Şimdi Ara

Öğretmeninizden yediğiniz en akılda kalan dayak ??? =)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
4
Favori
5.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş öğrenim hayatınız boyunca, ilkokul-ortaokul olur genellikle; öğretmeninizden yediğiniz en akılda kalan dayağı anlatabilirmisiniz? EN ilginç, çok sert, eşşek sudan gelinceye kadar olan, komik, üzücü vs...vs... olanlar olabilir. Öğrenciye dayağa karşıyız ama, bi anıları tazelemekte fena olmaz İlk benden olsun hadi.

''Karlı bir gün, sene 1998, beslenme saatinde, hemen yemeğimizi yiyip, dışarı çıktık karla oynamaya, öğretmenin üstüne basa basa ''yasak''demesine rağmen . Çocukluk işte Hocada bizi öğretmenler odasının camından görmesinmi :) Orda içeri doğru s*çışımı, öğretmenin parmak işaretiyle yaptım :) Sınıfa çıktık, hoca geldi. Hemen gözleri bizi aradı ve bulup tahtaya çıkardı. ' şer tane hamburger tokadı attı :) Yani hocanın elleri ekmek, bizim yanaklarda et. Sağdan soldan aynı anda, 2 eliyle şapppp diye sıkıstırıcı bir tokat geldi :) Offff yanak öyle bi yandıki, unutamam.'' Bundan başka yediğim dayaklar küçüktür; ödev felan yapamdım diye, cetvelle vurma felan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -murti- -- 17 Nisan 2011; 22:59:52 >

• Daha 1.sınıfın 2.haftasının ilk günüydü. Hoca tek tek numarayla yoklama yapıyordu. Ben de numaramı henüz ezberleyememiştim. Numaramı söylemiş ama ben bilmiyordum sonra bi tokat yapıştırdı :D Sonra hiç unutmadım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -murti-

Merhabalar arkadaşlar;
    Geçmiş öğrenim hayatınız boyunca, ilkokul-ortaokul olur genellikle; öğretmeninizden yediğiniz en akılda kalan dayağı anlatabilirmisiniz? EN ilginç, çok sert, eşşek sudan gelinceye kadar olan, komik, üzücü vs...vs... olanlar olabilir. Öğrenciye dayağa karşıyız ama, bi anıları tazelemekte fena olmaz İlk benden olsun hadi.

''Karlı bir gün, sene 1998, beslenme saatinde, hemen yemeğimizi yiyip, dışarı çıktık karla oynamaya, öğretmenin üstüne basa basa ''yasak''demesine rağmen . Çocukluk işte Hocada bizi öğretmenler odasının camından görmesinmi :) Orda içeri doğru s*çışımı, öğretmenin parmak işaretiyle yaptım :) Sınıfa çıktık, hoca geldi. Hemen gözleri bizi aradı ve bulup tahtaya çıkardı. ' şer tane hamburger tokadı attı :) Yani hocanın elleri ekmek, bizim yanaklarda et. Sağdan soldan aynı anda, 2 eliyle şapppp diye sıkıstırıcı bir tokat geldi :) Offff yanak öyle bi yandıki, unutamam.'' Bundan başka yediğim dayaklar küçüktür; ödev felan yapamdım diye, cetvelle vurma felan...

silikonla dayak yedim ya bide konu açamıyorum arkadaşlar yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: 2metin4

Daha 1.sınıfın 2.haftasının ilk günüydü. Hoca tek tek numarayla yoklama yapıyordu. Ben de numaramı henüz ezberleyememiştim. Numaramı söylemiş ama ben bilmiyordum sonra bi tokat yapıştırdı :D Sonra hiç unutmadım :D

o hocanın ben taa...

kişiliksiz insan o yaşta çocuktan ne istiyorsun. onun çocuğunada yaparlar yapmışlardır inş. ayıp ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2metin4

Daha 1.sınıfın 2.haftasının ilk günüydü. Hoca tek tek numarayla yoklama yapıyordu. Ben de numaramı henüz ezberleyememiştim. Numaramı söylemiş ama ben bilmiyordum sonra bi tokat yapıştırdı :D Sonra hiç unutmadım :D

