Şimdi Ara

önemli bir bilgi...silinen bellek kartlarındaki fotoğraflar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yanlışlıkla Canon A95 fotoğraf makinamdaki 175 fotoğraf ve bir o kadar da video görüntülerini (Ocak-Haziran dönemi) pc ye aktarırken sil tuşuna basmışım.Koruması olan 4 fotoğraf dışında tümü silindi.Kart boş kaldı.Hemen internet sitesinde araştırma yaptım ve sonunda uygun olan 3 tane program buldum.Ama seri/crack numaralarına erişemeyince İzmir Bornova büyük denen küçük fotoğrafçısına telefon ettim.30 ytl istediler.İnternette 20-30 dolara pazarlanan tam sürüm program varken siz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz de bu kadar çok para isityorsunuz dedim.Epey fırça attıktan sonra,Konak ta rastgele bir fotoğrafçı ararken Foto Yalçın'ı buldum.Kadriye hanım adında hanım hanımcık bir kız getiriniz biz para almadan yaparız dedi.Yalnız % 80 i kurtulabilir dedi.Olur dedim.Gittim sağolsunlar fotoğraflarımın çoğunu kurtardılar.bazıları yarım gösteriyor ama yine de iyi bir sonuç..
    Bilginize...
    Yalnız tek şart silindikten sonra bellek kartlarının üstüne fotoğraf çekmemeniz.

• aslinda %80 kurtarabiliriz demesi ve bazi fotoğraflarin yarim çıkmasi enteresan..Eğer üzerine herhangi bir dosya çekmessen(fotoğraf gibi) bütün fotoğraflarini kurtarabilirsin..Ayni şey bilgisayarin HDD'sindede geçerli.Eğer sildiğin kısma tekrar birşey yazmassan geri alabilirsin..
    Fakat sonuc olarak fotoğraflarini kurtardiğina sevindim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.