Şimdi Ara

Online Alışveriş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Online Alışveriş

(En Son Oy Tarihi: 19.9.2010)
Giriş
    Sakın ola bu siteden alışveriş yapma hatasına düşmeyin. Şiparişinizin elinize geçmesi mucize olur. Kesinlikle zamanında ulaşamazsınız, kimse sizi bilgilendirmez, müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmaz, söylediklerinin %100 yalandır sadece oyalama taktiğidir. Fiyatına kanıp alışveriş yapmayın. Karar sizin......
    Sizinde problem yaşadığınız siteler varsa paylaşalım ki aynı hataya bizde düşmeyelim.
    Teşekürler!!!

• deveyuku.com sanırım belirttiğiniz site ama ben alışveriş yaptım önceden hemen yolladılar sorularıma cevapta verdiler bilmiyorum sizde neden böyle olmuş
  • Bende daha önce alışveriş yaptım.Hiç bir sorun çıkmamıştı ürün elime 3 gün(2 de olabilir) içinde ulaşmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 19 Eylül 2010; 0:01:39 >
  • 02 martta aldığım ürünü 10 martta mail atarak ellerinde olmadığını bildirip, yerine başka bir ürün alın diyen, bunu kabul etmeyeceğimi söylediğimde para iadesinde bulunacaklarını söylemiş, geçen sürede defalarca arayıp hesapta parayı göremediğimi söylememe rağmen aksini savunmuş, 15 haziran itibariyle arayıp dava edeceğimisöylemem neticesinde 1 saat içinde para iadesini yapmış (3,5 ay gecikmeli) dolandırıcılık sitesi.

elinde olmayan ürünü sitesinde stokta gösteren,

havale yapılana kadar işlerin tıkır tıkır ilerlediği,

havale yapıldıktan sonraki günün sabahında arayarak

'elimizde o yokmuş onun yerine şunu verelim' zihniyetine sahip

insanları enayi yerine koyan tezgah.

kargo takip işlemleri sırasında kargo linki vermeyip kendi sayfasında görüntülemeye çalışan ancak bunda da sorunlar yaşayan/yaşatan; verdiğim siparişleri 6 günden önce elime ulaştırmayı başaramayan alışveriş sitesi.

verdiğim siparişin bedelini kartımdan çektikten sonra "bankanızdan ödeme alınamamıştır" bahanesiyle ürünü göndermeyip, üstüne kartımdan çektiği bedeli hala iade etmemekte direnen üçüncü sınıf alışveri sitesi.

yazılan yorumlar eksisozluk sitesinden alıntıdır

• Çok soru sormuş olabilirsin. Belki aldığın eşya tedarik sürecindedir. Yani kısacası senden sıkılmış olabilirler.
  • 7-8 kere alisveris yaptim en ufak bir sorunla karsilasmadim.. ve hatta urunler her elime ulastiginin ertesi gunu telefonla arayip urunden memnunmusunuz, hizmetimizden memnunmusunuz diye soran bir firmadir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.