Şimdi Ara

ODTÜ Kimya Mühendisliği Hakkında ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgi, tavsiye verebilecek olan var mı? okuyan yada mezun olmuş birileri varsa cok sevinirim. bir de izmir ekonomi end. müh ve boun yonetim bilisim sistemleri ve bu bolumu karsilastirinca ne dusunuyorsunuz ? simdiden eyvallah

• Bir izmirli olarak ekonomiden mezun olmak sana hiçbir şey katmaz bence onu söyleyim baştan, okuyan arkadaşlar var iyi durumdalar mesela ekonomi-iktisat tarzı, ama adı üstünde ekonomi üniversitesi,mühendisliğini öven duymadım henüz
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@yWaLKer35

Bir izmirli olarak ekonomiden mezun olmak sana hiçbir şey katmaz bence onu söyleyim baştan, okuyan arkadaşlar var iyi durumdalar mesela ekonomi-iktisat tarzı, ama adı üstünde ekonomi üniversitesi,mühendisliğini öven duymadım henüz

teşekkürler dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mduru

quote:

Orijinalden alıntı: D@yWaLKer35

Bir izmirli olarak ekonomiden mezun olmak sana hiçbir şey katmaz bence onu söyleyim baştan, okuyan arkadaşlar var iyi durumdalar mesela ekonomi-iktisat tarzı, ama adı üstünde ekonomi üniversitesi,mühendisliğini öven duymadım henüz

teşekkürler dostum

Ne demek kardeşim, ama şunu da söyleyim kimya eskiden temel mühendisliklerdendi,iyiydi hoştu eyvallah ama gün geçtikçe kötüye gidiyo hatta gitti bile..Sırf odtü diye kimya yazma derim yani iyice bi araştır..Ben senin yerinde olsam boğaziçinde bilişim,yada yıldız teknik türkçe endüstriyi filan zorlardım

• upupupp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.