Şimdi Ara

Öğrenci İçin Öneri Limit 1500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kullanım amacı günlük kullanım fakat oyun da oynanacak ısınma sorunu olmayan sıkıntısız bir cihaz önerebilir misiniz ? FreeDos olabilir. Bu hafta içinde alınacak

• Aklında olan bir marka varmı ve fiyat Aralığı nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalxdalx

Aklında olan bir marka varmı ve fiyat Aralığı nedir

üst limit 1500 casper hp olmasın diğer markalar olur

• takip, bende bu tarz bir şey arıyorum max 1500tl

lenovo ve asus öncelikli

:)

• https://www.pcdepo.com/asus-k555ln-xo398d-notebook

takip edin indirime girince alırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

https://www.pcdepo.com/asus-k555ln-xo398d-notebook

Hocam gerçekten güzel bir cihaz üzerine 100-150 ekleyerek uzun ömürlü bir kaliteli bir cihaz alalım dedik bu cihazı alacağız FreeDOS cihaz daha önce kullanmadım . Elimde orijinal windows 8.1 DVD ve anahtarı var normal format gibi mi yapılacak kurulum?
  • Evet normal kurulum hocam pcdepo nasil bende dusunuyorumda freedos lenovo dell falan

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Evet normal kurulum hocam pcdepo nasil bende dusunuyorumda freedos lenovo dell falan

Hocam internette yaptığım araştırmaya göre olumlu yorumlar okudum. Birçok yerde tavsiye edilmiş bu site. Hatta Türkiye'de en ucuz laptop satan site burasıymış öyle diyenler bile var ancak ben de ilk defa alışveriş yapacağım
  • Arkadaş ben de aynı kafadayım senle max 1500 oyun oynamayı düşünüyorum ve aynen casper ve hp olmayacak. Ve ben de bu hafta almak istiyorum yardımcı olacak arkadaşlar ayrıca alternatif verebilir misiniz? Ve internetten alışverişe benim de kaygılarım var sitenin güvenilirliği nedir ? Ve ben de bakayım bir kaç siteye bu laptopun fiyatı için çok fark yoksa vatandan falan da alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

https://www.pcdepo.com/asus-k555ln-xo398d-notebook

ürün iyiymiş cidden, bu fiyata rakibi var mıdır?

• GencAvrasya kullanıcısına yanıt
    https://www.pcdepo.com/asus-k555lb-xo108d-notebook bu da varmış küçük bi fark var birisi NVIDIA GeForce GT 840M diğeri NVIDIA GeForce 940M nasıl bi fark yapar bilmiyorum uzmanlara sormak lazım ayrıca benim de pcdepoya bi güvenim yok açıkçası kapıda ödeme yokmuş nakit diyorum yok diyorlar ilginç geldi burası hocam
  • 840m ile 940m arasında %10 luk performans farkı var . 940m az daha önde bir kart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu iki bilgisayardan birini almatı düşünüyorum...

Sabah arayacağım ve elden teslim alıp alamayacağımı soracağım
    yada
    kesin kargoya veriliş tarihini

malum x550jx alanların bilgisayarları daha kargolanmadı... Ve firma net bişey diyemiyo devlet dairesi gibi bugün yarın diyomuş

gt940m kartı olanı alıp ram ve ssd takviyesi yapıp güzel bi performans alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBlacklion

https://www.pcdepo.com/asus-k555lb-xo108d-notebook bu da varmış küçük bi fark var birisi NVIDIA GeForce GT 840M diğeri NVIDIA GeForce 940M nasıl bi fark yapar bilmiyorum uzmanlara sormak lazım ayrıca benim de pcdepoya bi güvenim yok açıkçası kapıda ödeme yokmuş nakit diyorum yok diyorlar ilginç geldi burası hocam

ilk paylaştığınız ürün dün 1500civariyken fiyata bugün 100tl civarı eklenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

bende bu iki bilgisayardan birini almatı düşünüyorum...

yada

malum x550jx alanların bilgisayarları daha kargolanmadı... Ve firma net bişey diyemiyo devlet dairesi gibi bugün yarın diyomuş

gt940m kartı olanı alıp ram ve ssd takviyesi yapıp güzel bi performans alınabilir

hocam pcdepo tavsiye etmem n11 tarzı büyük sitelerden alırsanız iade ve değişiminde daha az sıkıntı yaşarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: UltimateEchelon

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

bende bu iki bilgisayardan birini almatı düşünüyorum...

yada

hocam pcdepo tavsiye etmem n11 tarzı büyük sitelerden alırsanız iade ve değişiminde daha az sıkıntı yaşarsınız

pcdepoyla bi aya kadar bi çok alışveriş gerçekleştirdim

bu son olayları sayarsak bi prblem yaşamadım

ama dediğin doğru iadeler pcdepoda sıkıntılı

• Ben de max 1500 tl ye laptop arıyorum. Marka farketmez benim için. Benim istediğim özellik ise bu fiyattaki en iyi performanslı laptop. Yani oyun için alacağım ama max 1500 tl ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebula-bunela-labune -- 21 Ekim 2015; 13:06:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.