Şimdi Ara

okuduğunuz en iyi kitap ? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
1
Favori
99.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Melekler ve Şeytanlar
    Da Vinci Şifresi
    Olasılıksız
    Kızıl Nehirler
    Ejderha Dövmeli Kız

Şimdilik bunlar , ileri ki günlerde güncellenecektir
  • arkadaşlar ben fazla kitap okumam hayatımda bitirdiğim 2-3 kitap var.kitap aksine film manyağıyımdır izlemediğim film kalmadı.artık izleyecek iyi film kalmadı ve kitaplara başlamak istiyorum.şöyle gerilim ilk sayfadan itibaren ürperterek sürükleyen sonraki sayfayı merakla ve bir o kadar korkuyla beklettiren bir kitap önerirmisiniz.kingin çoğu filmini izledim.tarzını severim mesela kingden filmler olabilir veya neyse.şimdiden sağolun...
  • Bitmeyen Oyun METİN AYDOĞAN
  • Olasılıksız, belki konuyla alakası yok ama film için Son Ders :)
  • günümüz kitabı Olasılıksız

Fareler ve insanlar(ortaokulda okumuştum ilk ozaman hikaye olsun diye okuyordum kitapları ama bu kitap beni çok değiştirmişti çok etkilendim...)

Çalıkuşu
  • Sil baştan - Ken grimwood
    Harlan coben'in tüm kitapları .
  • Bitmeyen Oyun Metin Aydoğan ve Olasılıksız
  • http://www.facebook.com/pages/Olmeden-Once-Okunmasi-Gereken-Kitaplar/154301504590322?ref=ts

Arkadaşlar ölmeden önce okunması gereken kitaplar diye güzel bir grup kurmuşlar. Kaliteli paylaşım yapıyorlar.
  • Stephen King'in aşağıdaki romanları okuduğum sağlam romanlardandır

Ejderhanın Gözleri
    Hayvan Mezarlığı
    Sadist
    Tepki
    Yeşil Yol
    Tılsım
    Yüzyılın Fırtınası
    Kara Kule serisi
  •  okuduğunuz en iyi kitap ?

şimdiye kadar binlerce kitap okumuşumdur bunun gibisini görmedi hep korsan kitap alan ben bu kitaba 25 lira verip (biraz acı acı oldu ama) 3 günde bitirdim mükemmel bi kitap kesinlikle tavsiye ederim 2. kitabını sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeRMİNaaRD -- 4 Ekim 2010; 21:02:33 >
  • Stephen King'in tum kitaplari!
  • Ahmet ümit - İstanbul Hatırası ( Tarihi sevmem ama zevkle okudum hele son 50 sayfası ) :)

Stephen Kıng - Mahşer

Maeve Binchy - İtalyanca Aşk başkadır ( biraz triplerdeyken okumuştum baya sardı )
  • heh... herkes D&R' daki en güncel kitapları yazıp okuduğu tek kitap olduğu için en iyisi bu demiş...
    İyi güldüm...
  • Fantezi türüne yatkınlığım oldukça yüksek olduğu için ve bir kitapta aradığım en önemli özellik olan farklılık onda hayli yüksek dozda olduğundan tabi ki de Yüzüklerin Efendisi / J.R.R Tolkien

(Bu seriye bağlı bütün kitapları dahil.Hobbit,Silmarillion vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclamer -- 3 Mart 2011; 2:21:28 >
  • fight club
    okuduğum en mükemmel kitaptı
  • Yüreğim seni çok sevdi-Canan tan En en en beğendiğim beni çok etkileyen kitapların başında gelir.Çok duygulanmıştım kitabı okurken Çoğuna göre edebi hiçbir yönü olmayan ama bana çok şey öğreten kitaptır kendisi.Betimlemeleri harika.Bir ara kendimi Amerika'da hissettim
  • yahu türk milleti olasılıksızdan başka kitap okumuyor heralde nereye baksam bu kitabı görüyorum. ben daha okumadım. bu kadar söylendiğine göre muazzam bir kitap heralde. ya da herkes popüler takılıyo.
  • Zaman Çarkı - Robert Jordan

hemen hemen tüm fantastik kitapları okudum, hala da devam ederim. Ama bu seri gibi bulamadım, olmayacakta. Yüzüklerin efendisi 2, Zaman Çarkı 1 dir benim için.
  • Amat - İhsan Oktay Anar
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.