Şimdi Ara

Olmaz Denen Oldu Ng 650 Aldım [SS'Li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
4.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maşayı ne zaman düzelttiriyosun dostum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Kıskandım hacı rengini benim renk hayırlı olsun tabi Allah kaza bela vermesin
  • Sarısı da iyiymiş ya. Hayırlı olsun.

• Bende kron xc150 ile bunun arasında kaldım :/
  • Arkadas kiydim paraya sonunda bende ng 650 v sahibi oldum. :) Kavga dovus, cingen pazarligi derken 400:12 ye aldim beyaz rengini. Artik sira aksesuarlarda:)

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Arkadas kiydim paraya sonunda bende ng 650 v sahibi oldum. :) Kavga dovus, cingen pazarligi derken 400:12 ye aldim beyaz rengini. Artik sira aksesuarlarda:)

İyi günlerde kullanın. 26" mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

quote:

Orijinalden alıntı: soar

Arkadas kiydim paraya sonunda bende ng 650 v sahibi oldum. :) Kavga dovus, cingen pazarligi derken 400:12 ye aldim beyaz rengini. Artik sira aksesuarlarda:)

İyi günlerde kullanın. 26" mi?

Evet hocam 26"

• hayırlı olsun, çaldırmaktan korkmasam ben de şöyle bişey alacaktım ama mondial chaser a talim ediyorum neyse hiç yoktan iyidir. bu arada ne kadar ayıp kimse uyarmamış ama maşa ters söyliyim bak sakata gelme...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masanin duz fotilari birazdan Birde iyi dilekte bulunan herkese tesekkur ederim

• izmitte ulugazi ilköğretim okulunun yanındaki sokaktan yukarı çıkıyorsun. sokak bitince sağa dönüyorsun 50 metre ileride solda bisikletçi var. izmit in en ucuz aksesuarları orada bulunuyor.

v fren bildiğiniz klasik bisiklet freni papuçlu. kısaca açıklıyayım. motosiklet yada scooter illaki herkes görmüştür. ön tekerlerin ortasında bir disk vardır o disk fren oluyor. o diski sıkan kampana eğer kablo ve el gücüyle sıkılıyorsa mekanik disk fren oluyor. bu disk fren için yaş kullanılıp bunun yardımıyla kampana sıkılıyorsa hidrolik disk fren oluyor. hidrolik en iyisidir. sonra mekanik disk en sonda v fren gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

izmitte ulugazi ilköğretim okulunun yanındaki sokaktan yukarı çıkıyorsun. sokak bitince sağa dönüyorsun 50 metre ileride solda bisikletçi var. izmit in en ucuz aksesuarları orada bulunuyor.

v fren bildiğiniz klasik bisiklet freni papuçlu. kısaca açıklıyayım. motosiklet yada scooter illaki herkes görmüştür. ön tekerlerin ortasında bir disk vardır o disk fren oluyor. o diski sıkan kampana eğer kablo ve el gücüyle sıkılıyorsa mekanik disk fren oluyor. bu disk fren için yaş kullanılıp bunun yardımıyla kampana sıkılıyorsa hidrolik disk fren oluyor. hidrolik en iyisidir. sonra mekanik disk en sonda v fren gelir.

Orası ilk düşündüğüm yerdi. Birde herkese bir sorum var. Hız yapmıyorum trafiğe fazla çıkmıyorum bilmediğim yollara çok girmem. Kask gerçekten çok gerekli mi Burada benle eldiven taktım diye bile dalga geçtiler biraz da ondan çekiniyorum.

• Sıcak sıcak fotolar burayı @Engineer! bilir
     Olmaz Denen Oldu Ng 650 Aldım [SS'Li]

Edit:Yanlış paylaşmıştım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 15 Ağustos 2013; 20:04:31 >

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Vaaayy Özlemişim valla İzmit'i. O yol çok güzel bi yol ve İzmit'in en güzel yerlerinden birisi. Artık Eylüle kadar İstanbul, Eylülden sonra İzmitteyim.

Kazasız pedallamalar.
  •  Olmaz Denen Oldu Ng 650 Aldım [SS'Li]

Bir fotoğrafla konuyu güncelleyelim sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım 1000 km mesafeyi devirdik orta göbek rulmanlıyla değişti sele borusu uzunuyla değişti 😊

• Konu bayagi uzun bir aradan sonra hortlamis.

1-Kilitlemeli olmamasinin dezavantajini ne derece hissediyorsun?
    Ozellikle yokuslardaki performansi ?

2-kilitlemeli masa icin +100, 150 vermek deger mi ?

3-Bu sure zarfinda ne kadarlik masraf yaptin ?

bunu siz istediniz..Sorular gelecek...

• bladetor B kullanıcısına yanıt
    Gelsin benim için sıkıntı yok :)
    Maşa kilitlemeli olsa da fark etmez çünkü maşa çok zor tepki veriyor yani gücü emmesi için uğraşmak lazım. Rampalarla pek aram yok hiç keşke kilitlemeli maşam olsa diye düşünmedim.
    Masraf olarak aksesuarları saymazsak 15 yıllık bakım 35 orta göbek ve 30 sele borusuna verdim ama sele borusu benim boyumla ilgili yani 50 lira masrafı oldu bana.

• 450 tl.ye v fren 2014 model Ng 650 mi

500 tl 2013 model Astro 50 mi (kilitlemeli)

Neden ?

• Maşa XCT parçalar Continantel lastikler daha üst seviye kadro vs düşünürsek ben astro diyorum

• Astro bir Ust segment AMA Bu Astro hem cinslerinden daha dusuk ozelliklere sahip,

Orn : vites diger astrolarda altus Veya acera iken benim baktigim modelde en alt seviyede..

Asagidaki ozelliklere inceleyip dusuncelerinizi ?,
    650 ile farklari ayrintili olarak Rica etsem aktarabilir misiniz ?

Bu konudaki tecrubenizle, kararsiz kalanlara kaynak niteligi tasiyacagini umuyorum.

TİP :26” MTB
    KADRO:HYDROFORMED BUTTED ALÜMİNYUM KADRO
    MAŞA:SUNTOUR XCM MLO KİLİTLEMELİ MAŞA
    ARKA VİTES:SHIMANO RD-TX55, TOURNEY
    VİTES-FREN SHIMANO ST-EF65
    KOLU:21 VİTES
    ÖN VİTES:SHIMANO FD-TX50-6
    ARKA DİŞLİ:SHIMANO HG20-7 KASET DİŞLİ
    ZİNCİR:KMC Z7
    KRANK TAKIMI:SUNTOUR XCT KRANK TAKIMI
    ORTA GÖBEK:SUNTOUR BB10- XCT-SQS
    FREN TAKIMI:TEKTRO 837 ALÜMİNYUM V-FREN
    GİDON:MTB-AL-152BT FOV EN-M W620MM
    GİDON BOĞAZI:SALCANO/ZOOM TDS-D369 3D FORGED ALÜMİNYUM GİDON BOĞAZı
    SELE:SALCANO LOGOLU, JEL TAKVİYELİ SELE
    SELE BORUSU:SP-C239 31,6X350MM
    MAŞA YATAĞI:VP-992S BS BK / BK
    ELCİK:125MM SALCANO LOGOLU
    TEKERLEK SETİ:SALCANO X-PROC 8X4 ÖZEL ÖRÜM TEKERLEK SETİ
    JANT GÖBEĞİ:SHIMANO AHBRM40BL-AFHRM307BZL
    LASTİK:CONTINENTAL RACE-KING 26x2,2 LASTİK

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.