arkadaş küçük çocuksun ne bilirsin numarayı onu bunu böyle şeye gülmüyorum o vuran hocaya hocalara sövüyorum şuan sinirden patlayacam
  • Ben 7.sınıftayken beyblade çok modaydı bendede 6-7 tane orj. vardı tanesi ozmnın parasıyla 20-25 tl
    hoca bunları topladı dolabına koydu bende bebden dersini bekledim ve beybladenin oldugu dolabı açmaya çalışrken yakalandım hoca baya bi daldıydı bana zaten ilk tokattan sonrasını hatırlamıyorum bilr .
  • ne yaln soly harbi dayak ymdm belki şakasına hoca enseme vurmuşdur okadar
  • 1.sınıfta yanlışlıkla kızın birinin ağzına vurmuştum. sonucunda dişi düşmüştü kız 2 saat aralıksız ağlayınca hoca beni sınıftan çıkarıp, tekme tokat dalmıştı bana. hiç unutmam adı da cengiz sevilmiş çok sevilirdi kendisi
  • dağda mı yaşıyonuz olum ne dayağı
  • 8. sınıfa gidiyoruz okulda bi söylentidir almış başını gidiyor müdür yardımcımız bayandı neyse söylentiye göre müdür müdür yardımcısını odaya çağırıyormuş sonra kapıyı kilitleyip içerde .Müdürün yada müdür yardımcısının odasına gidip kapının kilitli olduğunu gören kimse hemen bu muhabbeti falan açıyordu.Bi gün hangi ders olduğunu hatırlamıyorum çok sıkılıyoruz sıra arkadaşımla neyse baktım eleman müdür ve müdür yardımcısını şaaparken çizmiş üstünede isimlerini yazmış ben gördüm direk koptum yandaki arkadakilere gösteriyorum o sırada hoca geldi aldı elimden resmi baktı çık tahtaya dedi çıktım tam yavaşça gelirken en ön sıranın yanından geçerken sıranın üstünde duran kitabı fırlattı üstüme bende refleks olarak yere doğru eğildim koşarak geldi yanıma tekma tokat ne varsa geçirdi yere düştüm 3-5 darbe aldım sağlam o kağıdı gösterirse okuldan atılacam korkusu ile ailemede söyleyemedim ne dayakdı ama .

• orta okulda Türkçe öğretmeninden dayak yemiştim. tahtaya haritayı ayarlıodu bende gel gel hop yaptım. oda kızdı tokat attı ama biraz sert vurdu daha sonra özür dilemişti biraz sert vurdum dedi
  • Bende orta 3 teyken hatırlıyom dışarda yağmur vardı içerde istiklal marşı okundu ses yankı yapıyordu benle bi kaç arkadaş gülmeye başladık hoca çaktı tabi marş bittikten sonra bizi idareye götürdü bi dayaktan geçirdi bizi lan ömrümde öyle dayak yememiştim na.... öğretmen bizi tavana kaldırıp yere vuruyordu ahhh şimdi bir elime geçirsem o hocayı...
  • Bende ilk okul 1. sınıftayken, sınıfta milletin çizdiği dandirikten resimlerin asıldığı pano vardı. Onu raptiye ile delmiştik arkadaşla, şerefsiz hoca tokat manyağı yapmıştı bizi. Sonra o herif dolandırmış bizim sınıftaki velileri kaçmış. Allah'ından bulsun ne diyeyim. O yaşta çocukları döven hocaların da ben...
  • Okuyacağım birazdan
  • 7. sınıftaydım.. çok sert bi ingilizce hocamız vardı.. yoklama alırken here derdik ya.. benim dilim sürştü hiyar dedim.. adam yoklamayı aldı.. dedim heralde bişey yapmayacak.. gel bakim yanıma dedi.. tahtaya çıkardı adam beni eşşek sudan gelene kadar patakladı bir güzel.. neden yaptın diyor, ben diyorum hocam dilim sürştü özür dilerim diye, dersi kaynatmak için yaptım desene niye yalan söylüyorsun diyor dahada beter dövüyor.. zorla yalan söylettirecek.. en sonunda insafa geldide bırakmıştı.. hiç unutmam o günü..
  • 2 anı var 1 tanesi dayak. türkçe dersinde hikaye okuyoruz herkes sırayla baştan sonra okuyor hikayeyi arkadaşıma sessizce birşey söylemiştim bu aptal kadında görmüştü bana bak çocuk seni gebertirim diyip avcuyla 2 yanağımdan tutup öküz gibi sırada sarsalamıştı gidip eve ağlamıştım hala unutmuyorum

