Şimdi Ara

olympus sp 590uz ile nikon p90 arasında karasız kaldım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar olympus sp 590uz le nikon p90 arasında kararsız kaldım bu makinaları kullanmış arkadaşlarımdan fikirlerini ve bilgilerini esirgememelerini istiyorum

• Bende aynı makineleri uzun uzun inceledim ve SONY HX1 aldım.Hx1 den öncede Panasonic FZ28 kullandım.
  • benimde ilgimi çekmiyor degil ama cmos sensör sanırım biraz ön yargılıyım bu sensörler hakkında geçmiş zamanlarda yaptıgım araştırmalar ccd nin üstünlügü ile bilgilendik şimdi cmos bana biraz sanki benim istedigimi vermiyecek gibi bir ön yargım var özellikle yetersiz ışıklı ortamlarda
  • hocam p90 ın lcd ekranı berbat denilecek kadar kötü bana göre büyük bir eksik
  • hadi beyler hiç kimse bu makinaları kullanmadımı şaşırdım yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3K

hadi beyler hiç kimse bu makinaları kullanmadımı şaşırdım yani

genelde ikisi arasında tercih yapılıyor fakat çogu yerde eşit makinalar gibi görüktükleri için başka modellere yönleniliyor bu yüzden
  • Ben de fotoğraf makinası alacağım ve 2 aydır araştırıyorum.

Fransada moda fotoğraçısı var arkadaşımın tanıdığı ve ona liste göndermiştim.

canon powershot sx10 is
    olympus sp 590 uz
    sony dsc hx1
    panasoniz fz 28

bu markalar arasında canon ve olympusu tercih etsin demiş.bu 2 makinadan birini alırsa elinde tuttuğunda ağırlığını hisseder ve kendine güven gelir fotoğraf çekerken profosyoneller gibi davranır demiş.

ben bu iki marka üzerinde birde bunlarla hemen hemen yurtdışı garantilisi aynı fiyat olan nikon d40 üzerinde duruyorum.önümüzdeki haftasonu kararımı verip alacağım.

tercih sizin ama nikon d40'ıda düşünün derim.olmadı olympusu gönlünüz rahat bir şekilde alabilirsiniz.sp 570 kullanan bir arkadaşımda çok memnun ve pişman olmazsın dedi.
  • teşekkür ederim ilginize arkadaşlar ben biraz daha araştıracam galiba
  • merhaba dostum yaklaşık 1-2ay önce amerikadan arkadaşıma getirmiş olduğum model olympus 590 uz bu makine fotoğraf dünyasına adım atmamı sağladı ve şimdi bu alanda bir şeyler yapmak istiyorum bu nedenledir ki d3000 almak istyrm ve elimdeki 590ı satmak
    makine 0dan farksız istersen buluşuruz bakarsın snra kararını verrsin garanti fatura falan var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.