Şimdi Ara

opel astra 1.3 cdtı yoksa skoda octavia 1.6 ambiente mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu iki arasındayım skoda octaviaya yı çok iyi biliyorum abimin arabası çok konforlu rhat
    opel i de dün test ettim açıkcası skoda kadar konforlu gelmedi bana . 1.3 olunca da biraz acayip geldi . ama bu arabanın da çok ekonomik olduğunu biliyoprum
    ikisi de ortalama aynı fiyat .
    sizce hangisi ?

• 1.3 motor astra kullaniyorum.Sadece motor acisindan bakarsam kesinlikle alinmaz oldugunu dusunuyorum.
  • alaattin(bjk) A kullanıcısına yanıt
    diğer özellikler ve konfor açısından düşünürseniz

ne biliim mesala skodanın bagajını kapatırken tok bir ses geliyor . ama opelde böle teneke gibi ya. belki ben anlamamışımdır
  • Octavia derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Octavia derim
    astra derken j mi h mi ?
  • troy kullanıcısına yanıt
    opel astra 1.3 ctdi sedan 2011 enjoy 111. yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

astra derken j mi h mi ?

Alıntıları Göster
    1.3 astra j motori icin alinmaz ya hurda yigini

opel astra 1.3 cdtı yoksa skoda octavia 1.6 ambiente mi

• 1.6 octi daha performanslı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesaybelf

opel astra 1.3 ctdi sedan 2011 enjoy 111. yıl

Ooo hele hele astra h hic alinmaz hocam.Bende de 2011 i var su anda kullabiyorum astra j sandim.Motoru hantal suspansiyonu sert koltuklari kutuk gibi direksiyonu sert viteslwri kemikli degil cok daha otesinde her vites atisimda kufur editorum, debriyaj sert.Kornasini bile calmak icin abanmak lazim.Ekonomikligide anca vergisi olur.Oktavia yi kullanmadim ama simdiki aklim olsa astra h almazdim.
  • alaattin(bjk) A kullanıcısına yanıt
    Alla allao kadar kötü mü ya forumda araştırdım memnun gibilerdi ama. Suspansiyonu kötü onu biliyorum. Direksiyonda sert gibiydi ben kulşanırken de
  • quote:

Alla allao kadar kötü mü ya forumda araştırdım memnun gibilerdi ama. Suspansiyonu kötü onu biliyorum. Direksiyonda sert gibiydi ben kulşanırken de

Beklentilerle alakali.Arkadasinizda varsa uzunca binin test edin ozellikle biraz bozuk yolda.Gene soyluyorum beklenti meselesi onemli .Rayda gider gibi gidiyor arac .Onden kopma yapsada yol tutusu fena degil guven hissi yerinde.Yazmayi unutmusum klima acip deneyin bide zaten ölü olan motor iyice ölüyor.
  • Herkes skoda der, gider opel alır.

H kasa Astra 2005'den beri en fazla satılan modellerden biri ülkemizde. Beklentin nedir önce onu kafanda tasarla. Performans mı, ekonomi mi? Ona göre karar ver.
  • Tabiki Octavia
  • máwci kullanıcısına yanıt
    ekonomik olması ama performansta ölü olmasın yani . hiç dizel aracım olmadı olursa bu ilk olacak . dizelin perfonmansı çok mu kötü olur o beni düşündüyüro
  • quote:

ekonomik olması ama performansta ölü olmasın yani . hiç dizel aracım olmadı olursa bu ilk olacak . dizelin perfonmansı çok mu kötü olur o beni düşündüyüro
    1,25 motorlu astra alınmaz, octavia'dan şaşmayın
  • Tabi ki de Octavia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

1,25 motorlu astra alınmaz, octavia'dan şaşmayın

Alıntıları Göster
    1.3 Astra gitmiyor. Hele ilk kalkış anında bir hayli zayıf, H kasada J kasada. Octavia'da 1.6 TDI 105'in uçup kaçtığını söyleyemem, performansı yeterli, 105lik 1.5 dCi'ı geçiyor, 95lik 1.3 Puntoyu geçemiyor. Tabi bahsettiğim araç 2014 A7 kasa Octavia, 1300 kilo, A5 kasalar 1400 kilo performansı daha zayıf, yine 1400 kg olan Jetta'yıda 1, 1.5 boy kadar geçiyor. Ambiente dediğiniz A5 kasada var o da baya bir boş donanım, direksiyon felan plastik, A5 kasa alacaksanız mutlaka Elegance alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

1.3 Astra gitmiyor. Hele ilk kalkış anında bir hayli zayıf, H kasada J kasada. Octavia'da 1.6 TDI 105'in uçup kaçtığını söyleyemem, performansı yeterli, 105lik 1.5 dCi'ı geçiyor, 95lik 1.3 Puntoyu geçemiyor. Tabi bahsettiğim araç 2014 A7 kasa Octavia, 1300 kilo, A5 kasalar 1400 kilo performansı daha zayıf, yine 1400 kg olan Jetta'yıda 1, 1.5 boy kadar geçiyor. Ambiente dediğiniz A5 kasada var o da baya bir boş donanım, direksiyon felan plastik, A5 kasa alacaksanız mutlaka Elegance alın.

Alıntıları Göster
    senin için 4 aracı karşılaştırdım . kendin incele karar ver derim

http://yeniyenidir.com/Compare

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Alıntıları Göster
    Anlaşılan octavia hoşunuza gitmiş ki bencede octavia daha mantıklı ve doğru seçim olur bence.

• Toprakkkkk T kullanıcısına yanıt
    tşk ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.