Şimdi Ara

OKULDAKİ SAÇ YASAĞI HAKKINDA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git

OKULDAKİ SAÇ YASAĞI HAKKINDA

(En Son Oy Tarihi: 1.9.2013)
Giriş
  • Disiplin olmayan bir yerde başarı,ciddiyet,verimlilik sağlanamaz.

Okul dışında ister saç uzatırsın,ister küpe takar,ister bıyık bırakırsın fakat okul bir eğitim kurumudur.
  • lise 1 2. yıldı ensem uzundu git sacını kestır dedıler. Karnene ıyı gelmez dediler sacı kestırdım sonra sacı 3 vurdurdum ense 6 cm seni dersten atıyom herşey dediler ben sana adam akıllı tras ol dedım dıyor fılan nese müdürler kavga ettım annemi cagırdılar yoksa okuldan kovcaz dıe bende kestırdım mal gıbı ortada kaldım kel kel dıyorlardı hep hafta sonu ıstıkbal marsında sacınıza dıkkat edın fılan dedıler saten bırnı az daha kovcakdık fılan dedıler sacını 3 vurup ensesı 5 cm dedi millet bana bakıyodu okuldan cıkdım berbere saca desen verdimdim bu seferde bedenden 2 aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

Disiplin olmayan bir yerde başarı,ciddiyet,verimlilik sağlanamaz.

Okul dışında ister saç uzatırsın,ister küpe takar,ister bıyık bırakırsın fakat okul bir eğitim kurumudur.

Doğru diyorsun,

ama birşey var,

Erkeklere daha çok takıyorlar,

Arka sayfada var mesela, kızlar makyaj yapamaz vs

Derste yapıyorlar? bunlara ne demeli

bizim bir saçımız uzun diye, o kadar laf yapıyolar,

kızların çoğunun gömleklerin ilk 3 düğmesi açık göğüsler görünüyor? bunlara ne demeli ?

yani,birazda çıkar ilişkisine giriyor

• quote:

Orjinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

Disiplin olmayan bir yerde başarı,ciddiyet,verimlilik sağlanamaz.

Doğru diyorsun,

ama birşey var,

Erkeklere daha çok takıyorlar,

Arka sayfada var mesela, kızlar makyaj yapamaz vs

Derste yapıyorlar? bunlara ne demeli

bizim bir saçımız uzun diye, o kadar laf yapıyolar,

kızların çoğunun gömleklerin ilk 3 düğmesi açık göğüsler görünüyor? bunlara ne demeli ?

yani,birazda çıkar ilişkisine giriyor

Okuldan okula değişen bir durum sanırım...
    Kendi okulumda her türlü tarama yapılıyor okula girmeden önce.
    Bunu ilgili makamlara şikayet etmek gerekir.

• O kadar saçma bi kural ki, zamanında çok çektik. Mezun olarak arkadaşlarla liseye bi kaç kere gittik, çevirdikleri çoçukların saçları o kadar kısa ki, neyini çeviriyosun diye sorarlar adama? 2 yıldır uzatıyorum saçımı, rahatım seviyorum, böyle saçma kısıtlamalar aşırı gereksiz. Böyle şeylerle uğraşcaklarına adam gibi şeylerle uğraşsınlar ama işte sıkıntıdanda yapıyo olabilirler. Bütün gün oturuyo müdürle müdür yardımcısı, böyle çoluk çoçuğa sataşıyo vakit geçiriyo heralde.
  • Tabi değişiyor,

Arama yapmalarına birşey demem,

yapsınlar ne bulacaklarki? telefon mu?

Mesela Ticaret meslek lisesinde, telefon kesinlikle yasak,katı bir disiplin var, saç konusundada.

Ama bizim okulda telefon serbest, derslerde boş kaldığımız zamanlarda açıp müzik dinleyebiliyoruz(kulaklıkla)

ha birde okullarda bu saç olayına bakma işi hocadan hocaya değişiyor,

Bugüne kadar hiç bir hoca bana saç konusunda yüksek sesle birşey söylemedi, ama okula yeni gelen müdür yardımcısı tanımadığı için,biraz tartışma yaşamıştık..ama artık akıllandı konuşmuyor

• İmam-Hatip liselerinde karışılmıyor..Eğitime önem veriliyor zaten.Kızlarıda çok süslü ama napcan erkeğede kızada karışmıyorlar bu saç işlerine vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeZa®

lise 1 2. yıldı ensem uzundu git sacını kestır dedıler. Karnene ıyı gelmez dediler sacı kestırdım sonra sacı 3 vurdurdum ense 6 cm seni dersten atıyom herşey dediler ben sana adam akıllı tras ol dedım dıyor fılan nese müdürler kavga ettım annemi cagırdılar yoksa okuldan kovcaz dıe bende kestırdım mal gıbı ortada kaldım kel kel dıyorlardı hep hafta sonu ıstıkbal marsında sacınıza dıkkat edın fılan dedıler saten bırnı az daha kovcakdık fılan dedıler sacını 3 vurup ensesı 5 cm dedi millet bana bakıyodu okuldan cıkdım berbere saca desen verdimdim bu seferde bedenden 2 aldım

Ayıp be kardeşim,cidden ayıp.

• quote:

lise 1 2. yıldı ensem uzundu git sacını kestır dedıler. Karnene ıyı gelmez dediler sacı kestırdım sonra sacı 3 vurdurdum ense 6 cm seni dersten atıyom herşey dediler ben sana adam akıllı tras ol dedım dıyor fılan nese müdürler kavga ettım annemi cagırdılar yoksa okuldan kovcaz dıe bende kestırdım mal gıbı ortada kaldım kel kel dıyorlardı hep hafta sonu ıstıkbal marsında sacınıza dıkkat edın fılan dedıler saten bırnı az daha kovcakdık fılan dedıler sacını 3 vurup ensesı 5 cm dedi millet bana bakıyodu okuldan cıkdım berbere saca desen verdimdim bu seferde bedenden 2 aldım

• Bir etkinlik yapalım isyannnnnnnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: Feel Me

quote:

Ayıp be kardeşim,cidden ayıp.

böyle adamlar olduktan sonra hiç birşeye izin vermezler.

• Yanlış yazmıştır. Hemen gaza gelip sinirlenmeyin!
  • quote:

Orjinalden alıntı: not important

I LOVE BİZİM OKUL

saçlarım uzun kulağımda küpeyle okula geliyorum ceket yok hırka tarzı bişi giyiyorum kravat olsada gözükmeyeceği için takmıyorum okul kanvas pantolanları yasal kıldı zaten ankaranın öss başarısı en yüksek okuluda biziz

okul aaal

ı love aaal

Ben de aynı yerdeyim:D

Kaçıncı sınıfsın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

quote:

Orjinalden alıntı: not important

I LOVE BİZİM OKUL

saçlarım uzun kulağımda küpeyle okula geliyorum ceket yok hırka tarzı bişi giyiyorum kravat olsada gözükmeyeceği için takmıyorum okul kanvas pantolanları yasal kıldı zaten ankaranın öss başarısı en yüksek okuluda biziz

okul aaal

ı love aaal

Ben de aynı yerdeyim:D

Aaal neydi bu arada?
    Kaçıncı sınıfsın?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.