Şimdi Ara

[Ön Bakış] HyperX Cloud Gaming Headset (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
4.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulaklığı çok beğendim almayı düşünüyorum umarım bulabilirim bu fiyatlara

inceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskinfener -- 10 Ocak 2015; 4:53:57 >
  • Hyperx2 mi Siberia mi 9h mı ne alsam
  • Ya beyler almayı düsünüyorumda su an en uygun 200 tl hizlialda
  • Bass nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

Ya beyler almayı düsünüyorumda su an en uygun 200 tl hizlialda

189 TL Adeks Store'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAGD

quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

Ya beyler almayı düsünüyorumda su an en uygun 200 tl hizlialda

189 TL Adeks Store'da.

maalesef aldıktan sonra farkettim bi 10 tl icinde iptal ety ugras gerek yok insallah sıkıntısız ulasır elime
  • İyi günler hocam konu birazcık eskimiş fakat HyperX Cloud II almayı düşünüyorum. Zaten Cloud ve Cloud 2 dış yapısı aynı ve rahatlığı da aynıymış. Bende şu anda Steelseries Siberia V2 CS:GO Edition var. Kulaklığımdan çok memnunum fakat 2 sene oldu alalı ve iç süngerin dış kısımları atmaya başladı. Yavaştan alternatifler bakmaya başladım. Siberia V2 gerçekten çok rahat bir kulaklık, siz ikisinide kullandığınız için size soruyorum. Hangisi sizce daha rahat? HyperX Cloud II mi yoksa Steelseries Siberia V2 mi daha rahat? Çünkü saatlerce çıkarmadığımdan rahatlık önemli bir kriter benim için. Çok teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bciceksoy -- 8 Aralık 2015; 21:06:52 >
  • Bciceksoy kullanıcısına yanıt
    ben sana yardımcı olim bende 2 sene siberia v2 den cloud hyperx 2 ye gectım. dusunme bıle aradaki rahatlık farkı cok fazla. ayrıc bosuna 2 almana gerek yok normal hyperx cloud al. ısını gorur. tabıkı ses kartın varsa* ses kartın yoksa alabılırsın cloud2*

Çünkü saatlerce çıkarmadığımdan rahatlık önemli bir kriter benim için = aynı sebeb ile 1 hafta kulaklık baktım :)
    pişman olmayacaksın eminim.
  • Çok teşekkür ederim kardeşim, Cloud II aldım pazartesi gelecek hayırlısıyla görüşlerimi paylaşırım :D
    yorumunuzu bekliyorum.
  • Evet dostlar, kulaklığım geldi. Öncelik şunu söylemek zorundayım: ben hayatımda bu kadar kaliteli bir kutu görmedim. Bu kadar net. kutu içeriği harika. 3 metre kablo odada at koştur. Ses kalitesi muazzam. Basslar zaten beni benden aldı. Bilgisayarın ana sesi %25 de olmasına rağmen ses fazla. %100 e aldım denemek için önümde duruyor kulaklık ama kafamda takılı kadar ses geliyor. Açın %100 e hoparlör misali kullanın :) Rahatlık konusuna gelirsek, ki benim en dikkat ettiğim konudur. Önem sırası şu şekilde benim için: Rahatlık>=Ses kalitesi>ses yüksekliği>Kulaklık kalitesi>kutu içeriği>kutunun kendisi :D . Rahatlık konusunda şunu söylemek istiyorum, benim önceden kullandığım Steelseries Siberia V2 2 sene 1 ay olmuş alalı. Bu süre zarfında kulaklık deforme olduğu için kulağımı sarmamaya başlamış haberim yoktu. Çok ses geçiriyormuş ama o kadar genişlemiş ki kulaklık HyperX Cloud II den daha rahat bir kıvama gelmiş :D Onun rahatlığına rahatlık denmez çünkü olması gerektiği gibi değil. Bu yüzden yeni bir siberia v2 gözü ile bakarsam neredeyse aynı rahatlıkları diyebilirim. Ama ses kalitesi ve kulaklık kalitesini göz önünde bulundurursak kesinlikle ve kesinlikle HyperX Cloud II (y)

Benim puanım: 9.5/10

Eksileri: Mikrafon Siberia V2 de içeri girebildiği için kullanımı rahattı bunda çıkarıp takıldığı için birkaç saniye uğraşıyorsunuz. Ve 7.1 desteğini açıkçası çok beğenmedim. Müzik dinlerken güzel oluyor fakat CS:GO oynarken sesler size çok yaklaşıyor bu yüzden allak bullak oluyorsunuz. CS:GO ve 7.1 hiç iyi anlaşamıyor bu yüzden kapalı oynuyorum.

Artıları: Anlatımda yazdığım her şey artı zaten :)

Siberia V2 ye puanım: 8.5/10

Eksileri: Kalitesi çok iyi değil, sesi çok iyi değil ve yüksek değil, kulaklıkta belli bir süre sonra gıcırdamalar başlıyor, kulakları çok sarmıyor bu yüzden belki rahat ama yalıtım kötü, mikrafonu içeri giriyor iyi ama bozulma riski var.

