Şimdi Ara

Ocak bitiyo nerdeyse 30mbit hız nerde? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
3.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 30 mb telekom getirecek ha user telekom bu biraz zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

quote:

Orjinalden alıntı: Robin Hood Theory

Flaş Haber. Türk Telekom paşalar gibi 30 mbit interneti kullanıcıların hizmetine sunuyor. yalnız download adına her türlü p2p programı (torrent, emule, ares, dc++) ve megabitten yiyen her türlü site rapitshare, youtube, cart curt engellenecek. yani olsa ne, olmasa ne tarzı olacak. kota ise 5 gb. nasıl ama? Vazgeçtim senden diyoruz

bilgiyi nerden aldınız???

adam bilgiyi beyninden almış yaw inandınız hemen :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tangocash

arkadaşlar bence yanlış yapıyorsunuz bindiginiz tutundugunuz dalı kesiyorsunuz turk telekom hep yanımızda bize destek cıkıyor ttnet ama o kadar tellcom yada baska sadece ismi duyulmuş ama yatırımı hiç olmayan firmalar yazıldı çizildi burda hiçbirisinden ses seda yok ne bir yatırım ne bir söz hiçbirşey hepside sorunlu adamlar kavacıkta merkezleri var ama kavacıkta hiçbiryerde hizmet veremiyorlar böyle bir komedi var mı tt ise hizmet veriyor arada kopsada yine bağlanan interneti var ama internet sürekli var YAŞASIN TURK TELEKOM VE TTNET diyorum ve başka birşey demiyorum (ayıp size)

burada ayıplanması gereken bir şey varsa o da ttnettir.verdiği sözleri tutmayan düşük dandik hizmetimi nasıl daha pahalıya satarım diye düşünen kaliteli internet vermek hariç yapabileceği tüm saçmalıkları yapan kurum ayıplanmalıdır ona karşı çıkanlar değil.

• Bu iş ttnete kalmışta valla hapı yuttuk. Daha mevcut olan internetten yararlanamıyoruz 30mbit internet gelse ne olur. Belki torunumun torunu belki görür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tangocash

arkadaşlar bence yanlış yapıyorsunuz bindiginiz tutundugunuz dalı kesiyorsunuz turk telekom hep yanımızda bize destek cıkıyor ttnet ama o kadar tellcom yada baska sadece ismi duyulmuş ama yatırımı hiç olmayan firmalar yazıldı çizildi burda hiçbirisinden ses seda yok ne bir yatırım ne bir söz hiçbirşey hepside sorunlu adamlar kavacıkta merkezleri var ama kavacıkta hiçbiryerde hizmet veremiyorlar böyle bir komedi var mı tt ise hizmet veriyor arada kopsada yine bağlanan interneti var ama internet sürekli var YAŞASIN TURK TELEKOM VE TTNET diyorum ve başka birşey demiyorum (ayıp size)

Senin yaşasın dedigin şirketin çalışanları sayesinde birini öldürmeyi düşünen insanların neler hissettiğini anladım. wimax başlıgına bir bak istersen telekom o hizmeti baltalamak için neler yapmış.

• devlet tekel olduğu kurumları rekabet koşullarını oluşturmadan satarsa olacağı bu....
    tabiki özel işletmenin amacı kardır ve ona göre davranacak.....bunda yadırganacak abes gorulecek ayıplanacak bişey yok...
    turktelekom karlılıkta dunyanın birçok devini bile sollamış durumda....
    adamların verdikleri belkide verecekleri paranın cok ustunde para kazanmış durumdalar..
    ama sahipsiz ve kimsesiz bi milletin hesap sorulamayan devletide bu kadar olur....
  • ben bu 30 mbite öldüm yav... ulen 4mbitten 30 mbite nasıl geçecekler.... hani şenerşen vardı ya turşu filmi.
    ATIYORDU ASLNANI ÇAKI İLE HALLETMİŞTİ...
    TTNET ATACAN BARE ADAM GİBİ ATTA ANLAYAK...

ZİYA
  • yalandan kim ölmüş
  • aslan avı.... ne zaman izlesem aklıma ttnet gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 24 Ocak 2008; 17:17:34 >
  • Yıl olmuş 2015 hala 30mbit sabit görebilen yok. AKK denen illet oldukça da olmamaya devam edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hersene aynı muhabbet demekki.. Geçmişe bak geleceği gör.. Gelecekte böyle konular sürüp gidecek demekki.. Moral bozukluğu... Gerçi Şimdi 16Mbit e kadar kullanabiliyoruz 7 sene sonra olsada.. Bundan 7 sene sonrada VDSL ye geçiş yapabilirim belki GEL GAYRİİİ
  • 4 mb i gecemedim henüz. Hat değerleri iyi diyorlar modemi değiştik bina içi hattı değiştik olmadı. Kopmasında 4mb ede şükür. Uyduneti bekliyoruz bakalım. Gelirse mahalleye direk dalarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.