Şimdi Ara

Ong PowerFarm Rehberi-Kısa Zaman Çok Sp! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
144
Cevap
1
Favori
39.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

30 lvl skilleri ile ong kesmek bi yana 9 gapla 39 lvl ve uzeri olmak gerekli ki 39 lvl bi char 33-34 lvl moblardan ne sp si alabilir ki ? :)
    konunun basligindanda belli oldugu uzere onglar powerfarm icin uygun ... yani yuksek levek kucugu kasacak ...
    klasik usul sp mi kendim kasacagim derseniz onglar secilebilecek en son yerlerden biri olmali ...

Nerde kasmamı önerirsin ? Ben asla pfarm olayına giremem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muşmula -- 13 Eylül 2008; 20:43:35 >
  • Asla ??
    Silk 'e bota vereceğin parayı char a ver. =)
    Ben elle silksiz botsuz kasarım diyorsan ; 16 Lv sox bir bow ile Bandit StrongHold Farm öneririm..
    Bow fiyatlarıda düştü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: loomy

Arkadaslar size en iyi yöntemi söyleyeyim:)
    Aliyosunuz bitane 68 lvl wizard.
    Elinede veriyosunuz 68+5 stafi.

Sonra gidiosunuz onglara.
    Kasacaginiz adam ve yaninada 1 tane 1 lvl char aciyorsunuz.
    Sonra deli dehset sekilde sp geliyor.

Ben kendim kastim ama onglarda yapmadim.
    Alexanderda onglari bos bulmak imkansiza yakin:)

10 günde 400k sp yaptim.
    Dc yeme olayim felan cok oldu:)
    DC ler basimi rahat biraksaydi. 10 günde rahat 600k sp yapardim.
    Sp ticket pr plus ile günde 70k sp yapmak mümkündür.

Onglari bos bulamayanlar icin en az onglar kadar bir yer verecegim.
    Gerci orada pek bos sayilmaz ama.
    Orda kasmak icin en iyi lvl araliklari.
    Skilleri 1,5 de birakacagiz. 24 lvl de 9 gap olacak.
    28 e kadar kasacagiz adami.( bu 13 14 saat felan sürüyor. 68 wizard ile.)
    Sonra tekrar 24 e kadar düsecegiz.

Ong PowerFarm Rehberi-Kısa Zaman Çok Sp!

Pfarm icin kesinlikle en iyi char wizarddir.
    Su noktaya pek kimse deyinmemis.
    Simdi china charlar 15sn de bir pot bastigindan dolayi. Potlari cok cabuk biter.
    Hotandan pot doldurmasi gerekir yüksek lvl bir charinda.
    Hotandan pot doldurduktan sonra bot otomatik geri gelmez samarkanda.

Ama bir wizard char full mp pot doldurduktan sonra 7 8 saate yakin yeter o potlar.
    Bu da gece uyku süremiz icin cok cok uygun bir zamandir.
    Wizard ile kasarsaniz hem gece uykunuzdan cok olmazsiniz hemde cok seri kasarsiniz.

Yakın zamanda pfarm yapmayı planlıyordum bunu deniyeceğim.

• klasik usul kendi kendine farm yapma konusunda acikcasi yer cok cok buyuk farklilik yaratmaz ...
    dikkat etmeniz gereken (nuker kasacagim demistiniz sanirim) mob bol, ks fazla yemeyeceginiz ve tek atabileceginiz bi yeri kendiniz bulup orada yapacaksiniz ...

Edit: yalniz her ne sekilde olursa olsun ben kendiniz yapamayacaksanizda taxi ile olsun ong farm yapin derim ... 7/24 kendiniz kasacaginiza gunde sadece ticket saatiniz boyunca ong taksiye girseniz cok cok daha fazla sp yaparsiniz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuzsuzDELiBEKiR -- 14 Eylül 2008; 0:15:07 >
  • 58lwl bowum war bole bı farm yapabılırmıyım bu charla ong partyye 2 atıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jarrack

