Şimdi Ara

Onu Unutamadım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Haziran ayının oratalarında bir ilişkim oldu ve yaklaşık 1,5 ay sonra benim aptallığımdan ayrıldık.Aslında konuşmaya devam ediyorduk ve beni affedecekti ama en son yazdıklarımdan sonra ayrılma kararı aldı.En sonunda bende fazla üstelemedim "Tamam" dedim ama unutamadım Allah kahretsin ki ve "Nasılsın" diye mesaj yazdım o da normal bir şekilde karşılık verdi.Ben daha sonra "Seni hep koruyacağım" dedim ve ondan sonra benim yazdıklarıma cevap vermedi.En sonunda ona kendisini unutamadığımı açıkça söyledim ve gördüğü halde mesaj yazmadı(Whatsapp) Telefonu şuan servise verdim.Beyler ne yazmam lazım ki cevap alayım?.Yardıma gerçekten çok ihtiyacım var.Telefonu servise verdiğimi bilmiyor telefonu elime aldığımda eğer birşey yazmışsa ne demektir onu da söylerseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS-Obergruppenführer -- 28 Ağustos 2013; 19:12:07 >

• Servis 30 is gununde vermezse telefonu duzelir ama hemen yapip verirse kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servisçi adam götürmesin kızı
  • Adam gibi cevap bekliyoruz şu yazılanlara bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Adam gibi cevap bekliyoruz şu yazılanlara bak.

İlgilenme diyoruz iste iyiki servise vermissin telefonu orda ne kadar uzun kalirsa kizla aranin duzelme ihtimali o kadar artar ha cok ilgilenirsen devamli ask mesajlari atarsan hep red yersin bi kac hafta bulasma kiza donmesini bekle donmzse zaten yapacak biseyin yokmus demektir bosuna uZerine gidip havalara sokma iyice

• Hala seni seviyorum yaz terslerse halama yazmıştım dersin.

• Biraz zaman geçsin belki oda özlediğini anlar ama görerek cevap vermemişse hala seni gerçekten özlememiştir diye düşünüyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.