Şimdi Ara

OBP ne kadar geri atar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar MF-4 ham sıralamamı 40k bekliyorum..OBP'ye göre alacağım puan 43,2..Sizce sıralamam ne olur yani kaç bin geri atar..?

• 1-1.5k filan diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazanmak12

1-1.5k filan diye düşünüyorum

ham 22kdan ? Obp 45.
    75te 50 iken 7-8k kadar atar diye düşünüyordum.Bu çok sakat bi soru ama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-1,5k az değil mi?
  • up up!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalas07

1-1,5k az değil mi?

değil bence
  • Aobp fazla OBP daha az geri atar
  • inş. öyle olur ama genede 1k çok az geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalas07 -- 14 Temmuz 2012; 15:22:01 >
  • Başka anlayıp yorumlayacak biri yok mu arkadaşlar??
  • 46.6 obp ne yapar sizce geri mi atar kalır mi olduğu yerde yoksa biraz ileri mi atar 20-25k'lık sıralama için ?

• quote:

Başka anlayıp yorumlayacak biri yok mu arkadaşlar??

2,5-3k geri atarsın
  • obp durum ilginç olur.Sıralama yükseldikçe obp artması olmayabilir.İlk 10k nın ortalama obp si 10k ile 20 k arası ortalamadan az olabilir.Yüksek okulların genelinin diploma ortalaması 80 nin altı

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur71

obp durum ilginç olur.Sıralama yükseldikçe obp artması olmayabilir.İlk 10k nın ortalama obp si 10k ile 20 k arası ortalamadan az olabilir.Yüksek okulların genelinin diploma ortalaması 80 nin altı

ağzından bal damlıyor @ uğur kaptan
    inşallah
  • şöyle diyeyim en yüksek aobp deyken en yüksek puan 575
    obp deyken en yüksek puan 560 yani puanlar 15 puan eksik buda sıralamaları baya bi değiştirir.
  • yanlış mantık..
  • ilk 10k nın yüzde 85 i fen ve anadolu lisesi.Bu okullarda ortalama 80.Yüzde 15 kolej,düz,açık...Kolejlerde okuyup ilk 10k ya giren öğrenci 95 den az olmaz karnesi.Bu rakamlar tahmini.Kaç kişi atacağını ilk 10k da kaç kişinin beleşten puan aldığına bağlı.30k sonrası ise düz lisedekilerde zarar görür çünkü onların rakibi bir sürü kolejli olacak,kolejliler düz liseyede çakacak fakat kendi klansmanında.

• quote:

ilk 10k nın yüzde 85 i fen ve anadolu lisesi.Bu okullarda ortalama 80.Yüzde 15 kolej,düz,açık...Kolejlerde okuyup ilk 10k ya giren öğrenci 95 den az olmaz karnesi.Bu rakamlar tahmini.Kaç kişi atacağını ilk 10k da kaç kişinin beleşten puan aldığına bağlı.30k sonrası ise düz lisedekilerde zarar görür çünkü onların rakibi bir sürü kolejli olacak,kolejliler düz liseyede çakacak fakat kendi klansmanında.

haklısın ama ortalama 80 değil bence bazı anadolu ve fen liselerinde de baya yüksek diploma notları veriliyor forumda da dolanan mersin fen lisesi örneği gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonlance_raistlin

quote:

ilk 10k nın yüzde 85 i fen ve anadolu lisesi.Bu okullarda ortalama 80.Yüzde 15 kolej,düz,açık...Kolejlerde okuyup ilk 10k ya giren öğrenci 95 den az olmaz karnesi.Bu rakamlar tahmini.Kaç kişi atacağını ilk 10k da kaç kişinin beleşten puan aldığına bağlı.30k sonrası ise düz lisedekilerde zarar görür çünkü onların rakibi bir sürü kolejli olacak,kolejliler düz liseyede çakacak fakat kendi klansmanında.

haklısın ama ortalama 80 değil bence bazı anadolu ve fen liselerinde de baya yüksek diploma notları veriliyor forumda da dolanan mersin fen lisesi örneği gibi

adana fende düşük,mersin anadolu lisesi bile çok yüksek deil.Çukurovada iyi okullarda aşırı puan bir mersin fende gördüm.Anadolu diye beleş puan alıyolar sanmayın.İstisnalar kaideyi bozmaz.Yanlız öğretmen lisesi de kolay puan alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbesiz gandalf -- 16 Temmuz 2012; 0:33:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trigonx

quote:

Başka anlayıp yorumlayacak biri yok mu arkadaşlar??

2,5-3k geri atarsın

peki max yani en kötü ihtimalle kaç geri atar trigonx??
  • Tm1 de 85k ham bekliyorum 19 okul puanıyla kaç atar sizce?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.