Şimdi Ara

Onkyo TX-NR 676 e-S veya Denon AVRX2400H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

veya

Denon AVRX2400H 444 Euro

birini Yarın kısmetse Amazondan Sipariş vereceğim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Hangisini almalıyım ?

Yardımlarınızı bekliyorum.

• denon özellik olarak daha dolu geldi bana eski bir onkyocu olmama ragmen denon
  • Teşekkür ederim yarına kadar karar verip siparişi vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onkyo TX-NR 676 e-S 442 Euro Sipariş verdim. 11-15 Ocak Teslim tarihi gözüküyor

• Ben de çok karasız kaldım ikisi arasında.Denon Türkiye ye gönderilemiyor yazıyor.Ben de Onkyo siparişi verdim.03.01.18 kargolanacak bekleyip göreceğiz.

• Sa kardeşim bende aynı üründen almak istiyorum ürün toplam kaç dolara gelecek kargo gümrük falan bütün masraflar dahil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: b3stboy

Sa kardeşim bende aynı üründen almak istiyorum ürün toplam kaç dolara gelecek kargo gümrük falan bütün masraflar dahil ?

satıcı amazon olsun yoksa fazla ödersiniz..
    sayfadaki fiyattan %18 alman kdv sini düş, üstüne %30-40 kadar gümrük ve trt vergisi adı altında bir tahsilat yapıyorlar.
    eğer iade edilecek bir tutar oluşmuşsa 60 gün içinde iade ediyorlar..
    ben vsx-832 yi sayfada 311 euro yazarken ödeme ekranında 261 euroya düştü + 95 euro vergi aldılar..356 euro ya mal oldu. iade olursa göreceğiz.. çünkü vsx-832 den 95 euro vegi alırlarken, denon x2400 den 65 euro alıyorlar.. bunu neye istinaden yapıyorlar bilgim yok..çünkü avrupa yada çin üretimi desek veya asya pasifik, %2-4 değişiyor oranlar.

vsx-832 malezya malı ürün ingiltere den geldi.

illa ben bu marka modeli isterim dersen, özel satıcıdan alırsan boşu boşuna alman a kdv ödüyorsun, bir miktarda bu vergiye de fazla olarak yansıyabilecektir.. gümrük kesilen faturaya bakacak. ürün fiyatı üzerinden %18 gümrük, %16 trt bandrol vergisi isteyecek sizden..

ama her üründe türkiye ye gelmiyor.

• hocam merhaba. bende ONKYO TX-NR676E alma arifesindeyim, cihazdan memnun musun genel izlenimlerini yazabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

hocam merhaba. bende ONKYO TX-NR676E alma arifesindeyim, cihazdan memnun musun genel izlenimlerini yazabilir misin?
    Merhaba her iki cihazin da sahibi olarak( Onkyo 656 kullandim ancak bununla sesi aynidir) Denon sinemada daha dinamik ama Onkyo daha guclu. Onkyoda volume 50lerde elde ettigimi atiyorum Denonda 60da elde ediyordum. Ses karakteristigi olarak Onkyo notral bir yapisi var Denon ise sert. Muzikte Onkyo ozellikle pure modda daha basarili. Birde Onkyoyu appden kullanmak cok ama cok basit ve kullanici dostu. Denon bocalatiyor.

• bütün merak ettiğim noktalara değinmişsin hocam çok teşekkürler, onkyo'dan kullanıyorum tercihimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.