Şimdi Ara

oksitlenme problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaaslar durumum cok ciddi.. 3 gunluk oto teybimin kafasini(sony gt300) kucuk kuzenim banyoda ici kopuklu camasir legenine dusurdu. 1 saat sonra bulduk. cikarip acip fon makinasiyla 2 saat kuruldim 1 gunde kaloriferin ustunde bi havlunun arasina sarip biraktim. fakat arka soketinin bacaklari sari degil gri renginde.. sizce bu oksitlenmemi? yada buna benzer bi olayi yasayan tecrubesi olan varmi? hala teybi takmadim drek servise mi goturmeliyim? yoksa taksam calisirmi?

• quote:

Orjinalden alıntı: mydonoseee

arkadaaslar durumum cok ciddi.. 3 gunluk oto teybimin kafasini(sony gt300) kucuk kuzenim banyoda ici kopuklu camasir legenine dusurdu. 1 saat sonra bulduk. cikarip acip fon makinasiyla 2 saat kuruldim 1 gunde kaloriferin ustunde bi havlunun arasina sarip biraktim. fakat arka soketinin bacaklari sari degil gri renginde.. sizce bu oksitlenmemi? yada buna benzer bi olayi yasayan tecrubesi olan varmi? hala teybi takmadim drek servise mi goturmeliyim? yoksa taksam calisirmi?

bence deneme anlayan birine göster ilkten

• daha takma 1 hafta falan kalorifer üstünde kalsın.
    oksitli yerlere;oksit sökücü spey sıkın yada en ince
    zıparayla zımparalayın.

çalışmazsa götürürsünüz.
  • bencede deneme.servise götür bi baksınlar.
    işini garantiye al
  • arkadaslar calisti ya.. bugun taktim.. helal olsun bu sony ye. valla hic sorun yok tas gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mydonoseee

arkadaslar calisti ya.. bugun taktim.. helal olsun bu sony ye. valla hic sorun yok tas gibi..

Adı üstünde YNOS
    EDİT:Ters yazmışım bir türlü düzelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redblood -- 20 Ocak 2007; 1:54:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.