Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
278
Favori
277.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

kurumsal mail yok ki MEB de

Yarın kurumun maili ....meb.k12.tr yi deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    :))) açık öğretimde okuyanlar insan değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatikforumcu

:))) açık öğretimde okuyanlar insan değil mi ?

Alıntıları Göster
    meb öğretmenler ne yaptı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

meb öğretmenler ne yaptı?

Maalesef. Ne öğretmen, ne de öğrenciler için mümkün görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi için de olmadı.

Bilgi işlemi aradım pek bilgileri yok, bir hocaya yönlendirdiler onla görüş dediler. bakalım olacak mı :)

Aynen hocam, sedat hocaya twit attim belki bi sonuc cikar.

Mühendislik de ki hocayı aradım geçen hafta ulaşamadım bende bıraktım oylece. Siz ne yazdiniz rektore. Bizde yazalım bari dikkatini çeksin.

Haberin linkini atip, hocam girisimlerinizi bekliyoruz, diye yazdim hocam. Siz de gonderin dikkat ceksin.

• biuu kullanıcısına yanıt
    ama meb uzantılı mail varmış da tabi milli eğitim ne kadar sürede herkese dağıtmış olur bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokberk4321

Benim üniversitem de desteklemiyor, bu konuda çalışma yapılması için üniversitenin hangi birimine mail atmalıyım?

bilgi işlem daire başkanlığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatcheteR

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, sorunsuz.

Eğer çok daha önce Microsoft'a okul e-posta adresiniz ile üyelik açıp şifrenizi unuttuysanız okulun sisteminden (posta.mu.edu.tr) giriş yapın ve daha sonra Office 365 için onay alın direk bağlanacaktır diğer türlü şifre sıfırlama mevcut değil ancak ve ancak okulun bilgi işlem birimiyle iletişime geçilerek yapılabilir.

hocam ben giriş yapamıyorum hesabı bulamadık veya şifre hatalı diye uyarı veriyor, kontrol ettim önce onay veriyor ama oturum açamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kipırs Çipırs

quote:

Eğer çok daha önce Microsoft'a okul e-posta adresiniz ile üyelik açıp şifrenizi unuttuysanız okulun sisteminden (posta.mu.edu.tr) giriş yapın ve daha sonra Office 365 için onay alın direk bağlanacaktır diğer türlü şifre sıfırlama mevcut değil ancak ve ancak okulun bilgi işlem birimiyle iletişime geçilerek yapılabilir.

hocam ben giriş yapamıyorum hesabı bulamadık veya şifre hatalı diye uyarı veriyor, kontrol ettim önce onay veriyor ama oturum açamıyorum

Ben de Office programını yükledim o yükleme anına kadar okulun posta adresine tarayıcıdan girmek yeterliydi böylelikle tarayıcıdan girerken Microsoft okulun posta adresine giriş istemiyordu fakat en son uygulama onayı çıktı karşıma o zaman okulun e-mail adresine giriş istemekte ve şifrelerimi kabul etmiyor okuldan şifre sıfırlatma isteği attım haftalar geçti ama bakan bile yok :) Benim için çokta önemli olmadığından fazla üstelemedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kipırs Çipırs

quote:

Ben de Office programını yükledim o yükleme anına kadar okulun posta adresine tarayıcıdan girmek yeterliydi böylelikle tarayıcıdan girerken Microsoft okulun posta adresine giriş istemiyordu fakat en son uygulama onayı çıktı karşıma o zaman okulun e-mail adresine giriş istemekte ve şifrelerimi kabul etmiyor okuldan şifre sıfırlatma isteği attım haftalar geçti ama bakan bile yok :) Benim için çokta önemli olmadığından fazla üstelemedim.

Ben oidb ye gittim, adam giriş yapabiliyor benim bilgilerimle ben yapamıyorum, yarın yeniden gideyim

• allah razı olsun konuyu açandan. daha yeni excel kursum bitti ama pratikk yapma imkanı bulamamıştım,bilgi üni. mezunuyum,okulun edu.tr'li mail sitesine yönlendirdi beni,bilgilerimi girdim tekrar office sitesine döndü ve indirmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: papercut56

allah razı olsun konuyu açandan. daha yeni excel kursum bitti ama pratikk yapma imkanı bulamamıştım,bilgi üni. mezunuyum,okulun edu.tr'li mail sitesine yönlendirdi beni,bilgilerimi girdim tekrar office sitesine döndü ve indirmeye başladım.

Rica ederim. İyi günlerde kullanın.

