Şimdi Ara

okullarda açılacak.. popülerlik desem???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben 11. öğrencisiyim genelde takıldığım bi arkadas grubu fln var ama popülerliğimi veya popülerliğimizi nasıl artırabiliriz kızlara karsı hani yanlış anlamayın kızlar okadar gereksiz adamlarla takılıyoki bnim neyim eksis diyebiliyosun bn biraz utangacım elim ayağım boşanabiliyo kızlarla samimi olamıyorum ve yardımlarınıza muhtacım şimdiden elleriniz dert görmesin[;)

• kızlar ilkokulda şaklabanları, lisede oturaklı efendi tipleri, üniversitede de ileriye dönük plan yapan olgun abileri sever. popülerlik diye kasmaz efendi olursan istediğini elde edersin
  • Takip
  • Popülerlik popülerlik aramayanın ayağına gelir. Söylerken bile tiksiniyorum popülerlik. Çok acınası bir kelime la.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köpüklüİguana -- 17 Eylül 2011; 11:57:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

kızlar ilkokulda şaklabanları, lisede oturaklı efendi tipleri, üniversitede de ileriye dönük plan yapan olgun abileri sever. popülerlik diye kasmaz efendi olursan istediğini elde edersin

saol
  • quote:

kızlar ilkokulda şaklabanları, lisede oturaklı efendi tipleri, üniversitede de ileriye dönük plan yapan olgun abileri sever. popülerlik diye kasmaz efendi olursan istediğini elde edersin

Dogru Demissin
  • quote:

bunların dışıında tip,boy,vücut,caldıgın müzik aleti sana ekstradan popilik saglıycakdır.fazla popilik göz cıkarmaz
  • quote:

öyle bir şey görmedim ben ya. benim okuduğum lise garip herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bballa23

quote:

bunların dışıında tip,boy,vücut,caldıgın müzik aleti sana ekstradan popilik saglıycakdır.fazla popilik göz cıkarmaz

saolsın kardeş..
  • lisede oturaklı efendi tipleri seveceklerini düşünmüyorum.Gerçekten de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

lisede oturaklı efendi tipleri seveceklerini düşünmüyorum.Gerçekten de böyle mi?

Yok hocam öyle bisiy ...havalı olmazsan zor o işler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

lisede oturaklı efendi tipleri seveceklerini düşünmüyorum.Gerçekten de böyle mi?

Yok hocam öyle bisiy ...havalı olmazsan zor o işler

Bende böyle düşünüyorumda bir arkadaş öle demiş.ondan sordum.
  • Lisede ne kadar y..şak olursan o kadar götürürsün, efendi tipler anca lafı yer :D
  • quote:

ilkokuldan direk üniversiteye geçmişin galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

quote:

ya sizlerin okulda bir gariplik var ya da benim çevremdeki liselerde bir gariplik vardı. düz lise sanırım sizin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

quote:

ya sizlerin okulda bir gariplik var ya da benim çevremdeki liselerde bir gariplik vardı. düz lise sanırım sizin?

sanırım öyle bizim anadolu böyleydi...

• Bizim lise olemiydi
  • Sınıfta söz almadan (söz alıp soru cevaplayan kaldımı acaba ) öğretmenin sorduğu her soruya atla , ondan sonra yapılabilecek her türlü p...liği yap , arkadaşlarınla uğraş , dalga geç , kızlar etrafında pervane olur
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: claude

geç kalmışsın bunu 9. sınıfta düşünecektin ya da düşünmicektin ki olacaktın
    neyse herkesten farklı olmaya bak seçici ol lisede herşey olabilir sessiz sakin ol gerektiğinde konuş tabi bi de sözünü asla esirgeme lafı dolandırma kısacası açık sözlü ol kimseden korkma gerekirse dayak ye zaten 3-5 kişiden dayak yemezsin olursa 20 civarı oluyo ama korkma daha iyi böyle hayatı öğreniyosun ne kadar acımasız olunabiliceğini görüyosun ve tecrübe kazanıp olgunlaşıyosun tabi yaşadıkların karşısında işte bunlar benim yapmamam gerekenler diceksin

dayak yemem atarım arkam sağlam allah a şükür zaten okulda sataşabilen yok mesele bu değildi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.