Şimdi Ara

odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.466
Cevap
533
Favori
231.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: collosus

Arkadaşlar ben bu olayı gördüğüm anda eve kesin yapmalıyım dedim içimden.

ortak bir yanımızı buldum

bende istiyorum
  • ya efft duvar a ayak ıvır zıvır dayayamıcan odan şöle 40 m^2 olcak o zamn düşünürüm
  •  odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper)

böyle parçaların altına tahta çerçeve yada daha farklı bişi ile az parçalı hoş şeyler yapılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: collosus

odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper)

neden üzüldün ki güzel olmuş işte
  • evet gercekten guzel goryunuyor orneklerde yapan arkadaslar varsa bızımle paylasabılırlerse guzel nasıl yapıldıgını zahmetını goruntuyu en azında fıkır sahıbı olmus olutruz bu konudada
  • Ya bu program verdiğim resmi siyah beyaz noktalar haline getiriyo
    anlamadım yaff
  • aklıma ne geldi simdi bunun sevgilimizin remiyle birlikte olanını yıl donumunde falan ozel bir gunde duvara assak nasıl bir hediye olur
  • orjinal

işe böle bişi oluyo

• hay ben böle işi
    benim orjinal resim çok büyük çıktı
    otomatik ölçeklendirme yokmuydu burda yaa?
    düzeltemiyorumda mesajımın sağ üstünde duran panelde görünmüyor
  • peki bizde niye noktalı cıkartıyor bende siyah beyaz resim gibi istiyorum ama noktalı cıakrtıyor var mı bunun bir yolu
  • zaten noktali cikacak arkadaslar birtek o nokta araliklari kuculterek kaliteyi biraz daha arttirabilirsiiz ama gene yakindan resim gibi olmaz asla nokta nokta goreceksiniz uzaktan bakinca gercek resmi gorursunuz bunu poster ile karistirmayin soylemistik yukarilarda okumadiniz mi
  • sağlam graffiti yapabilen bi arkadaşınızı bulup duvara graffiti attırmak çok daha şekil olur kanımca. ben öyle yapmayı düşünüyorum. dev gibi yazı yazacak alevli malevli, birde koltuğun üstünden ateşler çıkıyor gibi bir görüntü. bence deneyin böyle şeyleri. ya da duvar kırılmış efekti verebilirsiniz. hayal gücünüze göre, sağlam şeyler çıkar baya. ama çok sağlam graffitici arkadaşınız olması lazım ve sprey boyalar için 50-60 ytl gözden çıkarmak lazım.
  • bende duvarın tümünü kaplama olayından caydım gibi. duvar geniş olsa bile kaplanacak alan büyüdükçe noktalar arası boşluk artıyor. o yüzden geniş alanlarda ancak uzaktan hoş görünür. onun yerine daha az parçalı ama daha kalite görünen bişiler yapmak daha iyi. parçaları ayrı ayrı çerçevelere yapıştırıp araları açık şekilde duvara asmak gerçekten hoş görünüyo. belki arkalarına duvaradoğru zemini aydınlatıcak bi ışık sistemide yaparım.

• bence ev için uygun değil,iş yerleri ve bürolara olabilir.evde dikkat dağıtır,beyni dağıtır,uyutmaz ıı sarmadı beni bu fikir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

bence ev için uygun değil,iş yerleri ve bürolara olabilir.evde dikkat dağıtır,beyni dağıtır,uyutmaz ıı sarmadı beni bu fikir.

ben severim duvarda bişiler olmasını. (resim , poster , afiş vs. ) çok havalı bea
  • yaa çok güzel siyah beyaz daha güzel görünüyo.. ben de istiyom bundan yaa
  •  odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper)

acaba bu resim nasıl olur?kırmızıda varya yazıcı o akdar iyi olmadığı için bozarmı?
  • quote:

acaba bu resim nasıl olur?kırmızıda varya yazıcı o akdar iyi olmadığı için bozarmı?

fotoşopta kırmızı kısım beyaz yapılabilir ama kırmızı halde daha güzel olur kanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collosus -- 7 Nisan 2007; 0:43:53 >
  • Benim odam ufak bi oda ve tüm duvarlar malum poster dolu:) acaba tavana böle bir çalışma yapılabilirmi, tabiki yapılırda ne gibi bir desen konulabilir acaba?
  • bendeki xerox phaserin kendi yazılımında (daha doğrusu ayarları diyeyim ) poster seçeneği var. led zeppelin the evening konser afişini 20 a4 olarak bastım süper oldu. ayrıca hiç beyaz bırakmayarak yaptım arkadan paket bantıyla birleştirdim süper bütün oldu. durmadan basıyorum toner ne alemde bilmiyorum her an çat diyee bitebilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.