Şimdi Ara

Odtü Ee mi Cerrahpaşa Tıp mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az bir yardım karar veremiyorum.Neden odtü ee veya neden cerrahpaşa tıp yazarsanız sevinirim?

• Daha meslek bile seçemedim bir yardım eli uzatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yettiremedik -- 10 Temmuz 2014; 13:42:07 >
  • up up up
  • bence odtu ee neden diye sorma sadece tıp okuyorum onu bil yeter
  • Sana açık konuşayım ben paraya önem veririm.bu devirde saglık alanı dışında bi alanda tanıdığın güçlü akrabaların olmadıgı sürece istersen Boğaziçi ee bitir zor işin.ama tıp tır diştir bu gibi alanlarda heleki cerrahpaşadan mezunsan hacettepeden fln havada Kara'da kapılırsın bide uzmanlığı iyi yerde yaparsan.benim sıralamam16.129 ama tıpın iş imkanlarından dolayı %25 Burslu yazıcam. Tabi 20/28 yaşı aralığını feda ediceksin uzmanlıktı tusu kazanmak için çalısmaktı.su anda amcam radyoloji uzmanı Ege mezunu uzmanlık çapa / özel bir hastanede 30bin alıyor +kendi yeride var.ileride 28 yasından itibaren iyi bir yaşam(lüks) yaşamak cocuklarına çok iyi bir gelecek sağlamak istiyorsan tıp oku kardeşim.dicen simdi Boğaziçi ee borumu diye .kusura bakmada benim şirketim olsa sen istersen Boğaziçi oku ama ben gider akrabam dostumun cocuğu varsa nerden okuduğu o. Olmaz bnm icin onu alırım..ha dicen hiçmi kazanmıyorlar kazanan var tabi ama tıpın dışındakilerde iyi bir gelir ve gelecek nerden mezun olursan ol birazcık şans be kardeşim.teecihini ne yaptığını sole bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ankara tıp mı bilkent tb bilgisayar mi diyim ben de :D

• blackks66 B kullanıcısına yanıt
    pardon hangi tıp acaba?
  • Bro mat seviyorsan fizik sıkıcı gelmiyorsa odtü ye git ama tip okumam özellikle Cerrahpaşa gerçekten zor tabi okuli bitirince kariyerini düşün

• Arada kalarak tıp yazılmaz odtü ee yaz bence.

• Benimkimi?

• memchit0s M kullanıcısına yanıt
    evet sizinkini sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: memchit0s

Sana açık konuşayım ben paraya önem veririm.bu devirde saglık alanı dışında bi alanda tanıdığın güçlü akrabaların olmadıgı sürece istersen Boğaziçi ee bitir zor işin.ama tıp tır diştir bu gibi alanlarda heleki cerrahpaşadan mezunsan hacettepeden fln havada Kara'da kapılırsın bide uzmanlığı iyi yerde yaparsan.benim sıralamam16.129 ama tıpın iş imkanlarından dolayı %25 Burslu yazıcam. Tabi 20/28 yaşı aralığını feda ediceksin uzmanlıktı tusu kazanmak için çalısmaktı.su anda amcam radyoloji uzmanı Ege mezunu uzmanlık çapa / özel bir hastanede 30bin alıyor +kendi yeride var.ileride 28 yasından itibaren iyi bir yaşam(lüks) yaşamak cocuklarına çok iyi bir gelecek sağlamak istiyorsan tıp oku kardeşim.dicen simdi Boğaziçi ee borumu diye .kusura bakmada benim şirketim olsa sen istersen Boğaziçi oku ama ben gider akrabam dostumun cocuğu varsa nerden okuduğu o. Olmaz bnm icin onu alırım..ha dicen hiçmi kazanmıyorlar kazanan var tabi ama tıpın dışındakilerde iyi bir gelir ve gelecek nerden mezun olursan ol birazcık şans be kardeşim.teecihini ne yaptığını sole bana

öyle olmuyo işte akraban diye alamıyosun lütfen hocam kulaktan dolma bilgilerle insanları yönlendirmeyelim bak amcan doktormuş tıpla ilgili az çok bilgin var ama mühendislikle ilgili yok o yüzden yorum yapmazsan daha sağlıklı olur bu konuda ve mühendislik hakkında da çok yanlış düşünüyorsun işler kesinlikle senin zannettiğin gibi işlemiyor bunu kendi gördüklerime dayanarak söylüyorum

Konuyu açan arkadaşa da yorumum tercihini kesinlikle para üzerine yapmasın ikisinde de işini biliyosa çok güzel paralar kazanır bilmiyorsa ikisinde de ortalamanın üzerine çıkamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unborn -- 10 Temmuz 2014; 14:32:22 >

