Şimdi Ara

Öneri telefon acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler benim s2 telefon û biradere bırakmaya karar verdim bana şarjı iyi giden g2 dışında ne önerisiniz p860 düşünmüyorum s2 de da 1gb ram var özellikleri g2 gibi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ramzeyu kullanıcısına yanıt
    Maksimum bütçen ne kadar, paralel ithalat garantili telefon kabulun mü, yoksa illa distribütör garantili mi istiyorsun, internetten de alabilir misin, yoksa illa mağazadan mı alacağım diyorsun. Bu sorulara cevap verirsen daha sağlıklı tavsiyeler gelir. Ayrıca neden G2 hariç?
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    1000 TL civarı g2 de olabilirde menü tuşlar ekranda olması pek hoşuma gitmiyor hem belki aynı öözelliklerde şarjı daha iyi giden vardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    1000 TL civarı g2 de olabilirde menü tuşlar ekranda olması pek hoşuma gitmiyor hem belki aynı öözelliklerde şarjı daha iyi giden vardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Şarjı daha iyi giden Huawei Ascend G7 var, ancak performans G2 ile aynı değil, özellikle oyun performansı daha düşük. Ona bakabilirsin.

G2 ile aynı özelliklerde pili daha iyi giden ve fiyatı da aynı olan telefon yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 9 Aralık 2014; 23:05:34 >
  • Şöyle bişey gördüm thl 5000 diye 5000mah diyor aldatmacamıdır

O telefonu ayrıntılı araştırmış değilim. Ancak bir kullanıcı yorumunda okuduğum kadarıyla pili 5000 mahlık gibi gitmiyormuş. Doğru mu bilemiyorum tabi, kullanmış değilim. Ayrıca Türkiye'de resmi olarak satılmayan bir telefon bulman çok zor, bir şekilde bulsan bile garantisi, garantiyi geçtim yedek parçasını bulamazsın. G2 ya da G7'ye bakmanı tavsiye ederim.
  • 1100e kadar batarya ve performansi o derece yuksek hemde ikisini birlikte sunan bir baska model yok G2 den baska

• yeni telefonları bekleyim bakayım hem şurda 2015 e ne kaldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.