Şimdi Ara

Oluşturduğumuz Sistemi Vatan Bilgisayar yetkililerine toplattırmalı mı toplattırmamalı mıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu günlerde sistem toplamak için uğraşıyorum.Bu konu hakkında deneyimi olan arkadaşlar varsa cevap yazarsa sevinirim. Vatana toplattıran varsa da memnun kalıp kalmadıklarını ne tür bir eksiklik yaptıklarını (memnun kalmadıysanız) ve hangi vatan dan alışveriş ettiğini söylerse sevinirim. Hem benim hem de ileride sistem toplayacaklara yardımcı olacağını düşünüyorum

• Bence bu size yardimci olacak yetkiliye bagli yogun saatlerde giderseniz bastan sagma yapar ama bence kendiniz toplamalisiniz kendi pc niz baska oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DriftMaster D kullanıcısına yanıt
    sistem toplamak biraz zevk işidir bn kendim toplarım parcalarımı takmak bana ayrı bi zevk veririr.Bilmeyen icin vatan toplayabilir bazen acele ederken kablo saklama,parcaları yanlıs monte etme gibi sorunlar yasayan arkdaslarımız vardı ama cogu isinin ehli insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftMaster

Şu günlerde sistem toplamak için uğraşıyorum.Bu konu hakkında deneyimi olan arkadaşlar varsa cevap yazarsa sevinirim. Vatana toplattıran varsa da memnun kalıp kalmadıklarını ne tür bir eksiklik yaptıklarını (memnun kalmadıysanız) ve hangi vatan dan alışveriş ettiğini söylerse sevinirim. Hem benim hem de ileride sistem toplayacaklara yardımcı olacağını düşünüyorum

Alacağın parçalar için önce bir liste oluştur, ve yetkiliye ver, toplayıp önüne getiriyor. Kontrol edersin ardından keyfine bakarsın.
  • Toplayabiliyosan kendin topla.Bence o zevkten mahrum kalma. Ben ilk topladığım zaman kendimi Gollum gibi hissetmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.