Şimdi Ara

Oğlu £1,150 Harcadı, Microsoft'tan Özür Bekledi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen Ms Haklı Orda Sonuçta sözleşmede herşeyi bildiriyo + 12 Yaşındaki Çocuğa bilinçsizce Kredi Kartı vermek Geçmiş olsun Hiçbir Hak iddaha edemez Her şirketin Satış Prosüdürü ayrıdır Ebay var die Aynı şeyin Ms olcak die bir Kural Yok. Orda Kredi Kartını onaylarken Yazan Sözleşemeye bakar...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • lafa bak ya sistemin gerçek para kullanmadığını sandığını söyledi. okadar oyun almış sanki öpücükle vercekler heralde gercek para istiycek hay allahım

• Hey allam tiplere bak.Madur pozu vermişler ssss

• Çocuğu sonradan eklemişler gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilmemikk

quote:

Orijinalden alıntı: dovahkiin666

yo dawg I heard u like the give away yo credit card to yo son with out a hesitate, so we put a credi... wait wait. what? are you... are you nuts dawg? what else could it be, what did ya expect the first place? he is only 12 ofcourse he thinks "its not the real money any way so I can buy what ever I f*cking want". what kinda outcry is that dawg? and how tha hell did u manage the have a son with this intelligence? gee get away from me dawg

Türkçe konuş abicim.

bu espriyi Türkçe yapamazdım ki abim, işin esprisi kaçardı Türkçeye çevirseydim. zaten 5 10 kişi anca anlar o enstantaneyi, senin çarkı çalıştırmadıysa boş geç ;)

• çocuğun tipe bak beni gebert der gibi bakıyor yemin ederim oğlum olsa eldivenle severim bu baba nası reddetmemiş bu humanoid göddenbacakımsı gerizekalıyı?

• hadi kaputu actin tamam akuyu almasaydi iyiydi :) e cocuk karti aldin bari harcama yapmasaydin hadi harcama yaptin :) o kadar paraya ne aldin mk :) yurt disinda oyun fiyatlari bizimkinin yarisinin 4 de birinin 3 de 2 si fiyatinda :S:S

• Bu çocuğa en iyi cevap oğlum bak git ulan babada hıyar 12 yaşındaki çocuğa kredi kartını verirsen eh olacağı belli insan da mantık olur biraz yahu

• Çingenem çingenem kara gözlü çingenem.
  • Evlat, babana söyle kredi kartını bi kaç günlüğüne bana da yollasın..

• konsol batırır. babada ve oğulda gram beyin yok o paraya yaz indirimlerinde tüm steam kapatılırdı hehe.

• Çocuğun bakışları: Briniz GameSpotUk da destek konusu açın lannn arka odada kamçı ve bezelye kutusu var... :S

Babanın bakışı: Hele bi o para bana gelmesinde sana o zaman göstericem savaş çağrısını...

Anne: Muhtemelen farklı bir adamın yanında bu seferde bir japon doğruyor....

Ve işte sözüm ona modern Avrupa nın aile yapısı :D

• Akıl var mantık var.Sen oğluna kredi kartını veriyorsan zaten bu çocuk gerçek para kullanacak demektir.Kredi kartını başka ne amaça uğruna kullanabilir ki ?

• Bizde olsa eşek ve sudan gelme arasındaki bağlantının ölü eşekle oluşturulmuş hali olurdu herhalde... Hoş 1150£ az para değil ve suç tamamen çocuğun babasında... bizde olsa yavaş yavaş harcarsın ki sonra sorun çıkmasın, ama bir günde 1150£ harcamazsın yani... Sen 12 yaşındaki çocuğa kredi kartını ver sonra vay efendim bizim çocuğa neden para harcattınız...Mağdurum özür bekliyorum...Gözleri bağlı birisine arabayı sür demek gibi bir şey yani...Ama çocuk ve babasının bakışlarından arka odada oklava ve kızılçık sopasının hazır olduğunu seziyorum. Yanlış mı?

• Çocukta da baba da kafa yokmuş.
  • Bilinçsizlik, tek suçlu babadır bence.. Çocuk'da iyi sömürmüş babasını hani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Akıl var mantık var.Sen oğluna kredi kartını veriyorsan zaten bu çocuk gerçek para kullanacak demektir.Kredi kartını başka ne amaça uğruna kullanabilir ki ?

Dayı herhalde kredi kartının ne işe yaradığını bilmiyordu. :) Suçu kendi yerine başkasında arıyor.

• Tamam adam kredi kartını çocuğa verip takip etmemesi yanlış. Ama şuda bir gerçek ödeme yapıyorsunuz ödeme ile ilgili sadece mail geliyor (artık maili hangi sıklıkla kontrol ediyorsanız) en iyisi bu devirde sanal kart kullanmak limiti istesenizde aşamıyorsunuz (limiti yükseltmedikçe) :)

• kredi kartıda oyuncaktı zaten

• Hey Allah'ım o para bizde olucak steamı satın alıp konsol alırdık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.