Şimdi Ara

Olecegimizi bildigimiz halde..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olecegimizi bildigimiz halde bu yasamin sirrini merak edenler yokmu icinizde ? Bir gun olecegiz ve hic bir sey hissetmeyecegiz dusunsenize artik yokuz. Bu hayatta elimizden geldigince eglenmeliyiz kanaatindeyim. Lutfen tanricilar troll yapmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok hadi yallah

• quote:

Orijinalden alıntı: asiltnkci

Olecegimizi bildigimiz halde bu yasamin sirrini merak edenler yokmu icinizde ? Bir gun olecegiz ve hic bir sey hissetmeyecegiz dusunsenize artik yokuz. Bu hayatta elimizden geldigince eglenmeliyiz kanaatindeyim. Lutfen tanricilar troll yapmasin.

bu konu çok derin hayata bir kere geliyoruz ama c.ronaldo'da birkere geliyor hülya avşarda birkere geliyor dan bilzerian'da bir kere geliyor (gerçi bu öküzden emin değilim parasıyla felan bi yolunu bulur tekrar gelir) bizde bir defa geliyoruz ama paramız yok örneğin ben çok lüks bir otelde gecesi 20 bin dolara kalıp en üst katta viskimi yudumlamak istiyorum mümkün mü ? hayır çünkü sistem bana diyorki al şu 1.300 tlyi sus isyan etme çalışarak öl ve ses çıkartma
  • boş geldik boş gidelim bir idealimiz bir fikrimiz felan olmasın
  • .
    kusura bakmayın hiçbirmiz eglenmeyecez.hiçbirimiz keyif süremeyecez.çünkü para yok anlıyor musun?

anlıyor musun kardeşim dünyayı dolaşmak farklı ülkede insanlarla dolaşmak hayalim ama zor dostum bu dünyanın dertleri yüzünden eglenecek kafa mı kaldı ?

yanı başımızda hergün ölüm haberi geliyor eglenek mi dostum?

ASLINDA BU DÜNYADA EGELENEN TEK BİRİLERİ VAR ODA BİZİ SÖMÜREN TÜM HERKES..İLİKLERİMİZE KADAR GİREN HERKES..
  • quote:

Orijinalden alıntı: back2back

quote:

Olecegimizi bildigimiz halde bu yasamin sirrini merak edenler yokmu icinizde ? Bir gun olecegiz ve hic bir sey hissetmeyecegiz dusunsenize artik yokuz. Bu hayatta elimizden geldigince eglenmeliyiz kanaatindeyim. Lutfen tanricilar troll yapmasin.

bu konu çok derin hayata bir kere geliyoruz ama c.ronaldo'da birkere geliyor hülya avşarda birkere geliyor dan bilzerian'da bir kere geliyor (gerçi bu öküzden emin değilim parasıyla felan bi yolunu bulur tekrar gelir) bizde bir defa geliyoruz ama paramız yok örneğin ben çok lüks bir otelde gecesi 20 bin dolara kalıp en üst katta viskimi yudumlamak istiyorum mümkün mü ? hayır çünkü sistem bana diyorki al şu 1.300 tlyi sus isyan etme çalışarak öl ve ses çıkartma

Bu insanoglu beyni yapiyor herseyi iste nasil bir varlikmisiz da dunyayi bu hale getirdik cok uzuluyorum.

• Ooo ateyizlerin toplanacağı bir konu.

Alırım bi dal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Dr.Bruce Banner

Ooo ateyizlerin toplanacağı bir konu.

Alırım bi dal.

Ben ateist degilim fakat hicbir dine ve tanrilarina inanmiyorum. Eger varsa ki bir tanri onun bizden haberi bile yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Dr.Bruce Banner

Ooo ateyizlerin toplanacağı bir konu.

Alırım bi dal.

Ben ateist degilim fakat hicbir dine ve tanrilarina inanmiyorum. Eger varsa ki bir tanri onun bizden haberi bile yok.

Ne diyon la değişik?

• Var mi yokmu bilmiyorum diyorum diyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.