Artıları: Çok rahat bu kadar :D

hayrlı olsun , gule gule kullanın..

bende az cok sıze yakın seylerı dıle getırmıstım satın alıp kullandıgımda . benımde ana krıterım rahatlıkdı , v2 den sonra onun adı (plastık kulaklık) bu sahane gelmıstı. artı dısardan ses almaz. seslerıde kalıtelıdır.kutusu ıcerıgı +1 bende merak etmıstım cs go da nasıl olur dıye = +1 ısımı gordu , ayrıca mp3 olarakda memnunum.
    mıkrofon olayı cok kalıtelı degıl = ama aldırmadım , sorun olursa dısarıdan mıc alıp kullanırım kafasındayım. sonuc olarak memnun kalmıstım. umarım sızde kalmıssınızdır =)))

ayrıca bende cloud pro war , sızde ses kartlı olanını almıssınız cloud 2 olarak. onun performansını bılmıyorum lakın 1 bile bana fazlaca yetti ; kenarda creative pro elite ses kartım vardı gerek duymadım kulaklığı ses kartlı almaya. o da fena degıldır umarım..
  • Arkadaşlar kulaklığın 7.1 olan modelini sipariş ettim dün, bassları ve ses yüksekliği nasıl ?
  • Bu kulaklığın Cloud Core modelini, bilendenal.com dan aldım. Ürün beklediğimden daha iyi çıktı. Kutu içeriğinde sadece çoğaltıcı kablo çıkıyor.

Sesler çok çok temiz. Bas abartı değil. Malzeme kalitesi elite seviyesinde. Metal, deri ve yumuşak plastik malzeme kullanılmış. Kulağı içine alıyor ve dışarıdan ses geçirmiyor. Ciddi yalıtıma sahip.

Bu model F/P ürünün ötesinde bir performans sergiliyor.

Daha çok müzik için kullanmak isteyip, oyunlarda da kullanırım diyenler için bire bir. Düşünenlere tavsiye ederim.
  • Hyperx Cloud kullanıcısı olarak şunu net söyleyeyim, daha önce müzik dinlemiyormuşum. Creative, sennheiser gibi markaların kulak içi ürünlerini kullanmıştım ama aralarda dağlar kadar fark var. Enstürmanları duymak gerçekten müziğe çok zevk veriyor. Yatmadan önce mutlaka birkaç parça dinler öyle yatarım. İş seyahatlerime dahi götürmeye başladım. Bağımlı yapıyor bu velet ha birde adı üstünde Cloud. Baskı yok ağrı yok. Misler misi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razer kraken 7.1 mi cloud 2 mi
    cloud un kulaklıga baglantı kabloları çok değişik geldi bana ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

Kingston HyperX Cloud II kalitesinde, ses kartlı; fakat istediğimiz de de çıkartıp bilgisayarın seskartına takabileceğimiz(G430'da ki gibi) CS.GO(Global Elite)'da, ve müziklerde de bass'ları mid'leri tatmin edecek bir kulaklık yok mu? Ben mi bulamadım?

Cloud2 ek aparat ila kullanilabiliyor dahili ses kartıyla fakat bu aparati Turkiyede bulmak sıkinti. Bu aparati kullanirsak ne kadar bir kayi olacak?

Cloud 1ile 2 arasinda bass ve tiz konusunda dağlar var mi? Dahili ses kartiyla kullanilabilecek iyi bir secenek gibi?

Cloud1 ' in mikrofon kalitesi nasildir ( logitech g430 baz alinarak, cunku g430un kulaklik kalitesi bayağı iyi) ?

İlginiz icin tesekkur ederim. Telefondan yazdigimdan hatalar olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_115533369/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thief. -- 24 Mart 2016; 14:22:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thief.

Selamlar

Kingston HyperX Cloud II kalitesinde, ses kartlı; fakat istediğimiz de de çıkartıp bilgisayarın seskartına takabileceğimiz(G430'da ki gibi) CS.GO(Global Elite)'da, ve müziklerde de bass'ları mid'leri tatmin edecek bir kulaklık yok mu? Ben mi bulamadım?

Cloud2 ek aparat ila kullanilabiliyor dahili ses kartıyla fakat bu aparati Turkiyede bulmak sıkinti. Bu aparati kullanirsak ne kadar bir kayi olacak?

Cloud 1ile 2 arasinda bass ve tiz konusunda dağlar var mi? Dahili ses kartiyla kullanilabilecek iyi bir secenek gibi?

Cloud1 ' in mikrofon kalitesi nasildir ( logitech g430 baz alinarak, cunku g430un kulaklik kalitesi bayağı iyi) ?

merhaba hocam , bende bu kulaklığı araştırıyorum son günlerde.İzlediğim inceleme videolarında 1 ve 2 arasında ses anlamında fark olmadığı söylenmiş.Tek fark 7.1 ve mikrofondaki bir kaç değişiklik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

quote:

Orijinalden alıntı: Thief.

Selamlar

merhaba hocam , bende bu kulaklığı araştırıyorum son günlerde.İzlediğim inceleme videolarında 1 ve 2 arasında ses anlamında fark olmadığı söylenmiş.Tek fark 7.1 ve mikrofondaki bir kaç değişiklik.

Cloud2 almış bulundum. Lütfen gidip alın

• Kulaklık bugün elime ulaştı.Oyunlarda daha deneme şansım olmadı 1-2 saat sonra cs goda deneyeceğim lakin youtubedaki sağ sol arka ayırt etme videolarında gerçekten başarılı olduğunu gördüm.Telefonda viper4android fx programı ile beraber mükemmel bir müzik deneyimi sunuyor.Ancak laptopta aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Halihazırda dolby advanced audio v2 var fakat müzikte telefondaki gibi degil.Ses ayarını sona çektiğim halde düşük kalıyor.Razer surround programını denedim sese berraklık katıyor ama sesi dahada düşürüyor.Windowsta yapabileceğim bir ayar ya da önerebileceğiniz bir ses programı var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.