Şimdi Ara

Onboard Anakart Üzerinden İptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onboard ekran kartlı intel cipsetli anakart alacağım ama onboard olan ekran kartı , bios a geçmeden,anakart üzerinden jumper v.s yardımıyla iptal edilebilir mi?

Çünkü bunlar ekran kartından dolayı hata verdimi asla ekran açılmıyor ve bios a düşemiyorsunuz.
    Böyle bir şey yapan ya da bilen var mı?

• Arkadaşım intel DG965WH anakart kullanıyorum. Üzerinde onboard ekan kartı var ve ekran kartı jumper v.s. iptal edilmiyor sadece bios üzerinden iptal edebiliyorsun ama PCI-E veya AGP bir ekran kartı taktığında hata vereceğini hiç zannetmiyorum bence gönül rahatlığı ile ekran kartını takabilirsin allah nasip ederse bir iki hafta sonra ekran kartı alıcam ve hiç düşüneden takacam tahminimce sistemi onboard ekran kartından açıp açılışta bana uyarı verip biosa yönlendirecek.
  • Şu anda celeron 1.2 onboard ekran karlı bir sistemim var ve onboard ekran kartı yüzünden sistem açılmıyor .
    Ekran kartını iptal de edemiyorum çünkü sistem hiç bir şekilde ekrana görüntü vermiyor.Anakart çöpe gitti anlayacağın.
    Ama ekran kartını anakart üzerinden iptal edebilseydim yeni bir anakart takıp kullanabilirdim.

Sütten ağzımız yandı anlayacağın , şimdi yoğurda üflüyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.