Şimdi Ara

Online Batak Oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süren çalışmalarım sonucunda ilk ihale online batak versiyonu oyunumu yayınladım.
    ister online ister ofline oynanabilir.
    test edenler dönüş yaparsan sevinirim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bhgames.batak

• bir allahın kulu denemedımı
  • kagitlar cok buyuk ortadaki hocam. birde koz sec, kac alirsin sec falan diyeyazsa guzel olur. birde kagit cizimleri güzel durmuyor daha guzel birseyler yapabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernoova

kagitlar cok buyuk ortadaki hocam. birde koz sec, kac alirsin sec falan diyeyazsa guzel olur. birde kagit cizimleri güzel durmuyor daha guzel birseyler yapabilirsin.

hocam şu kağıt olaylarında ortayı bi türlü tutturamadık biri diyorki kağıtları büyüt öteki diyor ufalt.
    iki tane kart seti var ikisinide denedinizmi acaba ?
  • Gayet güzel olmuş. Forumda paylaşılan ender güzel uygulamalardan biri. Bazı hatalar var mantıksal. Bir önceki el kupaya çakarken sonraki el kupa ası attı adam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpmirza -- 9 Haziran 2017; 9:29:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Gayet güzel olmuş. Forumda paylaşılan ender güzel uygulamalardan biri. Bazı hatalar var mantıksal. Bir önceki el kupaya çakarken sonraki el kupa ası attı adam :D

hocam bunu ispat edebilirsen benden bir hediye kazanırsın böyle birşey olması bizce olanaksız.

bu yüzden şöle birşey gerçekleştirdik yanlış oynadıgını düşündüğün elde oyun skorlarını görüntüleye bas ardından son atılan eli görüntüle de kartlar hızlı aktıgından bazen böyle göz yanılmaları olabiliyor.
  • oyun bitiminde ise tüm eline görüntüleye bilirsin kupaya baskası cakmıstır onda koz kalmayınca diğeri kupa ası ile almıştır.
  • querywilly Q kullanıcısına yanıt
    Valla hic aklima gelmedi son ele bakmak belki de haklisindir goz yanilsamasi olmustur suan ispat edemiyorum tabiki denk gelirse soylerim maksat gercekten varsa bu bug duzeltilsin :) Dun online girdim hic oynayamadim eli begenmeyince cikiyor herkes ama bu oyunla alakali degil hd batakta da oyleydi. Offline olarak oynuyoruz mecbur.

• quote:

Valla hic aklima gelmedi son ele bakmak belki de haklisindir goz yanilsamasi olmustur suan ispat edemiyorum tabiki denk gelirse soylerim maksat gercekten varsa bu bug duzeltilsin :) Dun online girdim hic oynayamadim eli begenmeyince cikiyor herkes ama bu oyunla alakali degil hd batakta da oyleydi. Offline olarak oynuyoruz mecbur.

girip kaçan batıp kaçan maalesef çok o yüzden puan sistemi yapıyorum şuan kaçan oyuncularıda mimleyecek bi sistem geliştiriyorum.
    1.5 yıldır yayında aslında oyun bir kişiden daha böyle bir şey geldi koz atmadı sonra koz çıktı demişti daha sonradan geçmişi görüntülemeyi ekledik eğer yakalayabilirsen sevinirim. programatik olarak çok basit bir ayrım var elinde bir kağıt varken atmaması için bana imkansız geliyor şuan için.

• querywilly Q kullanıcısına yanıt
    Yazılım dünyası her şey mümkün gözden kaçırdığın bir şeyler olabilir. Denk gelirse tekrar yazarım :)
  • quote:

Yazılım dünyası her şey mümkün gözden kaçırdığın bir şeyler olabilir. Denk gelirse tekrar yazarım :)

tamamdır beklerim :)
  • Bu oyun / uygulamayı ne ile geliştirdiniz?

• Burdan da batak oynayabilirsiniz

play.google.com
    Drogo- Oyun,Canlı Yayın,Sohbet - Google Play'de Uygulamalar
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.krytasoft.drogo&hl=TR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.