Şimdi Ara

ODTÜ EE NİN KÖTÜ YANLARI NELERDİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hocalar çok yaşlı;okul,lablar çok eski,kız az,aşırı zor,yurt dışı imkanları zor gibi şeyler duydum arkadaşlar bilen varsa ne kadarı doğru cevaplayabilir mi lütfen ???????????

• Sen turizm işletme yaz tam senlik . Lys de bir kaza olmuş beklediginden iyi gelmiş sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mezun olanlara siteden baktimda 10-15kiz var.gittigin okul odtu bi zahmet dersler zor olsun.yurt disi niye zor olsun ki?(calisana her sey kolay)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Sen turizm işletme yaz tam senlik . Lys de bir kaza olmuş beklediginden iyi gelmiş sanırım.

Kız az dediğim için turizm demen niye ? Turizmde okuyan adamı niye küçümsüyorsun ? Lysde iyi bir sıralama yapan adam için kız faktörü neden önemli olmasın? Azıcık düşünün konuşmadan önce. İki üç gün forumda dolaşıp orda burda söylenen laflarla ahkam kesmeyin . Hayatımı adayacağım bölüm olabilir belki diye merak edip soruyorum. Ha bunu anlamayacak kapasiten varsa(ki zaten öyle duruyor) hadi yürü.
  • LYSzede L kullanıcısına yanıt
    siz kusura bakmayın bu kafayla okul arıyorsanız Allah sabır versin derim
    1-hocalar çok yaşlı üzerine:evet odtüde yaşlı hocalar var da adamın kapı gibi cv'si varsa bundan kime ne?
    2-lablar eski üzerine:her sene odtü ee'den onlarca yurtdışı-ülke içi büyük firmalara giden varsa demek ki bir problem olmuyor
    3-kız az:bir ee'ci olacaksan ilk düşündüğün şey bu mu,ya da çok kız varsa bile gelip üzerine mi atlayacaklar?
    4-yurtdışı imkanı zor üzerine:abuk subuk bölümlerden bile giden varsa bu tamamen bireysel beceridir bölüm sonuncusunu da gidip yurtdışına yollamazlar hemen

bu sorunun bir troll sorusu olduğunu varsayacağım,eğer ciddiyseniz cevabımı inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bireycmatik

mezun olanlara siteden baktimda 10-15kiz var.gittigin okul odtu bi zahmet dersler zor olsun.yurt disi niye zor olsun ki?(calisana her sey kolay)

Bilkent seminerine gitmiştim de oradaki hoca böyle bir şey demişti yanına gidince. ODTÜ'de de gidersin ama Bilkent'teki kadar kolay olmaz yurt dışı demişti o yüzden yazdım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno peder

siz kusura bakmayın bu kafayla okul arıyorsanız Allah sabır versin derim
    1-hocalar çok yaşlı üzerine:evet odtüde yaşlı hocalar var da adamın kapı gibi cv'si varsa bundan kime ne?
    2-lablar eski üzerine:her sene odtü ee'den onlarca yurtdışı-ülke içi büyük firmalara giden varsa demek ki bir problem olmuyor
    3-kız az:bir ee'ci olacaksan ilk düşündüğün şey bu mu,ya da çok kız varsa bile gelip üzerine mi atlayacaklar?
    4-yurtdışı imkanı zor üzerine:abuk subuk bölümlerden bile giden varsa bu tamamen bireysel beceridir bölüm sonuncusunu da gidip yurtdışına yollamazlar hemen

bu sorunun bir troll sorusu olduğunu varsayacağım,eğer ciddiyseniz cevabımı inceleyin

Hayır ben mi anlatamıyorum bunlar benim düşüncelerim değil DUYDUKLARIM. Doğru mu diye sormanın nesi yanlış ?

• LYSzede L kullanıcısına yanıt
    mesele soru sormal cevaplamak değil,herkes elbette yardım eder ama

sorduğunuz şeyler bir bölüm seçmek için gerekli sorular değil
    akademik yayın
    hoca kalitesi-niteliği yani niceliği değil
    öğrenci kalitesi
    okulun genel imkanları

temelde bunlar aranır okul için,hoca yaşlı olabilir mesela tıpta gazi yaşargil hala ders veriyormuş,kalitesi önemli
    gündemi takip ediyor mu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno peder

mesele soru sormal cevaplamak değil,herkes elbette yardım eder ama

sorduğunuz şeyler bir bölüm seçmek için gerekli sorular değil
    akademik yayın
    hoca kalitesi-niteliği yani niceliği değil
    öğrenci kalitesi
    okulun genel imkanları

temelde bunlar aranır okul için,hoca yaşlı olabilir mesela tıpta gazi yaşargil hala ders veriyormuş,kalitesi önemli
    gündemi takip ediyor mu falan

''Hoca yaşlı mı?'' dan kastım dinozor olmuş ama hala ders anlatmaya çalışan hocalar var gibi duyumlar almam yoksa hoca iyi anlattığı sürece beni yaşı veya cinsiyeti pek bağlamaz.
  • odtüde yaşlı hocalar olduğunu ben de duydum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.