Şimdi Ara

OLUM EKRAN KALITESI ÖNEMLİ(Kırılma, çizilme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YA KARDEŞİM BU NE YA ; YOK KAMERAYDI YOK OYUNDU FALAN FİLAN....

ALLAH KAHRETSİN EMMC ÇİP Mİ HER NE GARIN AĞRISIYSA BOZULDU. TELEFON ÇÖP! 3 DEFA EKRAN KIRDIM, DEĞİŞTİRDİM. 5 SENE KULLANDIM. BU ÇİP BOZULMASAYDI DAHA DA İTTİRE İTTİRE GİDİYODU. ULAN YAŞIMIZ GELMİŞ 43E. BANA NE DİYAFRAMINDAN, OPTİK ZOOMUNDAN SNAPDRAGONUNDAN. LA OĞLUM, TELEFONUN EKRANI KIRILMASIN VE ÇALIŞSIN YETER DAA ANASINI SATAYIM.

TELEFONUM REDMİ S2YDİ. MİS GİBİ GENİŞ EKRANI VARDI. HER TÜRLÜ B.KU, ZIMBIRTIYI ÇALIŞTIRIYODU. 2019 DA 850 LİRAYA ALMIŞTIM. ALLAH KAHRETSİN NERDEN ÇIKTI BU İŞ ŞİMDİ YA.

BİRADERDE İFON 7 VAR. 6.5 SENE OLDU. TELEFON TAMİR GÖRMEDİ. EKRANDA ÇİZİK YOK. HERİF SAĞLAM EKRAN YAPMIŞ ABİ. AMA İŞTE ALIRKEN DE SENDEN KIRMADIĞIN 5 TANE EKRAN PARASINI ALIYO. BEN ŞU ANDA 40-50 BİN LİRA ÇIKARTAMAM ABİ. BAKIN LÜTFEN YALVARIYORUM SİZE KURBAN OLURUM, İFON EKRAN KALİTESİ KADAR DAYANIKLI BAŞKA MARKADA TELEFON VAR MI? ABİ TELEFON WHATSAPPI ÇALIŞTIRSIN YETER YA. ŞU EKRAN SAĞLAM OLSUN DA NE OLURSA OLSUN KARDEŞİM.

EN ÖNEMLİ ŞEY EKRANDIR ARKADAŞIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 29 Şubat 2024; 17:39:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçeni bilmiyorum ama Poco X6'nın ekranı Corning Gorilla Glass Victus yani baya sağlam

hatta bazı testlerde Iphone'un ekranından daha dayanıklı sonuçlar veriyor.

POCO X6 - Xiaomi Türkiye

Daha ucuz olsun diyorsan.

Samsung Galaxy M14 5G

• Abi bu gurdlu elma dışındaki firmalar telefonlara özellik ekleyeceklerine ekran camına yatırım yapıp sağlamlığı geliştirselerdi günümüzde ifon nokia gibi olurdu bence.
    Sırf ekran camının sağlamlığını ifon ve üstü seviyesine çıkartıp donanımı vasat tutsalardı o telefonlar Türkiye gibi geliri düşük insanların olduğu ülkelerde peynir ekmek gibi satar ve deli gibi kar ederlerdi.
    Piyasanın asıl ihtiyacı sağlam ekrandır kardeşim!
    2019 da aldığım redmi s2yle bi düşünüyom da kaç tane foto çekmişimdir diye. Vallah billah yüzü geçmez o rakam. Oyun indirip kurduğumu da hatırlamıyom. Whatsapp, facebook, e devlet, banka programları bi de yutup!
    Ula 15 sene öncesinin kamera teknolojisi yetiyo bana.
    İşte ifon bu yüzden çok satıyo. Diğerlerine göre daha sağlam ekran var telefonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 1 Mart 2024; 1:1:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.