Şimdi Ara

OLAY OLAY FRENDE 1 YIL SERVİS GARANTİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 TEKER FREN BAKIMINDA ( VBY ) SİSTEMİ 1 YIL GARANTİLİ BEDAVA ARAÇ FARK ETMEZ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKTİRDE PARANIZI GERİYE İADE ETME GARANTİSİ 24 SAAT HİZMET FARKIMIZ BU TEL 0532 498 4998 SAKARYA

• Budur abi. Yaptıgı iscilige garanti veren su anda neredeyse yok gibi. Reklamda oldugu gibi isini iyi yapan insanlar hala var. Tebrik ediyorum.
  • teşekkür ederim kardeşim biz hiç bir zaman müşterimizi mağdur etmeyiz öncelik müşteri memnuniyeti
  • Merhaba "frenci" usta..
    Aracımızda, neredeyse kronikleşen bir fren sorunu için sizin de görüşlerinizi almak istiyorum..

Aracımız Renault 21 Concorde..Ön frenler disk, arkalar kampana..
    Sorunum şöyle; şehir içinde düz yolda seyrederken 40-50 km lik süratlerde dahi, ani yapılan fren ve kitleme ile birlikte aracım sağa doğru sapma yapıyor..

Yıllar içinde, zorunlu olarak bir çok fren sistemi parçası değişti (fren merkezi, balatalar vs) ama bu sorun hep vardı..Yaptığım araştırmalarda; fren sistemindeki westinghouse adlı parçadaki lastik kısımın yırtılmasından kaynaklanan fren sorunlarının, R21 lerde sıkça görüldüğünü duydum..Bu parçanın görevi ve yaşanan aksaklık ile ilgili ne söyleyebilirsiniz?Bunun dışında, sorun disklerden olabilir mi ve nasıl giderilir?Olası bir tamirat öncesi, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim..Selamlar..Kolay gelsin

• merhaba memnuniyetle bilgilendirirm ilk olarak ön fren hortumlarına baktırın tıkalımı? ön pistonlara baktırın rahat çalışıyormu? birde yolda giderken ayağınızı fren e attığınızda araç dalma yapıyorsa sağ ve sol ön salıncak burçlarına baktırın bu çok önemli bu araçlarda fren aksamında bişey yoksa mutlaka salıncak burçlarını değiştirin fazla para tutmaz bunuda motorcular yapıyor dahada olmazsa bana gsm nosundan bana ulaşın . siz hangi ildesiniz
  • @frenci

Teşekkür ederim ilginiz için..Ben istanbul / Kadıköyde oturuyorum.Mesajımda da belirttiğim gibi, uzun zamandır devam eden ve arabanın güvenliğinden bizi soğutan bir sorun oldu bu.Dediğiniz gibi, 17 yaşında bir arabanın ön takımlarında bakılması gereken çok yer var.İstanbul'da hem işten anlamayıp, hem de işin maddi tarafına gelince de mangalda kül bırakmayan çok sayıda sözde usta olunca hep erteledik.Araba garajda öyle yatıyor.Ben numaranızı kaydediyorum.173.000km de ve nispeten bozuk yollarda kullanılmış bir araba..Bir sonuca ulaşamazsak, sizinle irtibata geçeriz.Hoşçakalın.
  • yardımcı olabildiysem ne mutlu bana beni 24 saat arayabilirsiniz çekinmeden telefonum devamlı açık dediğim gibi ön ce salıncak burçları unutmayın saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.