Şimdi Ara

ÖĞRENCİ EVİ TAŞIYACAĞIM K BELGESİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim. Kayseriden Trabzona öğrenci evimi taşıyacağım. Transit kapalı kasa kamyonetle. Araç arkadaşımın babasının şirketinin üstüne ve arkadaşım da yanımda olacak. K belgesi yok kamyonetin. 2 dolap 2 masa çamaşır bulaşık makinesi götüreceğim. Ceza yazarlar mı çevirmede ve yol kenarı denetim istasyonuna girecek miyim bilgisi olan abilerim yazarsa sevinirim ona göre yarın sabah yola çıkacağız.

• Karadeniz sahil yolunda ha yetki belgesiz mal taşimak ile rus ruleti oynanak arasinda hicbir fark yok

Hic ceza yemesen eds lerden 500 600 tl radar cezasi yersin yine yersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinoplu -- 6 Eylül 2018; 17:47:17 >
  • Mal benim malım ticari bir iş yapmıyorum ki ama.
  • Ruhsatta hususi kamyonet yük taşıma yazıyor
  • araç şirketin üstüne ticari kapalı kasa araç. şirket üstünde sigortalı olmadığınız için bile trafik polisi ceza yazıp sgk ya bildirirse 15bin lira ceza yazarlar sgk dan dolayı. kendi malınızı taşıyacaksanız hususi araç ile taşıyacaksınız.
  • Fiorino tarz araçlarda bile yasak aslında. Lodgy bu nedenle baya tutuldu aslında.
  • Arac muhtemelen N1 sinifinda

Ben 2015 de iveco daily aracimi ilk aldigimda isyerimin ustune k belgesi oldugundan ve araci kayit ettirmedigimden 1500 lira ceza yedim

Egerki isyerimin k belgesi hic olmasaydi cezasi 3000 den fazla oldugunu soyledi yetkili

Bu arada şahis sirketiyiz yani ruhsatta ltd sti gibi ibare yok sadece isim soyisim vardi
  • 2 yıl önce konya ankara arası araç tavana kadar dolu şekilde 3 sefer yaptım 1 sefer polis kontrolüne takıldım hiçbir şey demedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.