Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

Is'te universiteli akar : )

Kesinlikle :)
  • arkadaşlar hesabı açtıralı 3 hafta oldu. hala banka kartımı alamadım. bugun gittim şubeye kart serisimidir nedir bilmiyom. 60 lar gelmiş 62ler gelmiş. ama benim seri 61ler gelmememiş. şaka gibi. eve zarfla geçici bankamatik şifrem geldi ama kartsız para çekemiyorum. yarın gene gidecem artk

bu arada kredi kartımızdan ses seda yok onuda bekliyoz. bu nasıl banka arkadaş her işi yavaş.

ekleme: eft yaparken 2.5tl ücret alınıyıormuş. ama ödeme türünü diğer kira olarak seçtim. ücret almıyor. devamlı bunu seçsem sorun olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 18 Ekim 2011; 20:16:38 >
  • bişey olmazda waptan yapsana boşuna para vermeyesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

arkadaşlar hesabı açtıralı 3 hafta oldu. hala banka kartımı alamadım. bugun gittim şubeye kart serisimidir nedir bilmiyom. 60 lar gelmiş 62ler gelmiş. ama benim seri 61ler gelmememiş. şaka gibi. eve zarfla geçici bankamatik şifrem geldi ama kartsız para çekemiyorum. yarın gene gidecem artk

bu arada kredi kartımızdan ses seda yok onuda bekliyoz. bu nasıl banka arkadaş her işi yavaş.

ekleme: eft yaparken 2.5tl ücret alınıyıormuş. ama ödeme türünü diğer kira olarak seçtim. ücret almıyor. devamlı bunu seçsem sorun olurmu?

Sendeki de ne şansmış be usta :) neyse kart gelir elbet er yada geç ama internet üzerinden ödeme türüne kira olarak seçersen benim bildiğim banka ücret kesiyor ya senden yada diğer taraftan olmadı yıllık bir kesintisi vardır boş yere banka para almamazlık yapmaz unutma bunu:)

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

arkadaşlar hesabı açtıralı 3 hafta oldu. hala banka kartımı alamadım. bugun gittim şubeye kart serisimidir nedir bilmiyom. 60 lar gelmiş 62ler gelmiş. ama benim seri 61ler gelmememiş. şaka gibi. eve zarfla geçici bankamatik şifrem geldi ama kartsız para çekemiyorum. yarın gene gidecem artk

Sendeki de ne şansmış be usta :) neyse kart gelir elbet er yada geç ama internet üzerinden ödeme türüne kira olarak seçersen benim bildiğim banka ücret kesiyor ya senden yada diğer taraftan olmadı yıllık bir kesintisi vardır boş yere banka para almamazlık yapmaz unutma bunu:)

sorma hocam ya. bugun gittim bankaya banka kartı kuryedeymiş şubeye gelsin dedik. haftaya çarşamba gelin dedi. kredi kartındaysa benim arkadaşın onaylanmış baskı aşamasındaymış ama benim hala onay aşamasında.

beklemekten başka çare yok

• Yarın İş'te Üniversiteli kredi kartına başvuru yapsak bayramdan önce gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaLiK_Papatya

Yarın İş'te Üniversiteli kredi kartına başvuru yapsak bayramdan önce gelir mi?

Onaylandıktan Sonra Ortalama 3 Hafta İçerisinde Gelir kartınız büyük ihtimal bayramdan sonraya kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaLiK_Papatya

Yarın İş'te Üniversiteli kredi kartına başvuru yapsak bayramdan önce gelir mi?

sansını dene gelme ihtimai var merkezi bir yerdeysen mesela İstanbul
  • Arkadaşlar merhaba. Neo Exi26 kullanıcısıyım. Bildigim kadarıyla ogrenci oldugum icin para kesintisi olmuyor. Dun de play karta basvurdum okulda stand acmıslardı. Acaba dogru yaptım yanlıs mı yaptım, karar veremedim tam
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

