Şimdi Ara

Oneplusone 64 GB Black davetiye kodu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oneplusone davetiye kodlari gonderilmeye baslandi hesaplari kontril ediniz.Kodlar bir gun gecerli.
    https://account.oneplus.net/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne işe yarar ki?
  • şimdi hesabıma giriş yaptım ama bana henüz gelen bir şey yok...
    sende davetiye var mı hocam...
  • Arkadas davetiye ile telefonmu alinirmis valla veririm parasini netse alirim bide milletin kapisinda davetiye falan bekleyemem, bu sekilde olduktan sonra ucuzlugu batsin

• Ne bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

Arkadas davetiye ile telefonmu alinirmis valla veririm parasini netse alirim bide milletin kapisinda davetiye falan bekleyemem, bu sekilde olduktan sonra ucuzlugu batsin

satmak istemez gibi kod dilendiriyor.
  • telefonmuş. gsmarena linki:http://mcaf.ee/lhx15

çinli firmalar da apple'ın izinden gidiyolar. baksanıza millet kuyruğa girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytekinNet -- 18 Temmuz 2014; 13:57:48 >
  • Şu anda piyasada F/P olarak en iyi telefon.

Siteye giremiyorum. Normalde üyelik sırasına göre davetiye geliyor. 120000. sıradayım.
    Bugün herkese mi davetiye veriyorlar. Konuyu açan arkadaş biraz açıklama yapsaymış.
  • sadece sitede satışı var galiba dimi bilgisi olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: engocan

sadece sitede satışı var galiba dimi bilgisi olan varmı acaba

Sadece kendi sitesinden normal fiyata veya aliexpress deki satıcılardan biraz daha pahalı avrupa veya amerikaya gönderim şeklinde alabilirsiniz. Türkiyeye gönderim yok.
  • erturkmen kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bana geldi kod ben 32 binlerdeydim. Ama bu gun son aksama kadar almazsam kodu verecegim baskasi faydalansin. Avrupada adres ayarlamaya calisiyorum

• cartok kullanıcısına yanıt
    Hocam bana davetiye geldi e2 binlerdeydim ama kod 24 saar gecerli. Hesaba tanimlatinca 24 saatte kullanmak gerekli .

• farfar63 F kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Size PM attım
  • arkadaşlar yeni üye oldum opoya. ağustos ayında abd den bi arkadaş gelecek. davet kodu işlemlerini nasıl yapıyoruz? sıra dediğiniz nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.