Şimdi Ara

OCZ ModXStream 600W PSU'ya alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Edit: ModXstream 600W almaya karar vermiştim ancak ürünü piyasada bulamadım , aynı fiyat aralığındaki en iyi alternatif High power absolute mudur yoksa başka bir PSU'mu tercih etmeliyim? (yaklaşık 125 USD civarı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teaser -- 6 Mart 2010; 19:08:55 >

• modxstream derim iki kanal üzerinden 42 a veriyor verimlilik %82
  • StealthXstream de 80+ sertifikası yoktur, yani boşver.

ModXStream en azından 80+ sertifikalıdır. Ayrıca ModXStream serisi High Power ın Absolute serisi ile birebir aynıdır, çünkü üreticileri aynıdır. Fiyat olarak hangisi uygunsa onu tercih etmek mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HexfeT

StealthXstream de 80+ sertifikası yoktur, yani boşver.

ModXStream en azından 80+ sertifikalıdır. Ayrıca ModXStream serisi High Power ın Absolute serisi ile birebir aynıdır, çünkü üreticileri aynıdır. Fiyat olarak hangisi uygunsa onu tercih etmek mantıklı olur.

http://www.hepsiburada.com/ocz-stealthxstream-600w-sli-powersupply-ocz600sxs-eu/ProductDetails.aspx?productId=bd71499&categoryId=1012
    burda %83 verimli diyor hocam

• ModXStream daha yeni modeldir, bunu tercih edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

Orijinalden alıntı: HexfeT

StealthXstream de 80+ sertifikası yoktur, yani boşver.

http://www.hepsiburada.com/ocz-stealthxstream-600w-sli-powersupply-ocz600sxs-eu/ProductDetails.aspx?productId=bd71499&categoryId=1012
    burda %83 verimli diyor hocam

Güç kaynaklarının verimi için net rakamlar kullanılamaz. Bu güç kaynağının verimi %83 tür gibi bir ifade pek doğru olmaz çünkü verim yük miktarına göre değişir. 80+ sertifikası verimin her yük durumunda %80 in üzerinde olduğunu garanti eder. 80+ sertifikası olmayan güç kaynakları için genellikle maksimum verim belirtilir yani tam tersi. Ayrıca 80+ koşulunu sağlayabilen PSU lar diğerlerine göre daha gelişmiş yapıdadırlar, yeni teknoloji kullanırlar. 80+ olmayan PSU lar ya elde kalmış eski ürünlerdir ya da düşük maliyetli ucuz giriş seviyesi ürünlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HexfeT -- 6 Mart 2010; 14:42:15 >

• fsp epsilon 600 80+
  • Döndüm dolaştım en sonunda High Power absolute 700W aldım, çok sessiz çalışıyor, yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.