Şimdi Ara

Oblivion game of the year ps3 yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu oyunu Pc de 2 defa bitirdim ps3 de ek görevleri de olan game of the year versiyonunu aldım acaba ek görevlerden direk oynamaya başlayamıyormuyuz menüde bi türlü bulamadım yoksa ilk oblivion'u mu kakaladılar bana üstünde g.o.y de yazıyor bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

• ek görev dediği şeyleri kendin arayıp bulman lazım. nasıl ki normal versyonda anagörev harici görevleri şansa kazara buluyorsan bu sonradan eklenenlerde öyledir. menüden seçme olacağını sanmam. yeni bi ana görev eklenmiş olsaydı belki olurdu. öyle bişeyde olacağını sanmam. adamlar expansion çıkarıyorlar boyna yeni oyun satmak için.
    oblivionun expansion ları var onlardan alsaydın keşke. ps3 de varmıdır bilmem gerçi.
  • evet arkadaşın dediği gibi arayıp bulman lazım.. mesela ben shivering isles extensionu oyunu oynamaya başladığımda adanın birindeki bi kapıya giderek bulmuştum ama girmedim tabii ilk görevleri bitirmeden.
  • Teşekkürler arkadaşlar yani haritada dolaşıp öyle bulmam gerekiyor ek görevleri çünkü oyunun kutusunda Knights of the nine ve Shivering isles ek görevlerininde içinde olduğunu yazıyor.
  • Shiviring İsles görevleri için bir mesaj beliriyor görev listende 'tuhaf şeyler' oluyor git kontrol et tarzında. Bir adaya git ordan gireceksin portala.

Knight of the nine görevleri içinde Anvil'de Prophet var onla konuş.
  • arkadaşlar db görevini yapıp shadowmere aldım ama zırh giydiremiyorum gidiyorum imperial city deki orc hatunla konuşuyorum oda nuh diyor peygamber demiyor yardım lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.