• Unborn kullanıcısına yanıt
    gördüklerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim :)
  • heyecan arama tıp yaz ama okuyamam o kadar çalışamam diyorsan eğer tıp yaz hata yaparsın bitmez gider aile hekimi olarak sürünürsün. Yok ben kendimi adıcam çalışcam dersen tıp biçilmiş müthiş bir kaftan. Ama yeniden diyorum çalışmıcaksan kendini adamıcaksan zor aile hekimi olursun onun yerine ee daha iyi karar olur
  • yettiremedik Y kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam birazdan PC'ye geçicem bildiklerim dahilinde kapsamlı bi konu açıp linkini size pm ile yollarım hem başka arkadaşlarda faydalanmış olur malum tercih zamanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

quote:

Orijinalden alıntı: memchit0s

Sana açık konuşayım ben paraya önem veririm.bu devirde saglık alanı dışında bi alanda tanıdığın güçlü akrabaların olmadıgı sürece istersen Boğaziçi ee bitir zor işin.ama tıp tır diştir bu gibi alanlarda heleki cerrahpaşadan mezunsan hacettepeden fln havada Kara'da kapılırsın bide uzmanlığı iyi yerde yaparsan.benim sıralamam16.129 ama tıpın iş imkanlarından dolayı %25 Burslu yazıcam. Tabi 20/28 yaşı aralığını feda ediceksin uzmanlıktı tusu kazanmak için çalısmaktı.su anda amcam radyoloji uzmanı Ege mezunu uzmanlık çapa / özel bir hastanede 30bin alıyor +kendi yeride var.ileride 28 yasından itibaren iyi bir yaşam(lüks) yaşamak cocuklarına çok iyi bir gelecek sağlamak istiyorsan tıp oku kardeşim.dicen simdi Boğaziçi ee borumu diye .kusura bakmada benim şirketim olsa sen istersen Boğaziçi oku ama ben gider akrabam dostumun cocuğu varsa nerden okuduğu o. Olmaz bnm icin onu alırım..ha dicen hiçmi kazanmıyorlar kazanan var tabi ama tıpın dışındakilerde iyi bir gelir ve gelecek nerden mezun olursan ol birazcık şans be kardeşim.teecihini ne yaptığını sole bana

öyle olmuyo işte akraban diye alamıyosun lütfen hocam kulaktan dolma bilgilerle insanları yönlendirmeyelim bak amcan doktormuş tıpla ilgili az çok bilgin var ama mühendislikle ilgili yok o yüzden yorum yapmazsan daha sağlıklı olur bu konuda ve mühendislik hakkında da çok yanlış düşünüyorsun işler kesinlikle senin zannettiğin gibi işlemiyor bunu kendi gördüklerime dayanarak söylüyorum

Konuyu açan arkadaşa da yorumum tercihini kesinlikle para üzerine yapmasın ikisinde de işini biliyosa çok güzel paralar kazanır bilmiyorsa ikisinde de ortalamanın üzerine çıkamaz

Valla kardeşim ben böyle düşünüyorum basındada belirttim paraya önem veriyorsan bence tıp okumalısın.şu bir gerçekki 10 tane doktor ve 10 tane ee mezunu olsun bunlardan en fazla(ee) 2 sinin maaşı doktorlardan yüksektir ki bu seviyede ücret almak içinde baya bir pişmeleri gerekir.ben kimseyi yönlendirme yapmıyorum :D 6 sene sonra ztn tus var niye rakip istiyeyimki kendime git ee yaz derdim.

• Tıpı gerçekten seviyorsan yaz yoksa EE yaz. EE bitirince emin ol işsiz kalmazsın ve iyi bir maaş alırsın. Eğer tıpı gerçekten istedğine karar verirsen PM den ulaş bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yettiremedik

evet sizinkini sordum

Medipol tıp %25 ilk tercih yapıcam ekstra bi bunun üstünden %25kesicekler yaklaşık %44 gibi birşeye denk geliyor.Neden medipol dersen kendi hastaneleri var isim yapmış bir kuruluş. 3/4/5/6 kendi hastanelerinde eğitim gorduruyorlar klinik derslerini.bence sıralaman iyi ztn %100 Burslu sağlık alanında tanınan üniversiteleride yazmanı öneririm.imkanları cok geniş gerek yurtdışında eğitimleri olsun gerek kendi üniversitelerinde bu dediğim medipole özgü diil onu burdan solim sonra yok kendi istediği yeri övüp duruyo demesinler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.