Şimdi Ara

Odtü vs İtü(ing) İnşaat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisini önerirsiniz hangisi daha iyidir

• up up up
  • ODTÜ tabiki de
  • Hiç kimse bu daha iyi diyemez ama bence itü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu soruyu kaç kere duydum hatırlamıyorum özetle:odtü inşaat fakültesini gezdim baya güzel lab.ları var imkanları çok iyi herşeyi yerinde öğrenebilirsin yani kıyı liman lab.bile var.Ayrıca odtünün iyi kampüs+ingilizce eğitimi var.Odtüde konuştuğum asistanlar itü de inşaatta çok iyi eğitim verir eğer Türkiye'de yaşayacaksan itü inşaat tam piyasada sorun çözmeye hakim elemanlar yetiştirir dedi.Ama biz uluslararası kulvarda yarışıyoruz vizyonumuz geniş vs.cart curt bişeyler salladı ayrıca dünyada bilmem kaçıncı olduk falan dedi bu ilk türkiyede dedi neyse şimdi itüye gitsen o da odtüyü kötüler. İkisi de ingilizce eğitim ikisi de inşaat sana şehir seçmek kalıyor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic93

Bu soruyu kaç kere duydum hatırlamıyorum özetle:odtü inşaat fakültesini gezdim baya güzel lab.ları var imkanları çok iyi herşeyi yerinde öğrenebilirsin yani kıyı liman lab.bile var.Ayrıca odtünün iyi kampüs+ingilizce eğitimi var.Odtüde konuştuğum asistanlar itü de inşaatta çok iyi eğitim verir eğer Türkiye'de yaşayacaksan itü inşaat tam piyasada sorun çözmeye hakim elemanlar yetiştirir dedi.Ama biz uluslararası kulvarda yarışıyoruz vizyonumuz geniş vs.cart curt bişeyler salladı ayrıca dünyada bilmem kaçıncı olduk falan dedi bu ilk türkiyede dedi neyse şimdi itüye gitsen o da odtüyü kötüler. İkisi de ingilizce eğitim ikisi de inşaat sana şehir seçmek kalıyor bence

güzel yorum birader sağolasın istanbul biraz daha pahalı olacağında odtüyü seçesim var ama geri kalmaz inşallah çok da

• sadece şunu söyleyebilirim odtü inşaat ingilizce anlamında bir adım daha önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiriBurayaBaksın

sadece şunu söyleyebilirim odtü inşaat ingilizce anlamında bir adım daha önde

sağol kardeşim odtü inşaata karar verdim %90
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.