Şimdi Ara

OnePlus Two ön siparişe girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geekbuying de 538 dolardan ön siparişe girmiş

5.5inch LTPS energy-efficient Screen,1920*1080pixels
    Qualcomm Snapdragon 805 powerful quad core CPU,2.7GHz
    Color OS(based on Android 4.4), 3GB RAM; 64GB ROM
    Dual Camera: 16.0M Pixels High definition back camera with flashlight and auto focus, front 5.0M camera
    Support 4G/3G/OTG/NFC/Miracast/4K resolution video
    Single Micro-SIM Card Single Standby
    Networking: 2G: GSM: 850/900/1800/1900MHz
    3G: TD-SCDMA:1800-1920 /2010-2025MHz; WCDMA: 850/900/1900/2100MHz
    4G: TD-LTE: 2570-2620/1880-1920/2300-2400MHz; FDD-LTE:2100/1800/2600MHz

Specification
    Brand OnePlus
    Model two
    Type Brand New
    Form Factor Touch Screen
    Operating System Color OS(based on Android 4.4)
    Processor

CPU: Qualcomm Snapdragon 805, Quad Core, 2.7GHz
    RAM 3GB
    ROM 64GB
    Support extend card NO
    Touch screen LTPS, IPS; Corning III Gorilla Glass, ultra sensitive, Support CABC & Ram auto power saving
    Display Size(Inch) 5.5 inch
    Screen Resolution 1920*1080 pixels
    Display Colour 16000K colors
    Networking GSM/WCDMA
    Frequency 2G: GSM: 850/900/1800/1900MHz

3G: TD-SCDMA:1800-1920 /2010-2025MHz; WCDMA: 850/900/1900/2100MHz
    4G:TD-LTE: 2570-2620/1880-1920/2300-2400MHz; FDD-LTE:2100/1800/2600MHz
    Data transfer GPRS/HSPA/EDGE/TD-LTE/FDD-LTE
    WIFI Dual-band Wi-Fi (2.4G/5G), 802.11 b/g/n/ac
    GPS YES,built-in "A-GPS"
    Languages English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina,Dansk, Deutsch, Espanol,

Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili,Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands,
    Norsk bokmal, Portuguese, Romana,Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska,

Vietnamese, Turkish,Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukrainian, Hebrew, Urdu, Arabic,
    Persian, Thai, Khmer, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese

SIM One Micro SIM
    Camera Dual Cameras, 5.0MP front camera and 16.0MP F/2.0 back camera with flashlight and auto focus
    Audio File Format MP3, WAV, ARM
    Video File Format 3GP, MP4, RMVB
    Image File Format JPEG, BMP, GIF, PNG
    FM Radio YES,earphone needed
    TV NO
    Sensor Gravity sensor, proximity sensor, light sensor
    Bluetooth Yes,4.0
    I/O Interface Micro USB, 3.5mm Jack, Mirco SD slot,SIM slot
    Battery Type Lithium
    Capacity 3300mAh(built-in)
    Standby Time About 2~3 days
    Charger USB, Travel Charger
    Input Method hand write,keyboard
    Other Feature 4G,3G,GPS,OTG, NFC,Gyroscope,MP3, MP4, calculator, ES file management, stopwatch, calendar, alarm clock, Google play,Miracast,E-mail, G-mail, LED notification,etc.
    Dimensions / WxDxH 152.9 x 75.9 x 8.9mm/6.02 x 2.98 x 0.35 inch
    Net Weight 166g
    Package
    1 x Cellphone
    1 x Eject Pin
    1 x USB cable
    1 x Power adapter
    1 x User manual

http://www.geekbuying.com/item/ONEPLUS-TWO-5-5inch-Smartphone-Qualcomm-Quad-Core-2-7GHz-LTPS-3GB-RAM-64GB-ROM-16-0MP-4G-FDD-LTE-OTG-NFC-Miracast-Black-339571.html
     OnePlus Two ön siparişe girdi

• 538 dolar çok. Oneplus ilk telefonunun cazip yönü fiyatı idi en çok. Bu fiyatlara yurt dışında zaten çok telefon var.
    Kaldı ki şu hali ile ülkemizde hiç cazip olmaz. Bu fiyata kendimiz bile getirsek 1400 e falan mal edilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komik daha cihaz cikmadi tanitilmadi satis yapiyorlar ozellikler fake resim fake color os var demis resimdeki cihazda cm var neyse aldanip sakin siparis vereyim demeyin

• guzel bir photoshop urunu olmus :)
  • Marka çinli ön satışı yapan çinli neyin fakesi neyin shopu.
  • Oneplus two 429$ bandında olmasını bekliyorum fiyatı ancak aliexpress gibi sitedeki satıcılarda boyle olabilir.

• er türk kullanıcısına yanıt
    bu telin aynısı cıksın sozum olsun sanada 1 adet alıcam fakat bu on satıs tamamen duzmece birseyler arastır ondan sonra haber paylas kopyala yapıstır yapıp dolandırıcılıga alet olma sende...
  • Çöp

• yiyenlere geçmiş olsun
  • Gerçek cihaz böyle olacak.
    http://shiftdelete.net/oneplus-two-hakkinda-yeni-bilgiler-57661

• quote:

Orijinalden alıntı: emreacars

bu telin aynısı cıksın sozum olsun sanada 1 adet alıcam fakat bu on satıs tamamen duzmece birseyler arastır ondan sonra haber paylas kopyala yapıstır yapıp dolandırıcılıga alet olma sende...

bu mesaj kenarda dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: er türk

quote:

bu mesaj kenarda dursun

Dursun hatta cıktısını ekran goruntusunu al snapdragon 805 3gb ram yazmıslar diye notta al haklı cıkarsan sozum sozdur :)
  • 2 hafta önce konu açıp gerçek olup olmadığını sormuştum, sallayan olmamıştı. Sonra düşündüm bu fiyata gerçek olsa bile almam.
  • quote:

quote:

quote:

bu mesaj kenarda dursun

Dursun hatta cıktısını ekran goruntusunu al snapdragon 805 3gb ram yazmıslar diye notta al haklı cıkarsan sozum sozdur :)

neyin kafasını yaşıyosun arkadaş alışveriş yaptığım güvendiğim bi sitedeki satışı paylaştım inanmıyorsan ben inanmıyorum şu sebepden de geç git yok sana telefon alacam yok sen dolandırıcılığa alet oluyorsun efem kopyala yapıştır yapmışsın her lafın ayrı tuhaf

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu mesaj kenarda dursun

neyin kafasını yaşıyosun arkadaş alışveriş yaptığım güvendiğim bi sitedeki satışı paylaştım inanmıyorsan ben inanmıyorum şu sebepden de geç git yok sana telefon alacam yok sen dolandırıcılığa alet oluyorsun efem kopyala yapıştır yapmışsın her lafın ayrı tuhaf

Yabancı dilin varsa biraz arastırmaya davet ediyorum reddit gibi androidpolice gibi sitelere biraz bakarsan cıkacak oneplus two nun bu olmadıgını gorursun bu geekbuying mevzusuda tartısıldı istersen linklerinide veririm bilgilenirsin bundan sonra boyle bilgisiz paylasımlar yapmazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.