diğeride sıralar küme halindeydi yani arka arkaya değil karşılıklıydı arkadaşla dua ezberliyoduk kendi kendimize sıralar karşlıklı olduğu için konuşuyoruz sanmıştı dersten atmıştı 'öğretmenim dua....' demeye çalışırken AÇIKLAMA YAPMAĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ diye bağırmıştı o zamanda nefret ediyordum şimdide nefret ediyorum sınıfta zihinsel engelli bir arkadaşı eşşek sudan gelesiye döverdi ruh hastası
  • Hayatımda alman hocamdan yediğim dayağı hayatta unutmam.Oda yalnızca ondan dayak yediğimdendir herhalde.Kadın bildiğiniz alman işte öküz gibi birşey kilolu elleride çapa gibi birşey.Elini kaldırdığında tüm herkes susardı.
    Herneyse grundschule diye bir sistem vardı bizde ilk okul 5sınıfa kadar kısıma denk geliyor sanırım.Herneyse burada bize belli bir süre karne verilmez değerlendirme gibi birşey verirlerdi işte o yüzden pek zorlama yoktu isteyen istediği gibi takılır dersi pek takmazdı.Sınıfta benimle birlikte 4 tane türk arkadaşım vardı ve kendi aramızda takılırız, çok sıkı arkadaş değildik diğerleriyle.Bazen türkçe konuşur, güler hocayı kızdırırdık aslında anlayışlı birisiydi.
    İşte birgün bizi sırayla birşeyler okutuyor sonrada özet çıkarın diyordu.İbrahim diye bir arkadaş pek çakmazdı okumaktanda özet çıkarmaktanda.Hoca buna taktı zorladıkça zorluyor buda beceremiyor doğal olarak.Herneyse bunu sınıfın köşesi vardı oraya attı genelde oraya ceza alanlar gönderilirdi.Çıkış oldu bizim sınıftan birkaç kişi bununla dalga geçiyor bende gittim kız başıma diklendim bunlara ama çocuklar bendende ibrahimden de uzun.Bu ibrahim başladı türkçe küfürlere ama bu salak ve bizim diğer arkadaşlar bunlarada türkçe küfür filan öğretiyorlardı.Bunlar hemen ibrahime girişti tabi.Bende çantamı bir tanesinin kafasına bir geçirdim artık çantanın neresi gelmişse çocuğun kaşı açıldı.Ama nasıl ağlıyor sarı suratı kırmızıyla öyle bir hal almıştı ki anlatamam.Sonra ben nereden geldiğini görmediğim anlamadığım bir tokatla yere kapaklandım.Hatırladıkça acısını hissederim o tokatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathly-Hallows -- 18 Nisan 2011; 0:21:02 >

• İlkokul 2. sınıfta müdürün arabasının logolarını, yazılarını falan sökmüştük 5-6 arkadaşla. Sınıftan kızın teki ispiyonlamıştı. Kızın gözü önünde hoca bizi tekme tokat dövmüştü, arkadaşın suratı kan içinde kalmıştı, birinin dudağı birinin kaşı patlamıştı falan. Ondan sonra ele vurulan cetvel dışında dayak yemedim. O da ilk di zaten. Bi de 6. veya 7. sınıftı hatırlamıyorum, beden hocası tüm sınıfı sıra dayağına çekmişti ;

Boy sırasına göre dizilmişiz duvara, ben en sondayım :)

Hoca geçti en başa ;

" Kim oynadı lan salonun lambalarıyla ? (Açıp açıp kapatıyolardı..) "
    - Bilmiyorum hocam..
    - Şaaak şaaak şaaak .. aak aak. ak k.. (yankı)
    ...
    ...
    ..
    Sıra bana gelir ve yapan kız itiraf eder :S Tüm sınıf dayağı yemiştir ve ben son anda kurtulmuşumdur.. :) Ama sevinemedim tabi. Tüm arkadaşlarımın suratının yarısı kızarmış, morarmış bi şekildeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

İlkokul 2. sınıfta müdürün arabasının logolarını, yazılarını falan sökmüştük 5-6 arkadaşla. Sınıftan kızın teki ispiyonlamıştı. Kızın gözü önünde hoca bizi tekme tokat dövmüştü, arkadaşın suratı kan içinde kalmıştı, birinin dudağı birinin kaşı patlamıştı falan. Ondan sonra ele vurulan cetvel dışında dayak yemedim. O da ilk di zaten. Bi de 6. veya 7. sınıftı hatırlamıyorum, beden hocası tüm sınıfı sıra dayağına çekmişti ;

Hoca geçti en başa ;

- Bilmiyorum hocam..
    ...
    ...
    ..
    Sıra bana gelir ve yapan kız itiraf eder :S Tüm sınıf dayağı yemiştir ve ben son anda kurtulmuşumdur.. :) Ama sevinemedim tabi. Tüm arkadaşlarımın suratının yarısı kızarmış, morarmış bi şekildeydi

o dayak yiyen kaşı gözü patlayan çocukların babası en adi ş....... lan benim oğlum olsa dövseler yıkarım okulu öldürürüm lan

• quote:

Orijinalden alıntı: gastly06

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

İlkokul 2. sınıfta müdürün arabasının logolarını, yazılarını falan sökmüştük 5-6 arkadaşla. Sınıftan kızın teki ispiyonlamıştı. Kızın gözü önünde hoca bizi tekme tokat dövmüştü, arkadaşın suratı kan içinde kalmıştı, birinin dudağı birinin kaşı patlamıştı falan. Ondan sonra ele vurulan cetvel dışında dayak yemedim. O da ilk di zaten. Bi de 6. veya 7. sınıftı hatırlamıyorum, beden hocası tüm sınıfı sıra dayağına çekmişti ;

Hoca geçti en başa ;

- Bilmiyorum hocam..
    ...
    ...
    ..

o dayak yiyen kaşı gözü patlayan çocukların babası en adi ş....... lan benim oğlum olsa dövseler yıkarım okulu öldürürüm lan

Aynen

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.