Şimdi Ara

OLDUBİL KAMPANYALAR [GENEL KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
68
Favori
55.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ücretsiz nasıl aldın hocam? Ben uygulama üzerinden para vererek almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Ücretsiz nasıl aldın hocam? Ben uygulama üzerinden para vererek almıştım.

Herhalde avm ye özel bir durum yakınlarındaydım (zaten dün de demiştim) isimsiz kart veriyorlar bir resim çekiyorlar hesaplarım bilgilerim kısmında kartı avm ye özel olarak kaydediyorlar (gailba avm ye özel indirimler de olacakmış) kaydedip kartı verdi ben sadece şifre oluşturdum o kadar yoksa bende 10 TL verip kart istedim ama gelmedi henüz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu uygulamayı kim yapmış lan giriş yapılamayan uygulama yapmışlar. telefon no giriyorsun telefon no soruyor, yavrum söyledik ya

• hocam torium avm'den nereden; migros, d&r falan mi?

• Oldu bil için şimdi kaydoluyorum hemen referans kodu atabilecek olan varsa atabilir. Bir faydası var mı bilmiyorum ama belki vardır diye yazdım.

• KK ile yüklemede ekstrede ne olarak görünüyor bu yükleme? Bir ekran görüntüsü atabilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AgentMahone

hocam torium avm'den nereden; migros, d&r falan mi?

3. Katta stand açmışlar oradan aldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

Bir faydası yok hocam.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Referans kodu alınmıyor zaten hocam. Uyduruk bir yazıyı kopyalıyor. Şuradan üye olun diyor sadece. Halbuki yeni üye olandan referans kodu istiyor. Hatalı kalmış bence.

• Dün üye olup limitleri kaldırmak için belgeleri yükledim. Onaylanmayınca bugün müşteri hizmetlerini aradım. Onay işleminin yapay zeka ile yapıldığını, müdahale edemeyeceklerini, belgeleri tekrar yüklememi söyledi. Aynı belgeleri tekrar yükledim, saatler geçti ama yine onaylanmadı.

Ne yapmak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Benimki 3 günde mi ne onaylanmıştı. Sıkıntı o durum hocam.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Siz yine de birkaç gün sonra tekrar arayın. Bütün müşteri hizmetlerinde olduğu gibi, burada da hakkınızı arayıp herifleri darlamazsanız sorunuzu çözmüyorlar. Sonuçta o belgelere insan bakıyor. Yapay zekayla alakası yok. Size bunu söyleyen müşteri temsilcisi uydurmuş.

• temassız NFC ödeme imkanı var mı? nasıl olur?

bkm express ile denedim ama şifre istedi, neyin şifresi anlayamadım.

• Arkadaşlar kart ile para yükleme limiti 2500 TL oldu komisyonsuz olarak ancak 1 adet 500 TL 1 adet 1000 TL yükledim şimdi yine 1000 TL yüklemek istiyorum komisyon çıkıyor. Nedeni bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexalon -- 10 Aralık 2022; 0:0:29 >
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

3000 yapıyor. 500 TL yükleyebilmeniz lazım.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Çok utandım 😀 hocam otomatik düzeltme 1 rakamını 2 yapmış yoksa matematik o kadar fena deği 😀 1500 yükledim toplamda. Mesajı da düzelttim

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Hocam, ben şimdi denedim 2500 yazınca işlem ücreti 0 TL çıkıyor. 3000 yazınca ücretli oluyor. Emin misiniz sizin kimitinizin 2500 olduğuna? Profilinizde “Limitsiz” üye olarak gözüküyor musunuz? Veyahut fark etmediğiniz bundan başka yüklemeniz olmuş mu?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.