Şimdi Ara

## OCZ Vendetta 2 Türkiye'de Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ Vendetta 2 Türkiye'de Kullanıma Sunuldu ##

## OCZ Vendetta 2 Türkiye'de Kullanıma Sunuldu ##

OCZ'nin yeni ve iddialı işlemci soğutucusu Vendetta 2, Türkiye'de kullanıma sunuldu. Donanım Haber olarak test ettiğimiz ve ortaya koyrduğu performans ile "Editörün Seçimi" ünvanını almaya hak kazanan Vendetta 2'yi hatırlamak gerekirse direkt Isı-Boru kontak sistemine sahip olan soğutucu işlemci ile yapraklar arasında Bakır tabanlı ısı aktarım boruları ile yüksek ısı transferi sağlamak üzerine tasarlanmış durumda. 800- 1500 RPM arası değişen devir hızı ve 20-32 dBA ses seviyesine sahip olan 120mm'lik fan (65 - 81 CFM) ile desteklenen OCZ Vendetta 2, eğimli tasarım kanatları sayesinde daha etkili soğutma sağlamayı hedefliyor. AMD ve Intel'in güncel işlemcileriyle de sorunsuzca kullanılabilen OCZ Vendetta 2'nin ülkemiz pazarına 58$+KDV'lik satış fiyatı üzerinden giriş yaptığını da belirtelim.

Fiziksel Yapı;

* Soğutucu Malzemesi :
    Kanat : Alüminyum
    Taban : Bakır (Isı boru iletimli)
    Heat Pipe : Bakır
    * Soğutucu Blok Boyutu:120 X 50 X 159 mm
    * Fan boyutu: 120 x 120 x 25 mm
    * Fan Tipi: Bilyalı
    * Fan Devir Hızı : 800-1500RPM
    * Ses Seviyesi: 20-32 dBA
    * Fan Hava Akışı: 65 - 81 CFM
    * Fan Konnektör : 4 pin PWM kablo
    * Voltaj : DC 12V

OCZ Vendetta ve Vendetta 2 video incelememizi izlemek için;
    http://forum.donanimhaber.com/m_23160227/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 15 Mayıs 2008; 18:51:03 >

• vatana millete hayırlı olsun.
  • muthis fiyat, bravo!
  • F/P ürünü diyorum OCZ ye hll olsn
  • Video incelemeyi izledim fiyatını gerçekten hakeden bir ürün.
    alacak arkadaşlar hiç düşünmesin 58$ bu soğutucuya hiçbirşey
  • Xigmatek'in aynısı diyebilirim,fiyatı ile rekabet seviyesi yüksek,kalitesi ise satndart'ın biraz üstünde.OCZ iyi iş çıkarmış
  • hayatta almam , o aptal klipsleri kullanana hiç bi fanı almam. isterse dünyanın en iyi soğutucusu olsun.

bi iki defa söktükten sonra tekrar takamayacağız, laçka olacak. o klipsleri icad eden intel mühendisini her daim sevgi ve saygıyla anıyorum yeni seri e8400 lerde gelen stok fanların klipslerde extra kalitesiz. tek kullanımlık. çinde 2-3 dolara mal etmişler herhalde. intelin ayıbı bence. 250$ işlemciye ver sana 3 $ lık fan versin.
  • daha iyileri var fiyata bakarsanız o başka
  • amd klipsi pek pratik ama dev gibi fanlari nasil tutar cimbiz gibi sey hic anlamamisimdir vidalayacan sabitleyecen aslinda en guzeli.

umarim bu yaz sag saglim cikar tutulur da ileride daha hesapli fiyatlara aliriz.giris fiyati olunca azicik fazla olmus Xigmatek den pek farki yok.simdi hesap su 92mm 55 ytl 120 mm 85 ytl santim basina 10 ytl.120mm fan cesidi cok 92mm az ama ordan bile kurtulmaz 72-75 filan olmaliydi.
  • ya beyler hepiniz FP demişsiniz ama neye göre dediniz...
    video incelemeyi izlemedim ama Zero NV120 nin fiyatı 63$ + KDV şuan soğutmadaki en iyi üründür kendisi...
    aradaki 5 dolar farkı veriyor mu? nedir?
    şimdi video incelemeyi izliyorum o zaman kendim bi yorum yapayım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 01mrt

ya beyler hepiniz FP demişsiniz ama neye göre dediniz...
    video incelemeyi izlemedim ama Zero NV120 nin fiyatı 63$ + KDV şuan soğutmadaki en iyi üründür kendisi...
    aradaki 5 dolar farkı veriyor mu? nedir?
    şimdi video incelemeyi izliyorum o zaman kendim bi yorum yapayım...

Video incelemeyi izle de NV120 nin en iyi sogutucu olup olmadigini gor
  • OCZ nin soğutucu üretmediğini 5 yaşındaki veletler bile biliyor.. tam bir Xigmatek kopyası, Xigmatek 1283 bundan daha iyi ve daha ucuz... burda bu kadar reklam yelpazesi yapılacak ne var anlamadım...
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=CPXT-003
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.