Şimdi Ara

OMVL Sıralı Sistem nasıldır? Kullanan Arkadaşlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracıma OMVL sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum.. OMVL nasıldır? ne kadara takdırdınız? Ben Ankaradayım

• Benim iş arkadaşımda 1997 model GOLF GTi marka araç var ve 1 seneye yakındır kullanıyor aracı ve çok memnun hiçbir sorunu ile karşılaşmamış ki aracı bende kullandım %5 performans kaybı diyorlar aracın direksiyonunu geçtiğim oluyor benzinde ile LPG arasında çok az da olsa performans kaybı hissediliyor ancak bunu hepsi yapıyormuş...aradaki fiyat farkını düşününce tabiki LPG diyorsun OMLV hakkında söyliyeceklerim kısacası bu arkadaşım adapazarında taktırmış Mega otomotiv adı altındaki bir şirkette
  • OMVL Taktıran biri olarak mikserli tipin sorunlarını az çok bilmekteyim isteyen olursa yardımcı olabilirim.

genel olarak markadan menunum ama işçilik berbat ötesiydi... aracı zor kurtardım. şu anda sorunsuz gidiyor...nereye kadar gider bilmiyorum... "12-13 krş yakıyor"
  • benim 1993 model 626 mazdamda 2 senedir enjeksiyonlu eski tip tüp sistemi mevcut markası OMWL Ankara tatıldı. Tek kelimeyle mükemmel herkese tavsiye ederim. OMWL dünyanın en az LPG yakıtı tüketen sistemidir. Benim aracım 2000 motor km de şehir içi 16 kuruş, şehir dışı 12.5 kuruş yakıyor sıralı olsaydı eminim bu rakamlar daha da aşağı düşerdi. Bence kesinlikle düşünmeden taktır derim, yanlız sistem kadar işçilikte çok önemli saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.