Şimdi Ara

One V mi Desire S mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kararsız kaldım hangisi dersiniz arkadaslar??

• Yazılım olarak Desire S ten çok öte İCS güncellemesi Beats Audio radyosu bulunmakta özellikle fotoğraf çekimlerinde çok başarılı olduğu söyleniyor.
    Desire S te 768 Ram var ekranı daha iyi ve fazladan Flash Desteği var sitelerde One V de yok diye yazılıyor ama bilgileri araştırmanda fayda var...
    Bana sorarsan One V derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertkesen -- 27 Mayıs 2012; 22:52:27 >
  • Desire S ne hocam One V ezer gecer,

Not:Beats Auido ekran mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Desire S ne hocam One V ezer gecer,

Not:Beats Auido ekran mı?

Beats Audio* değil tabi ki bir multimedia özelliği veya bir ses çipi kulaklıklarıyla ünlü bir firma...biri S-LCD öteki TFT-LCD.Sıralama yaptım yanlış anlaşılmış.
  • fotograf ve video kalitesi,şarj süresi, ve hızı bakımından bakarsak hangisi dersiniz? yardımcı olurmusunuz karar veremedim hala
  • Biraz inceleme yaptım belki işine yarar buyur:
    ikiside aynı sayılır bir kaç ufak farkın dışında teknik detaylara inersek ikiside qualcomm un MSM8255 1 GHz hızında çalışan işlemcisini Adreno 205 GPU sunu kullanıyor Desire S te 768 Mb RAM varken One V'de 512 Mb Ram var buna rağmen(verdiğim testlerde yüksek olan daha iyi)
    Quadrant Standart puanları şöyle: One V:1916 / Desire S:1069(Genel performans ağırlıklı test programı)
    An3dbench:One V:6618 / Desire S:6287(Grafik ağırlıklı test programı)
    Birkaç tane daha test sonucu vardı hepsinde One V daha üstün gözüküyor yazmaya gerek duymadım.
    Teknik olarak özellikleri genel olarak aynı ama farklı olanları yazayım:
    Bluetooth:One V 4.0 versiyonunu kullanmakta Desire S 2.1
    Android ver.:One V 4.0.3 ics Desire S 2.3.x Gingerbread
    Sense ver:One V 4.0 Desire S 2.1 (Desire S ten tam emin değilim.)
    GPS:One V Assisted GPS Desire S GPS(Desire S te bazı sitelerde A-GPS yazıyordu emin değilim.)
    En:One V 9.2mm Desire S 10.6mm
    Ağırlık:One V 115gr Desire S 130 gr
    Ekran:One V TFT LCD Desire S S-LCD (S-LCD daha iyi)
    RAM:One V 512Mb Desire S 768 Mb
    Depolama:One V 4GB Desire S 1.1GB
    FP Desteği:One V de bulunmamakta Desire S te var
    Boy tasarım farkı var vs. vs. bunlar ayrıntıları bana sorarsan One V derim Desire S çıkalı ne kadar olmuş...Ayrıca One V yazılımsal tasarımsal olarak Desire S e fark atar One V de Beats Audio desteği var yani ses çıkışları kaliteli olur.İkisininde ekran boyutu 3.7 inç ve 800x480 çözünürlükleri var.One V kamera olarak aynı çekimleri yapıyor olsalar bile yazılımsal desteği farklı olduğu için video çekerkende fotoğraf çekebilme özelliğine sahipsin yani eş zamanlı çekim yapabilirsin.
    Kısacası One V daha iyi 3D oyunları tam performans oynayacağının garantisini veremez ama Need For Speed Hot Pursuit 2 gibi Apshalt 6 gibi 3D grafikli pek çok oyunu akıcı şekilde oynatabilecek performansa sahip.
    Kıyaslama sitelerinden araştırarak teknik yerleri aldım.Özellikle SDN in araştırmasından çokça faydalandım yorum harici %80 alıntıdır SAYGILAR.

Not Düzeltme:GPU Sıralamasını vermeyi unutmuşum SGX 543 = Adreno 220 >> Mali -400 >> Geforce ULP [tegra 2] >> SGX 540 >> Adreno 205 >> SGX 535 >> Adreno 200 = SGX 530 şeklinde olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertkesen -- 29 Mayıs 2012; 22:14:31 >

• eyvallah kardesim tsk ederim.. sanırım ibre One V ye kaydı.. sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bios_m

eyvallah kardesim tsk ederim.. sanırım ibre One V ye kaydı.. sağolasın

Estafurullah ama hocam One V alacağına Motorola Atrix alman daha iyi olur gibime geliyor karar senin tabiki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dertkesen

quote:

Orijinalden alıntı: bios_m

eyvallah kardesim tsk ederim.. sanırım ibre One V ye kaydı.. sağolasın

Estafurullah ama hocam One V alacağına Motorola Atrix alman daha iyi olur gibime geliyor karar senin tabiki...

motorola düşünümyorum zaten boyutuda çok buyuk.. aacagım en fazla 3,7 inch olmalı. HTC markası ilerlemiş durumda gördüğüm kadarı ile.. o yuzden baska marka dusunmuyorum artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.