Şimdi Ara

O değilde AOBP ciler yurtdışına mı kaçtı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet böyle birşey oldu sanırım toplanıp bugün 13:45 uçağıyla kaçtılar sanırım

• Burdayız problem
  • işte bu işte bu nerde lan aobpciler
  • meclise yıldırım falan da düşmedi ama obp geçti enteresan
  • Burdayz kimsenin bi yere kactgi yok hak yeyip sewinenler toplulugu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi gelmeye başladılar zaten gelmeleri şu sözcüklerden belli oluyor ''Hak yiyenler'' ''biz oksde boşuna mı çalıştık?'' ''Ben böyle kararın....'' :D
  • Aobpci obpci ne demek ya sacmalamayin da oturun yerinize.

• bu sene obp şampiyon bravo
  • Obp asla adalet degildir esitlik falan yok bunda oks bos muydu anlamyorum biz o okullarda ailemizden uzakta yurtta zor sartlar altnda okuduk karsligi ne yokkkkk

• Düz liseliler boşuna sevinmeyin 10 puan kazandık diye.Zaten sizde onlar kadar seviye olsaydı siz de fen lisesine giderdiniz.

O değil de insanları bu kadar bencil olması benim zoruma giden.Hiç düşünmüyor musunuz düz liseli adam internet cafede 8-12 yaparken o çocuklar ders çalışıyordu.Hiç mi vicdanınız sızlamıyor o adamın heba olan emeklerine ? Kendi çıkarınız diye bu kadar mı vicdansız oldunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ökaryot

Düz liseliler boşuna sevinmeyin 10 puan kazandık diye.Zaten sizde onlar kadar seviye olsaydı siz de fen lisesine giderdiniz.

O değil de insanları bu kadar bencil olması benim zoruma giden.Hiç düşünmüyor musunuz düz liseli adam internet cafede 8-12 yaparken o çocuklar ders çalışıyordu.Hiç mi vicdanınız sızlamıyor o adamın heba olan emeklerine ? Kendi çıkarınız diye bu kadar mı vicdansız oldunuz.

Aynen dostum ne güzl yazmssn adamlar sewincten ne yapacaklarni sasrdi foruma yazdklarna bak hakszlgn bu kdarı

• uçurdular, gümledi hepsi. ağlıyorlar, dava açıyorlar, onlar başarılı mağdur...

• burdayız problem ? ulan 3-5 puanımız kırıldı diye bizi mi gececeksiniz ezikler
  • Nedir lan bu yok o kadar akil olsaydi zaten anadoluya girerdiniz yok hak yiyenler bu nedir ya hay obpnizede aobpyede calisan adam hakkini alir senin seviyen iyidir anadoluda okursun o duzde okur biri geri geldi diye dalga gecer biri hakaret eder bu kadar kuculmeyin yazik

• fen liseliler madem o kadar zekisiniz niye o zaman 3-5 puan için aobp aobp diye bi yerlerinizi yırtıyordunuz.O kadar zekiyseniz O kadar çalışmıssanız,kazanmıssanız orayı düz liselieri kendinize rakip görmiceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taygunoglu -- 14 Temmuz 2012; 12:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taygunoglu

fen liseliler madem o kadar zekisiniz niye o zaman 3-5 puan için aobp aobp diye bi yerlerinizi yırtıyordunuz.O kadar zekiyseniz O kadar çalışmıssanız,kazanmıssanız orayı düz liselieri kendinize rakip görmiceksiniz

hakkımız olan 1 puan bile alınırsa laf söyleriz. sen rakip değilsin bize. mevzu rakip olup olmaman değil. mevzu haksızlık.

• O değil de Arama geçmişinde dolanırken buna rast geldim.Ya büyük konuşmayacan arkadaş.Sus pus ederler adamı böyle.Neyse yine büyük konuşmayacam.Ama artık bir şeyler söylemeden önce 1 kere daha düşünürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pokebol -- 18 Temmuz 2012; 11:06:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.