Şimdi Ara

OMNIUS İLE W810 CİD DÜŞÜRME MÜMKÜN MÜ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kusura bakmayın belki fosil bir konu olacak ama ne kadar aradıysam da bu konu hakkında tatmin edici düzeyde bilgi bulamadım, yardımcı olabilecek birileri varsa çok memnun olurum buraya veya bu konu ile ilgili detaylı bilgi olan yerin linki varsa ona da razıyım şimdiden teşekkürler

• Merhaba...

Ben de araştırmalar içerisindeyim. Araştırmalarım sonucunda omnius gerçekten de işe yarıyor fakat paralı bir program... Şahsen ben sırf Cid 53 ten Cid 52 ye düşürmek için 50 TL bayılmam o yüzden başka bir yöntem falan bilen var mıdır acaba? JDFlasher ile yapılıyor diyorlar fakat doğru düzgün bir tutorial yok... Acaba bu konuda bilgisi olanlar bize yardım edebilir mi acaba :)

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar
  • W810i cid50 den 49 a bedava düşmez düşürdüm diyenler var ama onlarda işlemden sonra cihazda sorunlar ile karşılaşıyorlar Ama DB2020 ve üstlerinde düşebiliyor db2020lerde cid düşürmeyede gerek yoktur patch için üst serilerde cihazı brown yaptıktan sonra istediğiniz yazılımı yükleyebilrisiniz cid fark etmez...
  • w810i'nin telefon kilid kodunu nasıl açarım acaba? Kardeşim tlfona kilit girmiş ama hatırlamıyor.. Yıllar öncesinde bu cihaza yazılımı falan yüklüyordum ama şu an hiç bir şey hatırlamıyorum..
  • malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.