Arkadaşlar merhaba. Neo Exi26 kullanıcısıyım. Bildigim kadarıyla ogrenci oldugum icin para kesintisi olmuyor. Dun de play karta basvurdum okulda stand acmıslardı. Acaba dogru yaptım yanlıs mı yaptım, karar veremedim tam

Playde kart ucreti var 10 lira mi ne galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Arkadaşlar merhaba. Neo Exi26 kullanıcısıyım. Bildigim kadarıyla ogrenci oldugum icin para kesintisi olmuyor. Dun de play karta basvurdum okulda stand acmıslardı. Acaba dogru yaptım yanlıs mı yaptım, karar veremedim tam

Kadın ısrarla yok dedi ama ? Okulla anlasma yapmıs olabilirler mi ? 4 yıl boyunca yok anlasma geregi 4 yıllık fakultelerde gecerli dedi. Ve ne gibi kampanyaları var ? Mesela neo ile otobus bileti alamıyorum internet uzerinden, sifrem falan var ama olmuyo kabul etmiyo kartı. Playde nasıldır bu durum ?

• quote:

quote:

quote:

Kadın ısrarla yok dedi ama ? Okulla anlasma yapmıs olabilirler mi ? 4 yıl boyunca yok anlasma geregi 4 yıllık fakultelerde gecerli dedi. Ve ne gibi kampanyaları var ? Mesela neo ile otobus bileti alamıyorum internet uzerinden, sifrem falan var ama olmuyo kabul etmiyo kartı. Playde nasıldır bu durum ?

Her kredi kartiyla imternetten alisveris yapilabilir.Banka fark etmez.Acaba sen banka kartindan mi bahsediyorsun?

Benim bildigim play kredi kartinin yillik kart ucreti var.Ama anlasma vs varsa bilemem tabii.

Play worldun tum avantajlarini saglar bildigin world kredi karti gibidir,worldpuan vs kazandirir

• Play Cardın limiti ne arkadaşlar? Advantage var şuan bende hic bi alışverişte faydasını görmedim , vatan sürekli world'e indirim yapiyor bari play'e geçeyim bunu iptal edip
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Her kredi kartiyla imternetten alisveris yapilabilir.Banka fark etmez.Acaba sen banka kartindan mi bahsediyorsun?

Benim bildigim play kredi kartinin yillik kart ucreti var.Ama anlasma vs varsa bilemem tabii.

Play worldun tum avantajlarini saglar bildigin world kredi karti gibidir,worldpuan vs kazandirir

dogru soyluyorsunuz hocam bendekl neo banka kartıydı. Alısverislerimde bankadaki hesabımdan dusuyordu, fakat play'l arastırdım ve kredi kartıymıs

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dogru soyluyorsunuz hocam bendekl neo banka kartıydı. Alısverislerimde bankadaki hesabımdan dusuyordu, fakat play'l arastırdım ve kredi kartıymıs

Kredi kartiyla internetten alisveris yapabilirsiniz rahatlikla gerci artik bazi banka kartlariyla da internetten alisveris yapilabiliyor...

Bundan sonra bize dusen hayirli olsun demek ayrica bilincli kullanin odeyemeyeceginiz yukun altina girmeyin.Sonradan basiniz agrimasin :)

• 2 yıllıklar için play ? kart vermiyorlar mı ..)

bn istemiştimm babanınn maaş bordrosu istediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1420

2 yıllıklar için play ? kart vermiyorlar mı ..)

bn istemiştimm babanınn maaş bordrosu istediler

vermeleri lazım , liselilere bile veriyorlar öğrenci belgenle bi ikametgah al git
  • bizim zamanımızda liselere yoktu kredi kartı falan. 18 yaşından küçüklere verilmiyor diye tahmin ediyorum ama artık veriliyorsa öğrencilerin vay haline:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

bizim zamanımızda liselere yoktu kredi kartı falan. 18 yaşından küçüklere verilmiyor diye tahmin ediyorum ama artık veriliyorsa öğrencilerin vay haline:)

yok yine +18 ama lisede olupta +18 olan cok öğrenci var
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.