• Bu office 365 i kurmak 1 saate yakın sürüyor. Herseferinde netten komple indiriyor. Acaba setup dosyası tam olarak indirebileceğimiz yer varmı?
  • Ben kaçtır Osmangazi Üniversitesi mail adresini deniyorum ama olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Ben kaçtır Osmangazi Üniversitesi mail adresini deniyorum ama olmuyor
    Bir gelişme yok galiba :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Bir gelişme yok galiba :(

Alıntıları Göster
    Ben office sayfasına paü'nün sayfasından ulaşıp, office'i indirdim. Ama uygulama içinde tekrar posta ve şifre sordu. Posta ve şifreyi kabul etmedi. Daha sonra ilk default şifreyi kabul edebileceğini düşünerek eski şifreyi yazdım ve oldu. Yani anlayacağınız şifreyi değiştirenler yapamayacaklar çünkü default şifreyi kabul ediyor. (Ben böyle düşünüyorum, tahmin )

Pamukkale Üniversitesi eski şifrenizi oluşturmak için:

quote:

Şifreniz nufus bilgilerinizden oluşan şifredir; Doğum Tarihi(gün, ay, yıl[son iki hanesi] şeklinde ve bitişik olarak) + Anne adının ilk harfi + Baba adının ilk harfi + Nüfus cüzdanı arkasında bulunan kayıtlı olduğu mahalle-köy alanının birinci ve üçüncü harfi, bitişik olacak şekilde aralarında boşluk bırakılmayarak harf ve rakamlar birleştirilir.

Örnek:
    Doğum Tarihi: 01 Nisan 1985 (01.04.1985)
    Anne adı: Ayşe
    Baba adı: Kemal
    Mahalle-köy alanı: Saraçlı Mah.
    Bilgileri bu şekilde olan bir öğrencinin şifresi aşağıdaki gibidir.

Şifreniz: 010485AKSR

Eğer yine sıkıntı olursa Türkçe karakterleri ingilizce karakterlere çevirip deneyin. Örneğin İ > I gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otakaraha -- 23 Mart 2015; 14:23:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: otakaraha

Ben office sayfasına paü'nün sayfasından ulaşıp, office'i indirdim. Ama uygulama içinde tekrar posta ve şifre sordu. Posta ve şifreyi kabul etmedi. Daha sonra ilk default şifreyi kabul edebileceğini düşünerek eski şifreyi yazdım ve oldu. Yani anlayacağınız şifreyi değiştirenler yapamayacaklar çünkü default şifreyi kabul ediyor. (Ben böyle düşünüyorum, tahmin )

Pamukkale Üniversitesi eski şifrenizi oluşturmak için:

quote:

Şifreniz nufus bilgilerinizden oluşan şifredir; Doğum Tarihi(gün, ay, yıl[son iki hanesi] şeklinde ve bitişik olarak) + Anne adının ilk harfi + Baba adının ilk harfi + Nüfus cüzdanı arkasında bulunan kayıtlı olduğu mahalle-köy alanının birinci ve üçüncü harfi, bitişik olacak şekilde aralarında boşluk bırakılmayarak harf ve rakamlar birleştirilir.

Örnek:
    Doğum Tarihi: 01 Nisan 1985 (01.04.1985)
    Anne adı: Ayşe
    Baba adı: Kemal
    Mahalle-köy alanı: Saraçlı Mah.
    Bilgileri bu şekilde olan bir öğrencinin şifresi aşağıdaki gibidir.

Şifreniz: 010485AKSR

Eğer yine sıkıntı olursa Türkçe karakterleri ingilizce karakterlere çevirip deneyin. Örneğin İ > I gibi.

Alıntıları Göster
    ucretsiz office 365 kervanına artık erciyes universitesi de dahil. hayırlı olsun

• Bilkent ünv. ile deneyen oldumu? Bir yakının E-Posta adresi ile denedim kabul etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofistike38

ucretsiz office 365 kervanına artık erciyes universitesi de dahil. hayırlı olsun

İlk sayfayı güncelledim.

Kabul olmayan bir üni yi kabul ettirmek.

Nasıl başardınız, diğer üniversitler için de örnek olsun.
  • biuu kullanıcısına yanıt
    aslında ben birşey yapmadım dün gece girip kontrol ettiğimde öğrendim. çünkü erciyes universitesi de mail tabanını hotmaile geçirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofistike38

aslında ben birşey yapmadım dün gece girip kontrol ettiğimde öğrendim. çünkü erciyes universitesi de mail tabanını hotmaile geçirmiş.

Hotmaile taşıyınca nasıl bir değişiklik oluyor acaba? Biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz lütfen?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.