Şimdi Ara

ONEPLUS ONE -- LETV 1 -- VİBE Z2 PRO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yurtdışından telefon getirtmek istiyorum ..

350 $ civarında bir bütçem var.

Başlıkta yazdığım bu üç telefondan hangisini önerirsiniz ?

• Tavsiyesi olan kimse yok mu ?
  • ben letv le1 düşünüyorum kendime ama rom ve türkçe olayı düşündürüyo beni.
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=105199925 letv düsünürsen bu konuya bekleriz muratai hocam ben bu telefon için rom hazırlayacaktım telefon hasiranda çıkınca zaman olmuyo hazıtrlayamayacam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Letv x600

Letv cevap The maximum SAR value of the X600 smart phone sold in China is 1.5 W/kg.

Xiomi Red me Note 3 de farklı degil onlar Sar değerini veremediler 1,5- 2 w/ kg arası
    dediler

Sar değeri aşagıdakş gibi Samsung iyi modelerinde 0,24 ile 0,48 w/kg Sar Iphone 6 0,92 w/kg Sar

Radyasyonun zararlarını bilmeyen tüketicler dizayn ve marka odaklı cep telefonu tercih ettikleri için daha sonra tümor kansere yola acacagını unutmamalılar bilhassa türkiyede iş yerine bile müşteriler cepten rahat oldugu ıcın arama yaptıklarını unutmamak lazım ki bunun insana 2 dk sonra ne kadar zarar verdiklerini farkında bile degıller tabıkı üreticiler satış karının yapılması için hiç bir zaman zararlı olduğunu söylemıyeceklerdır tüketici olarak bu karar sizin siz bilinçli olun sar degeri düşük telefonları tercih etmenizi tavsiye ederim. saglımız bu kadar ucuz degil malesef trde dünyanın hiç bir yerinde olmıyan telefon pahalılıgı ve yurt dışından gelen 3g lı tablet ve telefonları ımei yüzünden kullanamamnız ve yurt ıcı pahalı telefon pazarı ınsanları saglıgına zarar verıyor ve cın telefonlarına yoneltıyor. evet elephone ulefone xiomi one plus letv hepsi
    çok iyi güzel diyazn ben de almak isterim am SAR daha önemli

• hakang1969 H kullanıcısına yanıt
    Sacmala dur iocean firması bu sar değerlerini yayınlıyor onlarda bile 0.3 seviyelerinde koskoca xiaomi ,meizu buna dikkat etmeyecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.