58lwl bowum war bole bı farm yapabılırmıyım bu charla ong partyye 2 atıorum

Yaparsın ama çok yavaş str olduğu için 64+ bir wizardın varsa bence onla yap moblara hem tek atarsın hem seri kasarsın.
  • res ıle ılgılı bı sorunum var , calıstırdıktan sonra ekranda sureklı olarak res ın oldugu slota basıyor ama adama tıklamak gerektıgı ıcın res yapamıyor , yanı bot sureklı canavara tıkladıgı ıcın mıdır bılemem ama adama tıklamıyor ve halıyle res leyemıyor , yardımcı olursanız sevınırım son 6 saatı bosa gecırdıkten sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pércussionist

res ıle ılgılı bı sorunum var , calıstırdıktan sonra ekranda sureklı olarak res ın oldugu slota basıyor ama adama tıklamak gerektıgı ıcın res yapamıyor , yanı bot sureklı canavara tıkladıgı ıcın mıdır bılemem ama adama tıklamıyor ve halıyle res leyemıyor , yardımcı olursanız sevınırım son 6 saatı bosa gecırdıkten sonra

Res yapan chara geçip reslenecek chara shift yardımıyla tıklarsanız sürekli ona res skilli uygular.
  • ok sımdı denıyorum da bısı daha takıldı kafama res ı alan char nasıl ok dıycek res e ?

dedıgını harfıyen uyguladım su an ama bot 2 3 sn sonra tekrar yaratıga tıklıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 5 Ekim 2008; 15:03:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pércussionist

ok sımdı denıyorum da bısı daha takıldı kafama res ı alan char nasıl ok dıycek res e ?

dedıgını harfıyen uyguladım su an ama bot 2 3 sn sonra tekrar yaratıga tıklıyor

Auto res toolda oto res kabul etme var ama bu sefer char kendini seçiyor yani moblara saldıramıyor o yüzden loaderdan /arc on komutunu yazman yeterli..
  • res prog u denedım ve ondan aldıgım hata da su
     Ong PowerFarm Rehberi-Kısa Zaman Çok Sp!

calıstırabılırsem cıdden cok makbul gececek , ha yattımı kastımı kasmadımı derken ınsan devamlı huzursuz oluyor ;(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 5 Ekim 2008; 15:24:20 >
  • olay budur ooh be halletım ayarı yanlıs yapıormusum , oto res lıyor artık , porg ıcın cok tesekkurler sukur atık rahat rahat kasalım

cok baba programmıs sıddetle tavsıye ederım , therapy de basıor bıttıkce heal da yapıyor ıstersnız gıdın ta orta yerlere kurun botu yan charı saklamaya gerek yok ole kıyılara koselere , tekrardan prog u koyan arkadasa tesekkur ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 5 Ekim 2008; 15:43:10 >
  • BaRd cı neden pLv. yapamaz açıkLarmısın?

bi aRa troya qeLde nasıL pLv. yapıLıR qösteReyim baRd iLe sana

New_yavuz@windowslive.com ekLe konuşuRuz buRdan
  • yaw arkadaşlar oto res kabul etmiyor programlar netcez
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat6774

BaRd cı neden pLv. yapamaz açıkLarmısın?

bi aRa troya qeLde nasıL pLv. yapıLıR qösteReyim baRd iLe sana

New_yavuz@windowslive.com ekLe konuşuRuz buRdan

Bard plvl yapar ama bir wizard kadar seri yapamaz yoksa bladerda plvl yapar sorun değil o
  • Level düşmemize yarayan programların son güncellemelerle uyumlu versiyonları var mı?
    Sayfalarında v1.158 ile uyumlu yazıyor herhalde, zaten denedim çalışmadı da.
  • ben 38 lv wizardım var hep yatıyorum 10 level at gibiyim harita işime yarıcak teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 28 Kasım 2008; 15:25:15 >
  • quote:

aslına bakarsanız pfarm olayının en zor bölümü lvl düşme kısmıdır...
    uzun ve sinir boozucu bir durumdur...

farm charına hp pot almazsanız lvl düşmeyi geç yaparsınız tabi res sorununz yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: rkkh

Level düşmemize yarayan programların son güncellemelerle uyumlu versiyonları var mı?
    Sayfalarında v1.158 ile uyumlu yazıyor herhalde, zaten denedim çalışmadı da.

Orda belirtmiş olmam gerekwww.nubecoder.com da güncel versiyonları çıkıyor..
  • PT KASILIRKEN KASILAN KİŞİ İLE MOOB ARASI 11 LWL OLMASI GEREKMEKTEDİR SKILL POIT VE EXP POINTI TAKİP EDERSENİZ GÖRECEKSİNİZ ORT.600 KÜSÜR SKILL PONIT 1 SP YAPIYOR 1MOOB İÇİN ONGLARDA 19 LWL DE SP EXP KENDİNİ GÖSTERİYOR
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.