bi tek serviste bakım yaptırandan anlarız onu da çok az kişi yapıyor. 10 gündür aroyorum ama bu süre baya uzayacak gibi

• multijet - cdti motorlar 600.000 km gider onda sıkıntı yokta,

bu araba çok sakat. dikkatli bakarsanız arabanın sol tarafından hasarlı olduğu çok belli kaput bile soldan tam oturmamış, çamurlukta öyle.
  • Alma parana yazik.

Pert arac.26 bin tl hasar nedir. 30 kusur vereceksin kusurlu arac alacaksin.

• Aynen dikkatli bakınca soldan oturmamış, tşk ediyorum herkese. Konu kapanmıştır 😃😃

• bu arabanın yan yatmış halini görsek burda herkes şok olur bence :)
  • 28-30 a alınır

• Sol far kaput mesafesi ve sag far kaput mesafesi farkli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten vazgeçtim artık :D aramaya devam
  • mesaybelf kullanıcısına yanıt
    kısaca pert bu araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle almayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.