Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: LonelyAlchemist

quote:

quote:

Basvuru icin ögrenci kimlik karti mi olmasi gerekiyor
    Ögrenci belgesi olmaz mi

Ogrenci belgesi yeterli, ben edevletten alip playe basvurdum ve onaylandi. Suan kart elimde.

İnternetten mi basvurdunuz
    Nasil basvurabilirim?
    bu sene uniye baslicam ogrenci belgesi yanimda var

Bende bu sene yeni basliycam, kayit oldukdan 1 hafta sonra ogrenci belgemi indirip subeden basvurdum.

Not: ilk basta internetten basvurdum red yedim sonra gidip subeden basvurdum onaylandi.

Kimlik ve ogrenci belgesini goturdum, 1000 tl limitli kartim 1 haftasonra elime ulasti.

Edit: kimligini ve belgeni goturp subeden basvurabilirsin. Benim okulum ( marmara univ) yapi krediyle anlasmali oldugu icin belki ondan 1000 tl limit verdiler bilemiyorum.

Saol e devletten mi ogrenci belgesini aldin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TEB den uzak durun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Basvuru icin ögrenci kimlik karti mi olmasi gerekiyor
    Ögrenci belgesi olmaz mi

Ogrenci belgesi yeterli, ben edevletten alip playe basvurdum ve onaylandi. Suan kart elimde.

İnternetten mi basvurdunuz
    Nasil basvurabilirim?
    bu sene uniye baslicam ogrenci belgesi yanimda var

Bende bu sene yeni basliycam, kayit oldukdan 1 hafta sonra ogrenci belgemi indirip subeden basvurdum.

Not: ilk basta internetten basvurdum red yedim sonra gidip subeden basvurdum onaylandi.

Kimlik ve ogrenci belgesini goturdum, 1000 tl limitli kartim 1 haftasonra elime ulasti.

Edit: kimligini ve belgeni goturp subeden basvurabilirsin. Benim okulum ( marmara univ) yapi krediyle anlasmali oldugu icin belki ondan 1000 tl limit verdiler bilemiyorum.

Saol e devletten mi ogrenci belgesini aldin

Evet

• iste universiteliye basvursam limit kac tl verir

limiti 1000 2000 arası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 ile 1000 arası ilk defada yüksek vermezler.

• Arkadaşlar Ziraat Bankası'nda harçlık avansı bir sitede kullandım 43 tl lik bir tutar. Alışverişte sorun oldu ve karşı taraf, site paranın banka kartıma iade edileceğini söyledi. 2 hafta gibi bir zaman oldu fakat bankaya gelen bir para yokmuş. 2 defa şubeye gittim bilgisizler mi nedir hepsi harçlık avansa bakamıyoruz ama para yok gelen diyorlar. Bunlar benim problemimi çözmekle yükümlü oldukları halde birde bir probleminiz var ise tüketici mahkeme heyetine gidin deyip diyorlar. ne yapabilirim sizce? Banka yükümlü değil mi bu konuyla ilgili?
  • Arkadaslar belgeleyebilcegim net gelirim yok. Suan univ okuyorum ve 1000 liralik limitli play cardim var. Bonus genc, like, iste univ,go ya vs de basvurdum fakat red yedim. Sanirim 1000 liralik kartim oldugu icin.

Faturalarimi duzenli olarak odersem acaba 1 sene sonra baska kart alabilirmiyim?

Ve kyk kredisine basvurcam, ciktiginda ziraat kredi kartini alabilirmiyim yoksa yine 1000 liralik kartim sikinti yaratirmi?

• Selamlar,

Bonus Genc'e basvurdum 1000 TL limitli geldi. Fakat bunu direk Bonus'a yada Miles&Smiles'a cevirmek istiyorum.
    Onlardan birine basvursam sonuc ne cikar acaba?
  • Rammstein kullanıcısına yanıt
    Öğrenci için sınır bin tl
  • İşte Üniversiteli Temassız Kart'a internetten başvurdum fakat 25 TL aidatı varmış, öğrencilere aidatsız değil miydi ? Bu kartı nasıl aidat ödemeden kullanabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

İşte Üniversiteli Temassız Kart'a internetten başvurdum fakat 25 TL aidatı varmış, öğrencilere aidatsız değil miydi ? Bu kartı nasıl aidat ödemeden kullanabilirim ?

Yok oyle degil, isteye bagli aidatli veya idatsiz seciyorsun. Aidatliyi secersen kampanyalardan yararlanabiliyosun ve muze karti olarak kullanabiliyosun. Aidatsizda duz kredikarti.

• Şuan en iyisi hangisi play alcam yada akbank hangisi iyi

• Lucis kullanıcısına yanıt
    Çıkar zaten kredi kartın var limit ortak işlerine gelir hatta aidat almak için

• matrisintranspozu kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda Play derdim ama Wolrd kart cimrileşti. N11 ve Gittigidiyor da artık 1000 e 50 veriyor , maximum ve axess 1000 100 verirken.
    Maximum çıkar derim
  • quote:

quote:

İşte Üniversiteli Temassız Kart'a internetten başvurdum fakat 25 TL aidatı varmış, öğrencilere aidatsız değil miydi ? Bu kartı nasıl aidat ödemeden kullanabilirim ?

Yok oyle degil, isteye bagli aidatli veya idatsiz seciyorsun. Aidatliyi secersen kampanyalardan yararlanabiliyosun ve muze karti olarak kullanabiliyosun. Aidatsizda duz kredikarti.

Ben temassız karta başvurdum aidatlı sanırım. Aidat yıllık mı aylık mı peki ? Yıllık 25 TL çok etkilemez sizce aidatlı mı almalıyım ? Değer mi farkı vermeye ?
  • quote:

quote:

quote:

Ben temassız karta başvurdum aidatlı sanırım. Aidat yıllık mı aylık mı peki ? Yıllık 25 TL çok etkilemez sizce aidatlı mı almalıyım ? Değer mi farkı vermeye ?

Aylik degil yillik 25 lira.

Ben kendi acimdan bakinca degmiyo ha eger sen muzelere gidiyosan, +2 +3 taksit isine yariyorsa yada ne biliyim baska kampanyalarindan yararlanicaksan degebilir.

Edit: kampanyalar bunlar

https://www.isteuniversiteli.com.tr/campaigns

Edit2:https://www.isteuniversiteli.com.tr/page/aidatsiz-is-te-universiteli

Burayi okursan tum sorularina cevap alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 1 Eylül 2015; 0:19:21 >

• En para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayit gunu basvuru yapmistim Finansbankin CardfinansGo. Bugun teslim aldim 750 liralik limit koymuslar.

İs banka basvurmustum birde ona bakalin ne cikacak :)

• merhaba arkadaslar unıye bu sene baslıyorum.kredi kartından hiç anlamam mesela bize verdikleri kredi kartına para yatırabılıyor muyuz cekebiliyor muyuz hangi kartlar iyidir avantajlıdır hangilerinden uzak durmalıyız aydınlatırsanız sevinirim
  • İş bankasının öğrenci kartında kart aidatı veriyormuyuz ?

Play kartım var 1000 tl limitli onu iptal edeceğimde, iş bankasıda aynı limiti tanımlarmı bana ?
    Ödemelerimi düzenli yapmıştım
  • 
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.