Şimdi Ara

Office 2010 Word Sayfa Numaralandırma hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar bir yazı da Word 2010 kullanarak birinci ve ikinci sayfanın numarasını üste olmasının 3 üncü sayfaya gelince Sayfa numarasının tekrar 1 den başlamasını fakat bu sefer sayıların sağ alt köşede olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayfanın ortasına sayfa no ekle. sonra 3. sayfaya geçince sayfa sonuna bas.. ondan sonra yeni sayfa nuamrası de sağa dayalı 1 den başlat. olması lazım
  • Arkadaşlar çok önemli bir sey sorabilir miyim? Ben office 2010 u aktif olarak kullnıyorum . Word de içindekiler yapmıstım ve normalde CTRL ile birlikte mouse a bastıgımda o sayfaya gidiyordu. Ancak ne oldu bilmiyorum simdi aynı işlemi yaptııgmda ekranda hata veriyor. Nasıl oldu bilemiyorum, bakındım durdum, sistem geri yükleme bile yaptım nedenini bulamıyorum. Sizce neden olabilir? Lütfen yardım edin!!!

Verilen mesaj

İşlem bu bilgisayardaki kısıtlamalar nedeniyle iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize danışın.

• Arkadaşlar çok önemli bir sey sorabilir miyim? Ben office 2010 u aktif olarak kullnıyorum . Word de içindekiler yapmıstım ve normalde CTRL ile birlikte mouse a bastıgımda o sayfaya gidiyordu. Ancak ne oldu bilmiyorum simdi aynı işlemi yaptııgmda ekranda hata veriyor. Nasıl oldu bilemiyorum, bakındım durdum, sistem geri yükleme bile yaptım nedenini bulamıyorum. Sizce neden olabilir? Lütfen yardım edin!!!

Verilen mesaj

İşlem bu bilgisayardaki kısıtlamalar nedeniyle iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize danışın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.